BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27-28 ЛЮТОГО 2001 року |

Футбольна Львівщина визначила найкращих

НОМІНАЦІЯ

Захар ФЕДОРАК

2001 рік настав уже досить давно, та забути про 2000-й нам, очевидно, дадуть іще не скоро. Передусім завдяки різним підсумкам останнього року другого тисячоліття. Львів теж не залишився осторонь від цієї “традиції”. Ще зовсім нещодавно визначали “Галицьких лицарів”, а Львів знову вітав найкращих. Цього разу – лицарів шкіряного м’яча.

Відбувалося це 23 лютого у Львівському державному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької під час гала-вистави “Людина футболу Львівщини-2000”. Найбільше доклалися до проведення цієї акції Федерація футболу Львівщини та фірма “Практик”, а також ряд спонсорів, серед яких були як політичні партії, так і комерційні фірми. Долучилися до акції і Львівська обласна держадміністрація та Львівська міська рада. Завдяки цим спонсорам багато хто мав нагоду спостерігати за добре організованим (як для Львова) шоу. У ролі декорацій на сцені Львівської опери були ворота і футбольні м’ячі – це, так би мовити, стаціонарні елементи, а також кубки – нагороди номінантам (цей елемент оформлення, цілком логічно, до кінця шоу зі сцени зник). Ну, а святковим настроєм усі мають завдячувати не так сцені, як популярному спортивному журналістові, ведучому вечора Олександру Гливінському.

І все ж, не футболом єдиним... У проміжках між нагородженнями номінантів публіку тішили популярні (і не дуже) львівські артисти, серед яких співак Зиновій Гучок, гуморист, актор театру “Не журись” Остап Федоришин, дитячий ансамбль “Веселі черевички”, гурти “Конгрес” і “Піккардійська терція”, скрипаль Олег Кульчицький. Звісно, публіці було приємно послухати і подивитися виступи митців, але, мабуть, усіх більше цікавило, хто ж переможе в численних номінаціях гала-вистави “Людина футболу Львівщини-2000”. Отож, аби довго не інтригувати, перейду до номінантів.

Тренер дитячо-юнацьких команд: Ігор Артимович (“Карпати”, Львів), Володимир Безуб’як (ЛУФК), Вадим Білоцерківський (“Гарт”, Львів).

Тренер команд-аматорів: Богдан Борис (“Колос”, Городок), Юрій Мінько (ФК “Трускавець”), Михайло Хавриляк (“Рочин”, Соснівка).

Футболіст команд-аматорів: Андрій Воротиляк (ФК “Трускавець), Олег Лехів (“Рочин”), Леонід Чабан (СКА-”Орбіта”, Львів).

Президент аматорських команд: Павло Пилипчук (“Рочин”), Анатолій Тищенко (СКА-”Орбіта”), Богдан Федевич (“Колос”).

Судді: Олександр Огерчук, Андрій Шандор, Орест Шмигельський.

Тележурналіст: Олег Галінзовський, Віталій Павлишин, Василь Тріска (всі – ЛТБ).

Преса: Василь Михайлов (“Команда”), Юрій Назаркевич (прес-служба ФК “Карпати”), Ярослав Пастернак (“Високий Замок”).

Організатор футболу: Ярослав Гев’як (голова ФСТ “Колос”), Ігор Герилів (ФК “Цементник”, Миколаїв), Микола Лук’янченко (“Нафтовик”), Іван Липницький (ФК “Карпати”).

Спонсори та меценати: Левко Грицак (директор санаторію “Карпати” у Трускавці), Володимир Кожан (директор Краківського ринку), Петро Олійник (мер Червонограда), Ігор Рак (директор фірми “Олімпія”).

За винятковий внесок у розвиток футболу нагороди отримали Святослав Канич (тренер СДЮШОР-4, Львів), Ігор Кульчицький (віце-президент ФК “Карпати”), Василь Соломонко (заслужений тренер України).

За сприяння розвитку футболу були відзначені Мирослав Герцик (Львівський державний інститут фізкультури), Валерій Скотний (Дрогобицький державний педінститут), Володимир Снітинський (Львівський державний аграрний університет).

Найкращий футболіст Львівщини: Богдан Стронцицький (ФК “Карпати”), Віталій Постранський (ФК “Львів”, нині —”Ротор”, Волгоград), Ярослав Хома (ФК “Карпати”, нині – “Шахтар”, Донецьк).

Тренери команд-майстрів: Левко Броварський (ФК “Карпати”), Михайло Вільховий (“Динамо”, Львів), Ігор Левицький (“Сокіл”, Золочів), Володимир Журавчак (ФК “Львів”).

Президенти команд-майстрів: Богдан Кобрин (“Сокіл”), Леонід Ткачук (ФК “Карпати”), Олександр Діденко (ФК “Львів”).

Найкращі в історії львівського футболу

Тренери: Ернест Юст (тренер “Карпат’69", посмертно), Мирон Маркевич (ФК “Металург”, Запоріжжя).

Футболіст – Лев Броварський (ФК “Карпати”).

Міні-футбол

Найкращий тренер – Григорій Брунець (“Львівська пивоварня”).

Найкращий футболіст – Роман Корінь (“Львівська пивоварня”).

Президент міні-футбольного клубу – Мирон Кіндій (ТВД, Львів).

Організатор, голова асоціації – Юрій Сорочик.

Стоячи глядачі зустріли появу на сцені Карла Мікльоша, який був удостоєний звання найкращого організатора в історії львівського футболу.

Колектив програми “Футбол від УТН” був нагороджений за професійне висвітлення футболу на українському телебаченні. Отримали нагороду Сергій Бондаренко й Олександр Гливінський.

Спеціальні нагороди як організатори гала-вистави “Людина футболу Львівщини-2000” отримали Ярослав Грисьо (президент Федерації футболу Львівщини), Михайло Практика (директор фірми “Практик”), Григорій Практика (заступник директора фірми “Практик”), Тарас Козак (СДПУ(о), Орест Лазірко (СДПУ(о).

Отож, перелічені вище люди і є тими, хто створював добрий імідж львівського футболу минулого року й узагалі за всю його історію. Хотілося би вірити, що нагороди, які отримали номінанти, стануть для них додатковим стимулом у роботі на футбольній ниві.

І ще кілька слів про “Людину футболу Львівщини”. Ця акція відбувається вже вдруге. Та порівняно з “Людиною футболу Львівщини-1999” цього року організація конкурсу була на куди вищому рівні. Це підтвердив у розмові з кореспондентом “Поступу” і ведучий програми “Футбол від УТН” Сергій Бондаренко: “Дуже добра акція. Можливо, навіть краща, ніж “Людина футболу України”, яка відбулась у Києві”. Такий схвальний відгук, звісно, не може не втішити. Також ми поцікавились у пана Сергія, що для нього означає приз, який він отримав завдяки передачі “Футбол від УТН”. Відповідь була дещо несподівана: “Цей приз – своєрідний пам’ятник “Футболу від УТН”, бо незабаром ця передача припинить своє існування, трансформувавшись у якийсь інший футбольний проект”...

POSTUP - ПОСТУП
№33 (691),
27-28 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Кучму зганьбили
·Генпрокуратура нарешті ідентифікувала останки

ПОГЛЯД
·Суд над Президентом: фарс чи воля народу?
·Львівський суд над Кучмою таки відбувся
·Мораль і політика

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·За екозлочини відбуваються дрібними штрафами
·Комуністи та "заправдівці" пікетуватимуть облраду
·На студентів-опозиціонерів чинять тиск
·КІЛЬКА СЛІВ
·Залишившись без тепла, люди перекрили вулицю
·Міністр проігнорував провалля на Яворівщині
·Завдяки Папі матимемо біотуалети

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Лічильники не панацея, проте...
·Фонд імені Митрополита Андрея Шептицького готується до візиту Папи
·Транспортні суперечки б"ють по пасажирах

ПОСТУП З КРАЮ
·Унсовці побилися з фанатами ЦСКА
·Юрій Кармазін: Потебенько постійно бреше
·Генпрокуратура нарешті ідентифікувала останки
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Молдовани повертаються до старого
·Ящур знищить британське тваринництво?
·Мілошевича судитимуть за шахрайство

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Finita la comedia, або Як приватизовували ЗАлК
·США не хочуть бачити Україну у ВТО?
·Європа вимагає зниження цін на CD
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Мистецтво Литви
·Королівство та геральдичний лев
·Легендарний балетмейстер
·Дар симфоніста і педагога
·Нове прочитання музики Романа Сімовича

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Історико-психологічний аспект нашого правопису

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна - у фіналі
·Битви гігантів
·Несподівана поразка від "Динамо"
·Футбольна Львівщина визначила найкращих
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Пол Маккартні одружується
·Що врятує світ - краса чи фемінізм?