BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 23 ЛЮТОГО 2001 року |

КРАЙ

Пенсія і далі зростатиме

Мінімальна пенсія, можливо, буде встановлена на рівні прожиткового мінімуму – 311 грн. 30 коп. У першому читаннi ухвалено прожитковий мiнiмум та законопроект Наталі Вітренко про встановлення мiнiмальної пенсiї на цьому рiвнi. У ньому йдеться й про збiльшення пенсій ветеранам праці на 50%, i виплати всiм, у тому числi державним службовцям, пенсiї на загальних пiдставах. Кабмін вважає, що введення в цього закону призведе до збiльшення видаткової частини бюджету бiльше, нiж на 50 млрд. гривень.

Українці цікавляться “касетними скандалами”

За даними “Соціс”, 23% громадян вірять, що матеріали Мельниченка справжні, 12% респондентів вважають, що це підробка, а майже половина (47%) сказали, що їм важко відповісти, чи справжні ці записи, чи ні. 45% респондентів відповіли, що цікавляться проблемою й досить обізнані в цій справі. Ще 32% сказали, що не можуть знайти потрібної інформації. Зовсім байдужі до цієї справи лише 14% респондентів. Нічого не знають про аудіоплівки 11% опитаних.

Комуністи проти президенства?

Член фракції КПУ Георгій Крючков наголосив, що комуністи підтримають перетворення України в парламентську республіку, тому вони беруть участь разом з Форумом Національного Порятунку у підготовці пропозицій щодо таких змін до Конституції. Він зауважив, що сьогодні нереально ставити питання про скасування посади Президента, але його повноваження мають бути обмежені. Така позиція є досить дивною, адже останнім часом депутати від КПУ голосували синхронно з олігархічними фракціями, які досі відверто підтримують Президента Леоніда Кучму.

СБУ займається антизаконною діяльністю?

У висновку Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради сказано: наявне “намагання правоохоронних органів на догоду Президентові України затягнути розслідування справи та перевести його в інше русло”. Комісія закликала ВР прискорити прийняття законопроекту про тимчасові слідчі комісії. За словами Віктора Шишкіна, у вівторок було заслухано пояснення міністра закордонних справ А.Зленка щодо інциденту в німецькому консульстві. Як вдалося з’ясувати, працівники СБУ намагалися заманити до консульства громадянина Німеччини І.Стельмаха, який мав нібито при собі результати експертизи відомих касет.
Комісія з’ясувала, що доручення про розшук та допит Стельмаха в Німеччині Генпрокуратура дала працівникам СБУ, хоча за законом таке доручення знаходиться в компетенції консульства. Отже, співробітники СБУ діяли за кордоном поза правовим полем. Як раніше повідомлялося, Сергій Головатий надіслав до Міжнародного інституту преси диски з 20-ма годинами запису розмов вищих посадових осіб держави для експертизи.

Кучма не хоче у відставку

Леонід Кучма заявив, що добровільно у відставку не піде: “І розмовляти не буду на цю тему”, – сказав він під час прямої телефонної лінії в редакції “Фактів”. Президент також сказав: “Я дивлюся вам у вічі, й готовий присягнутися на Біблії й Конституції, що я ніколи, ні за яких обставин не давав наказу знищити людину”. Нагадаємо, що Україна чекає від Леоніда Кучми такого мужнього кроку ще від листопада минулого року, але глава держави й досі не зважився.

Телеканали крадуть фільми

Телеканали України транслюють крадені фільми, – повідомила у Верховній Раді Нацрада з питань телебачення і радіомовлення. Зокрема, Назрада висловила кілька претензій: недотримання телерадіоорганізаціями 50-відсоткового співвідношення в ефірі власних та іноземних програм; порушення законодавства стосовно мовлення державною мовою; відсутність посвідчень Мінкультури на право прокату кінофільмів; відсутність договорів на трансляцію та ретрансляцію. У результаті
14 компаній було попереджено.

POSTUP - ПОСТУП
№31 (689),
23 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Перехід Кахи Каладзе з Тбілісі до Києва - шахрайство?
·Потебенька врятували комуністи

ПОГЛЯД
·Віднайдено настінне малярство Бруно Шульца
·Відозва до студентства
·Руському народови

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Знеструмлено ще кілька об"єктів водоканалу
·Невдоволені львів"яни пікетують Ратушу
·Червоний Хрест допоміг дітям-сиротам
·КІЛЬКА СЛІВ
·Прийнято міську програму приватизації
·На ремонт доріг грошей не передбачено
·"Тризуб" бере СБУ під свій захист

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Із Сихова до центру - автострадою?
·Сільгоспвиробників покинули напризволяще

ПОСТУП З КРАЮ
·Лазаренко хоче судитися з Кучмою
·Потебенька врятували комуністи
·Глава УГКЦ Кардинал Любомир Гузар отримав титул Церкви Святої Софії
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·День Національного Відродження
·Брат Хілларі Клінтон - хабарник
·Поштівка йшла 112 років
·Хансена видав російський дипломат?

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Гудима проти об"єднаної енергосистеми з Росією
·У Туреччині знову паніка
·Коридор в Європу
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Королеву не обслуговуємо
·Коронофобія та герб Галичини
·Старший брат Квебек?

АРТ-ПОСТУП
·Бавовняними полями, крізь нічні ліси до західної пристані
·Духовна творчість - мовою музики
·Балансуючи на межі фантазії і тихої споглядальності
·...І корабель пливе

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Львівська ДАІ готується до приїзду Папи
·Енцо Феррарі - людина й автомобіль

СПОРТ-ПОСТУП
·Українці поступилися фаворитам турніру
·"Реал" і "Лідс" - у чвертьфіналі
·Біксант Лізаразю: Повернусь у Країну басків
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Чудовий день для чудового U2
·Ельза про Біксанта і музику