BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 23 ЛЮТОГО 2001 року |

Львівська ДАІ готується до приїзду Папи

Принаймні 13 вулиць, якими проїжджатиме Понтифік у нашому місті, потребують негайного ремонту

ПРИГОТУВАННЯ

Віктор КОРБУТ

Візит до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ, запланований на червень цього року, люди сприймають по-різному, однак уже зараз до цієї грандіозної події почали готуватись усі львівські служби, в тому числі і працівники Державної автомобільної інспекції.

Дотепер у Львові не раз бували і президенти (України й інших держав), і прем’єр-міністри, й інші не менш поважні особи, чий безпечний проїзд нашим містом забезпечували працівники ДАІ. Однак навіть саміт президентів країн Центральної та Східної Європи, що проходив у Львові, неможливо порівняти з приїздом Папи. По-перше, під час зустрічі президентів до кожної делегації був “прикріплений” відповідальний працівник ДАІ, котрий забезпечував супровід і безпечний проїзд, а по-друге, в той час у Львові не було такої великої кількості гостей, яка очікується під час приїзду Папи. Та якщо ви вважаєте, що дорожні інспектори займаються лише супроводом, то глибоко помиляєтесь. Уже сьогодні вони проводять активну підготовку.

До прикладу, вже зараз розробляються маршрути руху колони гостей під час візиту. Водночас працівники ДАІ у Львівській області проводять обстеження цих маршрутів. Мало кого здивує, що перелік вад, виявлених під час цих перевірок, доволі довгий: це маленькі та великі ями, занижені каналізаційні колектори, дороги, що потребують капітального ремонту. Загалом, до цього списку вже потрапили 13 вулиць, серед яких вулиці Тургенєва, Кульпарківська, Володимира Великого, Стрийська, Гвардійська й уся дорога до Брюхович. Окрім того, треба замінити, відновити або ж встановити 190 дорожніх знаків і вздовж усіх вулицях намалювати вертикальну розмітку на електроопорах. Відповідний – так званий “первинний список” вад утримання вулиць – уже скеровано директорові департаменту міського інженерного господарства пану Шелевієві, та...

На останній прес-конференції заступник міського голови Львова Олександр Сендега повідомив, що львівські дороги ліпшими не стануть, і зараз міській владі потрібно думати, щоби вони не стали гіршими. Уже 2000 року площа відремонтованих доріг порівняно з минулими роками зменшилася практично в чотири рази. Що більше, пан Сендега зазначив, що у кращому разі цього року буде проведено раніше заплановані ремонтні роботи доріг, тобто, можливо, завершать ремонт на вулиці Валовій, а також відремонтують вулиці Сербську, Краківську, Староєврейську та Галицьку. А от на ремонт доріг, якими пересуватимуться гості нашого міста під час візиту Папи, наразі не надійшло жодної копійки.

Брак фінансового забезпечення може зачепити не лише ці максимально “земні турботи”, але й тих, хто під час візиту Івана Павла ІІ буде скеровувати рух транспорту і забезпечувати супровід поважних осіб. Як зазначив під час розмови командир батальйону дорожньо-патрульної служби ДАІ Львова підполковник міліції Анатолій Новосад, сьогодні потрібні кошти на придбання елементарних речей для виконання цього завдання, а саме: нової уніформи, засобів зв’язку тощо.

А тим часом служба, яку очолює Анатолій Новосад, незважаючи на фінансові труднощі, вже сьогодні старанно виконує свою роботу. Це саме ті люди, котрих львівські водії щодня зустрічають на дорогах. Після планового скорочення їх залишилося тільки 120 на майже мільйонне місто. А останній новий автомобіль у їхнє розпорядження надійшов у 1999 році (єдиний за той рік)! Але й у такій ситуації протягом лише останніх 10 днів із участю працівників згаданого батальйону було виявлено та повернуто власникам 5 викрадених автомобілів.

P. S. Звісно, приїзд такої поважної людини, як Папа Римський Іван Павло ІІ, – подія неординарна, та шукати кошти на ремонти доріг і забезпечення тих, хто щодня несе важку службу на цих дорогах, потрібно завчасу і незалежно від того, хто і коли приїде до нашого міста.

POSTUP - ПОСТУП
№31 (689),
23 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Перехід Кахи Каладзе з Тбілісі до Києва - шахрайство?
·Потебенька врятували комуністи

ПОГЛЯД
·Віднайдено настінне малярство Бруно Шульца
·Відозва до студентства
·Руському народови

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Знеструмлено ще кілька об"єктів водоканалу
·Невдоволені львів"яни пікетують Ратушу
·Червоний Хрест допоміг дітям-сиротам
·КІЛЬКА СЛІВ
·Прийнято міську програму приватизації
·На ремонт доріг грошей не передбачено
·"Тризуб" бере СБУ під свій захист

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Із Сихова до центру - автострадою?
·Сільгоспвиробників покинули напризволяще

ПОСТУП З КРАЮ
·Лазаренко хоче судитися з Кучмою
·Потебенька врятували комуністи
·Глава УГКЦ Кардинал Любомир Гузар отримав титул Церкви Святої Софії
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·День Національного Відродження
·Брат Хілларі Клінтон - хабарник
·Поштівка йшла 112 років
·Хансена видав російський дипломат?

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Гудима проти об"єднаної енергосистеми з Росією
·У Туреччині знову паніка
·Коридор в Європу
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Королеву не обслуговуємо
·Коронофобія та герб Галичини
·Старший брат Квебек?

АРТ-ПОСТУП
·Бавовняними полями, крізь нічні ліси до західної пристані
·Духовна творчість - мовою музики
·Балансуючи на межі фантазії і тихої споглядальності
·...І корабель пливе

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Львівська ДАІ готується до приїзду Папи
·Енцо Феррарі - людина й автомобіль

СПОРТ-ПОСТУП
·Українці поступилися фаворитам турніру
·"Реал" і "Лідс" - у чвертьфіналі
·Біксант Лізаразю: Повернусь у Країну басків
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Чудовий день для чудового U2
·Ельза про Біксанта і музику