BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

PC-NEWS

З’явився Netscape 6.01. За статистикою одного з найпопулярніших в українському Інтернеті серверів, усього 7% користувачів використовують бровзери Netscape, 88% використовують Microsoft Internet Explorer, а відсотки, що залишилися, мають інші навігатори. Нова версія Navigator 6.01, і FTP Netscape традиційно гальмує. Тож ті, хто бажає стягнути, можуть спробувати пробитися. ftp://ftp.netscape.com/pub/netscape6/english/6.01/
Follow the white rabbit, Neo! Готується Matrix: The Game. The Matrix has you, де б ви від неї не ховалися. Брати Вачовські тісно співпрацюють із Shiny, яка отримала права на доступ до всіх матеріалів оригінального фільму для створення однойменної іграшки. За словами Дейва Перра, Matrix обіцяє стати most kick-ass project in the industry right now, тобто надерти усім їх філейну частину і показати, де раки зимують. Нам би їхній апломб! Поки що ж там навіть не визначена платформа, тож чи буде це PlayStation II, чи PC, чи XBox – ми дізнаємося пізніше. Можливо, Matrix буде створена навіть на GameCube і GameBoy Advance. Ліцензія обійшлася Shiny у суму від 8 до 10 мільйонів американських “тугриків”, і гра повинна бути ну дуже гарною, щоби відшкодувати ці суми. Та наразі незрозуміло навіть, який же жанр то буде.
Можливо, із Matrix зроблять 3D-екшн з елементами RPG і файтингу. Гра визначається в межах класу “наперед-продана”, і вкотиться на ринок на плечах першої частини фільму. Друга частина, яка очікується у кінці 2002 року, так само сприятиме промоушену іграшки. Малоймовірно, однак, що Shiny вдасться швидко реалізувати цей проект, тому гра цілком може вийти після появи другої частини фільму. До речі, з деяких джерел стало відомо, що у майбутньому ми зможемо чекати й на третю частину Matrix. Що стосується гри, то за словами Перра, у Shiny був шанс почати роботу над нею ще два року тому, але тоді компанія була надто зайнята Messiah.

Quake 3: Duke Nukem. Що робить Магомет, коли до нього не йде гора, ми знаємо.
Чекати Duke Nukem Forever до безмежності вже набридає, тому що з часу появи на світ першого DN3D встигли вийти Quake 2 і Quake 3, плюс безліч хітових 3D-ігор. Нещодавно на сайті http://www.planetquake.com/dioq3/news.htm було представлено кілька карт із традиційними дюківськими “прибамбасами” (Episode 1: L. A. MELTDOWN – 2 карти, Episode 3: SHRAPNEL CITY – 3 карти, Episode 4: THE BIRTH – 1 карта, Episode 5: DUKE IT OUT IN D. C – 2 карти). Правда, без дюківської зброї і монстриків. Якби хтось здогадався приліпити такий режим до вже наявних карт DN3D, можна було б отримати вельми цікаву гру. Але... Хто не встиг, той спізнився. Проект Duke It Out In Quake успішно закрився. Причиною стали вимоги 3DRealms зняти карти. Копірайт – і нічого з цим не зробиш. Усі карти були видалені, тож стягнути їх тепер неможливо.

EnterEx — знову в Києві. У вівторок у Києві відкрилася чергова виставка комп’ютерної техніки EnterEx. Виставка вважається найпрестижнішою серед подібних, що проводяться в Україні. Цього року свої експозиції представлять більш як сотня фірм із різних країн світу, зокрема такі гранди, як Intel, Sun Microsystems, Apple. Сьогодні працюватиме окремий павільйон “1C Бухгалтерія” з презентацією найновіших розробок. Очікується, що виставку відвідають понад 50 000 осіб. З привітанням до учасників та гостей виставки звернувся посол США в Україні Карлос Паскуаль.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Змова олігархів

ПОГЛЯД
·У Львові судитимуть Кучму
·Володимир Гірняк: Не будьте пасивними!
·ОПОЗИЦІЯ СІРИХ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Телепрограми зникли на невизначений термін
·"Західенерго" загрожує роздроблення
·КІЛЬКА СЛІВ
·День народження Львівського університету
·У Львові судитимуть Кучму
·Альтернативна енергокомпанія свідомо збиткова

ПОСТУП З КРАЮ
·Змова олігархів проти Президента
·Юлія Тимошенко почуває себе дедалі гірше
·Генпрокурор Потебенько в законі
·Папа висвятив двох кардиналів для Львова
·Маніпуляції слідства у справі Гонгадзе

КРУГЛИЙ СТІЛ ПОСТУПУ
·Зореслава Ромовська: Президент Кучма порушує присягу на вірність народові України

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Росія хоче пересварити НАТО?
·Викрито російського агента в ФБР
·Барак залишає політику Шарону

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Кульова блискавка від Quantum
·Warcraft3: скільки можна чекати?
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Нетверезі єдиноборства
·"Дайте нам гроші, бо ми хароші"...
·Меблі виявились "дутими"
·Два фрізієри

АРТ-ПОСТУП
·АРТ-НОВИНИ
·Фатум хімічного олівця
·Канікули у Штутгарті
·Паперове медіа

СПОРТ-ПОСТУП
·"Мілану" знову пощастило
·Училище фізкультури визначить найкращих
·Збірна України на Кіпрі
·Шмейхель завершив кар"єру у збірній Данії

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Помер знаменитий режисер Стенлі Крамер
·Валентино. Відвага та досконала елегантність