BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 20-21 ЛЮТОГО 2001 року |

Свято кохання у прямому ефірі

"Львівська хвиля" та "Радіо Люкс" влаштували грандіозні шоу до Дня святого Валентина

АТРАКЦІЇ

День закоханих з рибою, фізикою і варениками

Вам хотілося б на знак вияву кохання отримати якось вантажівку живої риби в подарунок або щоб раптом з’явилася чарівна незнайомка і виконала лише для вас стриптиз? А може, ви мрієте про серенади під вікном і червоні троянди або, що простіше, погодитеся на святковий обід зі смачнющими варениками та еротичним десертом?

Для когось усе перелічене може видатися суцільним маренням божевільного. Але це не так. Радіо “Львівська хвиля”, як і завжди, вирішило потурати неймовірним вигадкам закоханих і провело акцію “Декларація кохання”, у якій і втілилися усі ці незбагненні, на перший погляд, бажання.

Можете собі уявити дівчину Рому, яка дуже любить рибалити, але аж ніяк не сподівалася, що її любий Ярослав привезе їй на свято закоханих вантажівку живої риби і їй доведеться саком витягати найбільшу рибину, довжина якої була понад півметра. Оце вчудив! Зовсім ні. Просто кохана захворіла і відвезти на рибалку її було неможливо, тому він привіз їй “рибалку” додому.

В іншому випадку ініціатива перейшла у жіночі руки. Так, дівчина Льоля замовила своєму коханому Денисові стриптизерку в кафе-бар “Збруч”. Ошалів від дива не лише Денис, але й усі відвідувачі кафе. Що говорити, коли навіть ведучі акції, ді-джеї “Львівської хвилі” Данка Мірчук та Влодик Лучишин повідкривали роти від подиву і несподіваної ситуації.

Інший закоханий, Ростик, довів, що ще досі існують невиправні романтики і він останній з них. Він співав. Не просто співав, а виконував серенаду, стоячи на подвір’ї. Тішилися сусіди, тихо мліла Ростикова обраниця, але найбільшою несподіванкою для неї стала пропозиція одружитися і на знак своєї відданості Ростик подарував їй перстень.

Простим і звіданим шляхом пішла Галина, яка вирішила “ублажати” свого чоловіка вишуканими стравами. Ведучі побачили вишуканий стіл, втішеного Ярослава, а ось, як закохані куштували еротичний десерт, залишиться таємницею для всіх і назавжди.

Завершальним акордом цього дійства стало доведення теорії кохання науковцем.
Чарівна Надія з фізико-механічного інституту виявляла почуття в досить оригінальний спосіб своєму ж співробітникові Романові: з пенпердикулярами, площинами, гострими кутами і силою тяжіння.

Усе це феєричне дійство відбувалося в прямому ефірі. А по його закінченні слухачі віддали свої голоси за найоригінальнішу декларацію кохання. Призи переможцям надали магазини “Мобіленд” та “Роксолана”.

Революція кохання

Протягом двох, ба навiть трьох тижнiв спiвробiтники вiдомого своїми валентинiвськими традицiями радiо “Люкс FM” працювали Купiдонами. Коли зароджується диво кохання, довколишнiй свiт видається настiльки привабливим, а кожне мовлене коханою слово “так” пестить слух та заворожує!
Тому власне один з конкурсiв на “Люкс FM”, який допомагав поєднувати блукаючi серця, так i називався “Кохання з першого “а”. П’ять чарiвних учасниць, якi першими зголосилися до участi в конкурсi, а завдання, хоча й обiцяло доленоснi наслiдки, було не важким – треба було промовити першу лiтеру алфавiту, з котрої мало зародитись те омрiяне почуття. Потiм спраглi кохання чоловiки телефонували на радiо i в ефiрi “Люкс ФМ” обирали “найсолодший голос”. Чоловiки, котрi потрапили в ефiр, мусили описати ту, хто полонив душу. П’ятеро дiвчат, до речi, були у студiї i могли заперечити чи пiдтвердити сказане своєю зовнiшнiстю. Але завойовування серця на тому не закiнчувалися – та, чиї описи очей, уст, волосся спiвпадали, ставила ще три запитання до претендента, i якщо цi вiдповiдi зворушували її душу – той, хто таки вистояв, мiг вважати себе переможцем. I гепi-енд був неминучим – Оксана, яка полонила з першого А, та Богдан, який не лише мрiяв про неї, але знав, якою вона є, вчора поїхали в романтичну подорож.

Вiдомi люди погодилися бути посередниками мiж тими, хто прагнув йти в одному напрямку, бо рушiєм до того руху є одна сила – кохання! Наймогутнiший чоловiк Василь Верастюк, найсильнiший боксер Вiталiй Кличко, найвлучнiший бомбардир Сергiй Ребров, найспiвучiшi Сашко Пономарьов, Марiчка Бурмака, Лiля Ваврин, гурт “Скрябiн” та “Пiккардiйська терцiя”, найрухливiший солiст балету Олег Петрик ставали листоношами й освiдчувалися в найпотаємнiших почуттях вашим коханим вашими ж найнiжнiшими, найвитонченiшими словами, якi ви надiслали на адресу радiо “Люкс FM”.

Хiба хтось би мiг порахувати тих слухачiв, котрi впродовж двох тижнiв щогодини могли додзвонитись i в ефiрi освiдчитись в коханнi? Автори тих зiзнань, котрi зворушували до слiз компетентну комiсiю “Радiо Люкс”, отримували в подарунок пачку презервативiв, а пара, що сколихнула своїми почуттями свiт, отримала в подарунок вечерю у львiвському ресторанi.

Невимовною була наша втiха, коли в конкурсi для закоханих пар “Згадати все” такою промовистою була одностайнiсть, коли чоловiк та жiнка ставали немов вiдлунням один одного. Нагадаємо, за умовами конкурсу жiнцi та чоловiковi ставили однаковi питання. Пари, у яких найбiльше вiдповiдей спiвпадало, ставали переможцями. Питання, що пропонувалися обраним парам, мали широкий дiапазон вiд найромантичнiших до найпiкантнiших. У день усiх закоханих у всiх п’яти запитаннях були одностайними Сергiй та Оленка, що стали на золотий п’єдестал i отримали телевiзор.

Кохання спонукає до творення шедеврiв, воно руйнує всi бар’єри, закоханi знайдуть тисячi причин, аби переконати себе в тому, що, якщо їм чогось хочеться, значить, це розумно. Це i було умовою ще одного валентинiвського конкурсу “Екстремальне кохання”, який придумали Купiдони “Люкс ФМ”. Чоловiки, пишучи про свої намiри, погрожували стрибком з даху, органiзацiєю автокатастрофи, проколотими пальцями i т.д. Слухач з Чернiвцiв пообiцяв у спортивних трусах бiгти центром i вигукувати iм’я своєї обраницi. “Люкс” обрав “живий пам’ятник коханню”. У день святого Валентина натовп зацiкавлених львiв’ян міг із захватом спостерiгати за чоловiком, котрий висiв у крiслi, прикрiпленому тросами на бiг-бордi за пам’ятником Адамові Мiцкевичу i писав: “Я кохаю Олю!”. Потiм чоловiк, котрий захворiв коханням, читав оду коханiй. Жертви заради любовi дають щастя тому, хто на них іде. Ще раз переконаєтесь у цьому, заглянувши на сайт ТРК “Люкс” – www.radiolux.com .

POSTUP - ПОСТУП
№29 (687),
20-21 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Майора Мельниченка "клонували"
·Провалля на Яворівшині розширюються

ПОГЛЯД
·Провалля на Яворівшині розширюються
·Суперечки в УРП не припиняються
·Ми хочемо і будемо вільно мислити...
·Не сотвори собі кумира

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львів теж може піти під землю
·Недбалих керівників звільнятимуть
·КІЛЬКА СЛІВ
·Місто почне виробляти свою електроенергію
·Грип спричинив смерть дітей

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·У цілому місті відімкнуть воду?
·Свято кохання у прямому ефірі

ПОСТУП З КРАЮ
·Суботні погроми в Києві
·Чотири дні на "Території, вільній від Кучми"
·Богдан Бойко запропонував Рухам об"єднуватися
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Фішера може врятувати його сусідка
·Заколот у найбільшій латиноамериканській тюрмі
·На Балканах - нові трупи
·Удар ро Багдаду може зачепити Київ

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Ющенко не хоче залишатися без грошей МВФ
·Запорізький алюміній: знову скандал!
·Ще раз про "Грамед" і ліки
·Ікри більше не буде
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Наш театр без "Хануми", як "базар без хурми"
·У вирі імпровізацій Юрія Боня
·27 лютого Ferdydurke у Львові!

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·Ще раз про "У.Б.Н."

СПОРТ-ПОСТУП
·Фінських лижників спіймали на допінгу
·Перші здобутки і втрати львів"ян
·Українці - бронзові призери Універсіади
·Смерть легендарного гонщика
·В очікуванні ностальгії: Карпов-Каспаров
·"Шахтар" буде телевізійним лідером України
·Гран-прі без українців
·Шевченко прокинувся, але "Мілан" - ні
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·У Києві львів"янам вистачило роботи
·Весняні варіації моди