BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Оргазм як останнє слово техніки

У ЛІЖКО!

Микола ДОБРОТВІР

Незабаром на звичайні пульти перемикання каналів телевізора чекає революція. Роль пультів, які дозволяють нам лінуватися, зросте. Американські вчені стверджують, що стаціонарним пультом можна буде регулювати... оргазм.

Американський журнал New Scientist оголосив про винахід анестезіолога Стюарта Меллоя зі штату Північна Кароліна. Революційне відкриття науковець зробив випадково. Стюарт Меллой проводив звичайну операцію з анестезією, під час якої у хребет пацієнтки імплантувались електроди. Зазвичай під час такої операції пацієнти залишаються при свідомості й допомагають лікарям вирішити, в яке місце краще вставити електроди, що мінімізують біль. Того дня Меллоєві не вдалося знайти правильну точку для знеболювання. Проте його пацієнтка, як виявилося, була зовсім не проти. “Раптом жінка почала пристрасно стогнати, – описує пригоду в науковому журналі лікар. – Я запитав її, що відбувається, і вона відповіла: “Ви повинні навчити мого чоловіка, як це робити”.

Анестезіолог Меллой каже, що стимулюючі електроди можуть бути приєднані до генератора сигналів завбільшки з пачку для цигарок. Пристрій “вживлятимуть” у м’яке місце пацієнток. Жінки зможуть керувати своїм оргазмом так само, як телевізором – із допомогою пульта дистанційного управління. Поки що вчені не зробили жодної операції з уживлення такого оргазмотрона. Серед лікарів немає одностайності щодо доцільності його використання.

Сам винахідник Стюарт Меллой вважає, що оргазмотрон можна використати тільки тоді, коли у подружньої пари проблеми з досягненням оргазму природним шляхом. Лікар переконаний, що пристрій треба буде програмувати, щоби якось обмежити його використання. Та Меллой не впевнений, що знає, де поставити межу. “Чи має це бути раз на день, чи чотири рази на тиждень – хто я такий, аби вказувати?” – сказав Меллой в інтерв’ю журналу New Scientist.

Як очікують учені, у США перші випробування оргазмотрону на людях почнуться вже у другій половині 2001 року. Пристрій, як прогнозують, буде мати величезний попит, незважаючи на те, що його можна встановити лише шляхом хірургічної операції. Так принаймні вважає нейробіолог Джим Пфаус із університету Конкордія в канадському місті Монреаль. “Якщо п’ятнадцятилітні дівчатка погоджуються на важкі операції, щоби збільшити розмір грудей... Звісна річ, оргазмотрон буде популярний”, – твердить Пфаус.

Інші вчені вважають, що треба ретельно дослідити причини, через які у пацієнток є проблеми з оргазмом. Так вважає Джоул Коул, консультант служби психосексуальної допомоги Relate. Він сказав, що переважно новий пристрій можуть застосовувати для пацієнтів-інвалідів, котрі мають проблеми з оргазмом. Деякі жінки, як стверджує Коул, можуть використати прилад, аби швидко вирішити свої сексуальні проблеми, замість того щоби звернути увагу на психологічні причини цих проблем.

Так чи інак, а сьогодні американські вчені твердять, що натисканням кнопки будь-хто зможе викликати жіночий оргазм. Задоволення – річ дуже особиста, тому воно відразу викликає багато запитань. Головне з них – хто ж керуватиме тим казковим пультом оргазмотрону? Чи безпечно його, скажімо, загубити? І чи не стане оргазмотрон у “поганих руках” масовою зброєю?

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Загроза війни

ПОГЛЯД
·Лев у гербі та корономанія
·ОБВАЛ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·В Академії мистецтв оголосили надзвичайний стан
·Підготовка до візиту Папи Римського триває
·КІЛЬКА СЛІВ
·Республіканці знову на межі чергового розколу
·Для управління містом можна найняти менеджера
·Бойовий гопак ображений на місцеву владу

ПОСТУП З КРАЮ
·КОМЕНТАРІ
·Загроза громадянської війни
·Тріумфальна арка імені Потебенька

ЕКСКЛЮЗИВ У ПОСТУПІ
·Сергій Тігіпко: У новому уряді я буду міністром охорони здоров"я

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Мало не вбили шефа МВС Сербії
·Фішера звинувачують у брехні
·Росія грає м"язами
·"Курск" загинув від власної торпеди

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Телеподвиги повторювати небезпечно
·Не витрачайте час на... унітаз
·Забагато вітамінів - також недобре

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Ми не далеко втекли від мишей?
·Оргазм як останнє слово техніки
·Вирок легеням планети
·"Мир" іще політає. Недовго
·Перший крок до штучної шкіри
·Венецію порятують картини

МОДНИЙ ПОСТУП
·Стиль імперії. Античність і мода
·Призми моди

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Бернар-Марі Колтес: Я став драматургом випадково
·Ігор Подольчак, Ігор Дюрич: У тому, що Україну представлятимуть галичани, є історична справедливість

СПОРТ-ПОСТУП
·Великий бокс знов у місті Лева
·Наше "Динамо" знову програло чемпіону
·"Рома" пішла слідами "Лаціо"
·У голландських клубах гратимуть біженці
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР