BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

СВІТООГЛЯД

Барак буде міністром оборони?

В Ізраїлі блок “Лікуд” і Партія праці принципово домовилися про створення уряду національної єдності. Про це в четвер увечері повідомила канцелярія поки що діючого прем’єр-міністра Ізраїлю Єгуда Барака. Представник Барака поінформував також, що Партії праці у великій коаліції дістануться портфелі міністрів оборони й іноземних справ. Незадовго до цього ізраїльське радіо з посиланням на довірених осіб Барака повідомило, що Барак прийняв пропозицію майбутнього прем’єр-міністра Ізраїлю Шарона очолити міністерство оборони країни. Канцелярія Барака також повідомила, що уряд національної єдності стане можливим після остаточного врегулювання спірних питань щодо програми майбутнього уряду. Шарон і Барак уже домовилися про намір домагатися з палестинцями лише тимчасової угоди, а не остаточного мирного договору.

Японія висловила протест США

Японія заявила США офіційний протест у зв’язку із зіткненням американського підводного човна і японського судна в районі Гавайських островів, повідомляє Deutsche Welle. Міністр закордонних справ Японії Коно висловив обурення держсекретареві США Павеллові у зв’язку з тим, що під час цього інциденту в підводному човні на важливих постах у стерновому відсіку сиділи цивільні особи. У суботу субмарина американської морської піхоти під час сплиття врізалася в японське судно і потопила його. 26 осіб удалося врятувати. 9 усе ще не знайдені.

Перша закордонна поїздка президента Буша

Джордж Буш учора вперше вирушив за кордон як президент Сполучених Штатів. Він відвідає Мексику для переговорів із президентом Вісенте Фоксом. На порядку денному переговорів – прикордонні питання, такі, як міграція, торгівля і контрабанда наркотиків. У відповідь на плани видати сотні тисяч віз мексиканцям, які нелегально працюють у Штатах, президент Буш хоче, щоб Мексика вжила заходів для припинення контрабанди наркотиків. Хоча не очікується підписання яких-небудь важливих угод, ця зустріч означає початок нового етапу у відносинах між двома країнами, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Афганістану загрожує голод

Високопосадовий представник ООН Кензо Осіма заявив, що в Афганістані відбувається справжня трагедія, із якою не можуть дати раду ні влада країни, ні агентства з надання допомоги. Кензо, який провів в Афганістані три дні, говорить, що мільйону афганців загрожує голод, а півмільйону довелося залишити свої будинки через посуху і війну. За словами представника ООН, жителі Афганістану просто не можуть винести таких умов життя. Найбільшу стурбованість Кензо викликають ті, хто не може покинути свої житла і мігрувати в пошуках допомоги.

Стриптиз у британській армії не заохочується

Молодшого капрала армії Великобританії Роберту Вінтертон розжалували в рядові за те, що вона позувала оголеною англійському таблоїду The Sun. Для цього їй довелося піти в “самоволку”, тому що військове начальство не дозволяло їй так “ганьбити честь мундира”. На численні прохання Роберти звільнити її начальство також відмовляло. Після того, як наполеглива дівчина усе ж роздягнулася перед фотографом, її понизили у званні до рядового й урізали платню на 25 фунтів на тиждень. Тепер на Роберту чекають подальші дисциплінарні заходи, і, як очікується, протягом найближчих трьох місяців її звільнять з армії. Без роботи Роберта, напевно, не залишиться, бо, як вона сама зізналася цьому ж The Sun, після того, як її фотографії з’явилися в журналі, її буквально штурмують із пропозиціями позувати або взяти участь у різноманітних телепрограмах.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Загроза війни

ПОГЛЯД
·Лев у гербі та корономанія
·ОБВАЛ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·В Академії мистецтв оголосили надзвичайний стан
·Підготовка до візиту Папи Римського триває
·КІЛЬКА СЛІВ
·Республіканці знову на межі чергового розколу
·Для управління містом можна найняти менеджера
·Бойовий гопак ображений на місцеву владу

ПОСТУП З КРАЮ
·КОМЕНТАРІ
·Загроза громадянської війни
·Тріумфальна арка імені Потебенька

ЕКСКЛЮЗИВ У ПОСТУПІ
·Сергій Тігіпко: У новому уряді я буду міністром охорони здоров"я

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Мало не вбили шефа МВС Сербії
·Фішера звинувачують у брехні
·Росія грає м"язами
·"Курск" загинув від власної торпеди

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Телеподвиги повторювати небезпечно
·Не витрачайте час на... унітаз
·Забагато вітамінів - також недобре

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Ми не далеко втекли від мишей?
·Оргазм як останнє слово техніки
·Вирок легеням планети
·"Мир" іще політає. Недовго
·Перший крок до штучної шкіри
·Венецію порятують картини

МОДНИЙ ПОСТУП
·Стиль імперії. Античність і мода
·Призми моди

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Бернар-Марі Колтес: Я став драматургом випадково
·Ігор Подольчак, Ігор Дюрич: У тому, що Україну представлятимуть галичани, є історична справедливість

СПОРТ-ПОСТУП
·Великий бокс знов у місті Лева
·Наше "Динамо" знову програло чемпіону
·"Рома" пішла слідами "Лаціо"
·У голландських клубах гратимуть біженці
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР