BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КОМЕНТАРІ

Директор інституту європейської інтеграції при Львівському національному університеті ім. І. Франка Богдан Гудь вважає, що після оголошення так званої заяви, під якою підписалися Кучма, Плющ та Ющенко, навряд чи розпочнеться громадянська війна: “Це не в інтересах України, хоча сьогодні є зацікавлені, аби ситуація вийшла з-під контролю. Тоді президентське оточення зможе вжити заходи більш радикального впливу, і хтось зможе запропонувати свої послуги для розв’язання внутрішньої проблеми країни зовні. Сама ж заява дала зрозуміти, що Ющенко не виправдав сподівань опозиції. А підписання заяви – це найбільша трагедія. Представники Комітету Національного порятунку не мають тої харизматичності, яка очікувалася від Ющенка. Трактувати його крок можна не інакше, як крах ілюзій опозиційних сил”.

Голова Всеукраїнської жіночої організації “Жінки Батьківщини”, народний депутат Зореслава Ромовська: “Громадянська війна сьогодні абсолютно неможлива. І про це взагалі не йде мова. Народ добивається виконання Конституції цілком конституційними методами. Цілком не дивно, що Президент підписав таку собі заяву, що проти нашої держави розгорнута безпрецедентна кампанія з усіма ознаками психологічної війни. Психологічна війна? Війна проти кого? Проти нашого народу? Коли діти голодні, коли жінки не хочуть народжувати... Особисто я протестувала проти кожної фрази заяви. Якщо говорити, що народ знітиться після арешту Юлії Тимошенко, то це не так. Опозиція залишилася без свого лідера, однак це ще більше зміцнить її позиції”.

Прес-секретар міністра з надзвичайних ситуацій Ігор Кроль зауважив, що цивільна оборона не має жодного відношення до якихось громадських безпорядків, тим більше – до ймовірної громадянської війни. “Краще її не накликати, оскільки це велика трагедія для народу. Цивільна оборона займається захистом населення, а також рятування життя людей, усе інше належить до компетенції силових структур – прокуратури, МВС, СБУ”.

Заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій Олександр Скипальський повідомив інше: “А ви уявіть собі: соціальне напруження переходить у конфлікт, виникає загроза серйозних сутичок. Чи допустить світова спільнота війну у центрі Європи? Звичайно, що ні. Але тоді принаймні на територію України будуть введені миротворчі сили НАТО і ООН. Ось у чому трагедія всіх тих, хто розкручує “касетний” скандал, і тих, хто професіонально на нього реагує... Тому в Президента немає іншого виходу, як тільки звільнити силовиків”.

Заступник начальника Львівського міського Управління внутрішніх справ, начальник міліції громадської безпеки міста Львова, полковник міліції Віктор Панюшев зупинився на думці, що ”громадянської війни не може бути, оскільки немає підстав для неї. Правоохоронні органи ведуть роботу з боротьби зі злочинністю і з охорони громадського порядку. Якщо зважити на те, що збільшилася масова активність, то ми лише забезпечуємо охорону. Про придушення опозиції не може йти і мови. Львівська міліція на теренах міста працює у правовому полі. Усі масові заходи у Львові проводяться згідно з попередніми заявками, їх проведення та охорону громадського порядку забезпечують правоохоронні органи. Міліція не втручається у політичне життя і дотримується букви закону”.

Командир підрозділу швидкого реагування “Беркут” Іван Дідух наголосив, що свій загін на вулиці міста Львова він виведе лише у разі порушення громадського порядку, але не для придушення опозиції. “Ми керуємося рамками закону, а в політичні ігри не бавимося“.

Зоряна ІЛЕНКО

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Загроза війни

ПОГЛЯД
·Лев у гербі та корономанія
·ОБВАЛ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·В Академії мистецтв оголосили надзвичайний стан
·Підготовка до візиту Папи Римського триває
·КІЛЬКА СЛІВ
·Республіканці знову на межі чергового розколу
·Для управління містом можна найняти менеджера
·Бойовий гопак ображений на місцеву владу

ПОСТУП З КРАЮ
·КОМЕНТАРІ
·Загроза громадянської війни
·Тріумфальна арка імені Потебенька

ЕКСКЛЮЗИВ У ПОСТУПІ
·Сергій Тігіпко: У новому уряді я буду міністром охорони здоров"я

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Мало не вбили шефа МВС Сербії
·Фішера звинувачують у брехні
·Росія грає м"язами
·"Курск" загинув від власної торпеди

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Телеподвиги повторювати небезпечно
·Не витрачайте час на... унітаз
·Забагато вітамінів - також недобре

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Ми не далеко втекли від мишей?
·Оргазм як останнє слово техніки
·Вирок легеням планети
·"Мир" іще політає. Недовго
·Перший крок до штучної шкіри
·Венецію порятують картини

МОДНИЙ ПОСТУП
·Стиль імперії. Античність і мода
·Призми моди

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Бернар-Марі Колтес: Я став драматургом випадково
·Ігор Подольчак, Ігор Дюрич: У тому, що Україну представлятимуть галичани, є історична справедливість

СПОРТ-ПОСТУП
·Великий бокс знов у місті Лева
·Наше "Динамо" знову програло чемпіону
·"Рома" пішла слідами "Лаціо"
·У голландських клубах гратимуть біженці
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР