BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 16 ЛЮТОГО 2001 року |

Юлію Тимошенко тримають у найгіршому СІЗО

РЕПРЕСІЇ

Ольга ЯЦЕНКО

Учора близько тридцяти членів партії “Батьківщина” пікетували Лук’янівський слідчий ізолятор з вимогою звільнити лідера їхньої партії Юлію Тимошенко. Як повідомляють інформаційні агентства, фізичний стан екс-віце-прем’єра дуже погіршився.

“Лук’янівський слідчий ізолятор вважається найгіршим за своїми умовами з усіх, що є у Києві, – повідомив “Поступ” прес-секретар голови партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко Віталій Чепинога, – раніше осіб такого рівня, як Юлія Володимирівна, утримували в слідчому ізоляторі, який належить управлінню Служби безпеки України”. Умови, в яких перебуває Юлія Тимошенко, впливають не лише на її психічний стан, але й значно погіршили фізичне самопочуття. Як повідомив її адвокат Віктор Швець, у Юлії Володимирівни й далі прогресує грип і через нервові переживання поновилася виразка шлунку.

Умови, в яких утримують Юлію Тимошенко, не можуть відповідати жодним вимогам щодо перебування хворої людини в такому закладі. За словами адвоката, у камері дуже холодно, тож можна лише уявити, що відчуває хвора жінка у такому закладі. Натомість Генеральний прокурор, який перервав свою відпустку, незважаючи на хворобу, стверджує, що стан Юлії Тимошенко задовільний і що почувається вона нормально.

Не гаяли часу й адвокати, які активно почали використовувати всі можливі важелі звільнення Юлії Тимошенко. Вони налаштовані опротестувати дії Генпрокуратури щодо своєї підзахисної у Верховному Суді. Поки що, за словами адвоката Віктора Швеця, захист не торкається змісту обвинувачень, а лише оскаржує процедуру арешту. Також Віктор Швець повідомив, що він бачитиметься з Юлією Тимошенко щодня і намагатиметься вже у найкоротший термін звільнити її з-під варти.

Щоправда, народний депутат України, член партії “Батьківщина” Зореслава Ромовська не дуже довіряє теперішньому адвокатові Юлії Тимошенко. Зокрема, вона повідомила “Поступ”, що має для цієї недовіри багато підстав. Як приклад вона згадала випадок, коли Віктор Швець вийшов із Лук’янівського СІЗО і сказав з посмішкою, що у день святого Валентина вони (йдеться про Юлію Тимошенко та її чоловіка) нарешті об’єдналися. Це, на думку Зореслави Ромовської, доволі цинічно. Насторожує й той факт, що преса заздалегідь знала, коли адвокат Віктор Швець виходитиме з СІЗО. Малоймовірно, щоби журналісти чекали його цілий день. “Мене рідко зраджує моя жіноча інтуїція, тому я не дуже вірю Вікторові Швецю, – говорить Зореслава Ромовська. – Крім того, цей адвокат зараз очолює Шевченківську районну колегію адвокатів, в якій раніше працював Віктор Медведчук”. Як пояснила “Поступу” Зореслава Ромовська, послугами Віктора Швеця Юлія Тимошенко ніколи не користувалася, цього адвоката їй призначили у Генпрокуратурі.

Сьогодні о 12.00, за словами Зореслави Ромовської, розпочнеться пікетування Генеральної прокуратури членами партії “Батьківщина”, які вимагатимуть зустрічі з Юлією Володимирівною. Також уже сьогодні справою Юлії Тимошенко мав би зайнятися інший адвокат, до якого у членів “Батьківщини” рівень довіри вищий, аніж до Віктора Швеця. Ім’я нового адвоката поки що не називається.

POSTUP - ПОСТУП
№27 (685),
16 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Нація звільнить Кучму?
·Василь Куйбіда пожадівся послові США

ПОГЛЯД
·Чи висловлять люди недовіру Президентові?
·Львів цього року буде жити за планом
·Чи діждемося Маннергейма?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·З 1 березня за житло платитимемо більше
·На зміну грипу прийшли кір і гепатит
·Медичні центри добудовуватимуть гуртом
·КІЛЬКА СЛІВ
·Представлено нового начальника УМВС
·Очікується реорганізація комунальних підприємств
·На реставрацію гроші проситимуть у ЮНЕСКО
·Лад у країні наведуть податківці?

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Стоп, приїхали...

ПОСТУП З КРАЮ
·Ющенка, Плюща і Кучму притягнуть суду?
·Юлію Тимошенко тримають у найгіршому СІЗО
·Ющенко хоче кадрових змін
·Нація звільнить Кучму?
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Над Балтикою таки пахне ракетами
·Останній гріх президента Клінтона
·Москва вимре від "коров"ячого сказу"?
·Усе менше надій на мир

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"АвтоВАЗ-Інвест" став господарем запорізького алюмінію
·Європа хоче заборонити насильницьке поглинання компаній
·Добрі наміри "Доброти"
·Фінансовому словнику - високу оцінку
·ЕКОНОВИНИ

НАС 800 ТИСЯЧ
·Адміністративно-територіальна реформа Львова:

АРТ-ПОСТУП
·Юрій Онух: "На бієнале у Венеції Україну представить Фонд Мазоха"
·Фонд Мазоха

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Чемний водій ДАІ не боїться
·Автогіганти скорочують виробництво

СПОРТ-ПОСТУП
·Кінця світу у футболі ще не буде
·Без тренера і без голів
·Дзаккероні повиснув на волоску
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Оголошено номінантів на "Оскар"

 

Описание спа-бассейн купить на нашем сайте.