BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 16 ЛЮТОГО 2001 року |

АРХІВАРІУС

1921
GAZETA LWOWSKA
Загадкова історія
Йосип Сосін, служачий певної фірми гендлярської, повстав, – як сам зізнався, – офірою грабункового нападу. 8 грудня о годині 11 перед полуднем на вулиці Лицарській (нині – Стороженка – Ред.) в хвилі, коли відносив до клієнтів своєї фірми замовлені ними 4 штуки матерії, напали на нього 3 озброєні жовніри. Спершу заткали йому вуста, аби не кричав, наступно впакували до автомобіля і відвезли на Вульку (горби в дільниці вул. Гвардійської – Ред.). Тут, забравши йому всі штуки матерії, зранили його багнетом в шию і твар і втекли.
Та кінова історія видається нам мало правдивою. Слідство мусить виказати, а чи маємо тут справу з зухвалим бандитизмом, а чи пан Сосін сам привласнив коштовну нині матерію і вимислив той кавал із бандитами. Скандаль не вщухає.
Мимо наших завваг о скандалістичних непорядках, які панують на вулицях і хідниках Львова, стосунки в цілому не поправилися. Нема дня, аби швидка поміч не занотувала кілька випадків зламання ноги або руки наслідком послизання на хідниках, котрі ніхто не чистить від затвердлого снігу і льоду. Оце найсвіжіші офіри ожеледиці: Йосипа Врубель зламала праву ногу в околиці костела Марії Маґдаліни. Антоніна Павлячек при вулиці Гловинського у вильоті Рея зламала ногу. Францішка Бачко при Пелчинській, послизнувшися, зламала ключицю.
Продаж тютюну
Дирекція Округу скарбового ві Львові комунікує, що від дня 15 лютого розпочнеться зрештою у 3 гуртовнях тютюнових затримане на три тижні видавання матеріялів до куріння всім консументам, закріпленим до тих гуртовень.
Трафунок
В гонитві за чоловіком приїхала вчера до Львова аж з Снятина Сальця Бартфельд, склавши на поліції свідчення, що чоловік її зник з готелю, в котрому з ним мешкала. Оскільки підозрювала в остатнім часі благовірного в бажанні її покинути, то звернулася до поліції з проханням про його інтервенцію.
Скрута
М’яса в дальшім часі ві Львові нема, дістати його по цінах максимальних теж дуже трудно. Ростуть також довший час ціни хліба позаконтинґентового.
1931
WIEK NOWY
Гостина театру
японського ві Львові
Заанонсування тої атракції на 20-22 цього місяця дає нам змогу скористатися з прекрасної оказії і зазнайомитися вперше з японською штукою сценічною. Трупа пана Цу-Цуя репрезентує представників всіх тих штук, що в Японії становлять невід’ємну частину театру народового. Характерні актори і акторки, танцори і танцюристки, міміки, шпажисти і акробати. Буде теж ориґінальна оркестра японська і натуральні декорації та строї. Театр японський відтворить у нас три штуки: “Кохання в порі квіту вишні”, “Даремну обережність” і “Міцугід”, доповнені ріжними штуками танцювальними.
На вчерашній сесії
Маґістрату
Вчерашня сесія ухвалила відшкодувати на поміч безробітним 15 тисяч злотих. Постановила теж видати розпорядження о впровадження в життя нових приписів мельдункових і розпочне прийняття зголошень мельдункових від міських урядів дільничих уже від 1 квітня. У зв’язку з тим постановлено видати короткі повчання про обов’язок мельдунковий у формі брошури і розіслати її всім властителям реальностей. Понадто, видано 11 концесій будівничих, затверджено парцеляцію ґрунтів Спілки теренової, стверджено згортання робіт в реальности при вул. Кушевича, а теж ухвалу щодо реконструкції школи Марії Маґдаліни та костела Марії Сніжної.

POSTUP - ПОСТУП
№27 (685),
16 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Нація звільнить Кучму?
·Василь Куйбіда пожадівся послові США

ПОГЛЯД
·Чи висловлять люди недовіру Президентові?
·Львів цього року буде жити за планом
·Чи діждемося Маннергейма?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·З 1 березня за житло платитимемо більше
·На зміну грипу прийшли кір і гепатит
·Медичні центри добудовуватимуть гуртом
·КІЛЬКА СЛІВ
·Представлено нового начальника УМВС
·Очікується реорганізація комунальних підприємств
·На реставрацію гроші проситимуть у ЮНЕСКО
·Лад у країні наведуть податківці?

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Стоп, приїхали...

ПОСТУП З КРАЮ
·Ющенка, Плюща і Кучму притягнуть суду?
·Юлію Тимошенко тримають у найгіршому СІЗО
·Ющенко хоче кадрових змін
·Нація звільнить Кучму?
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Над Балтикою таки пахне ракетами
·Останній гріх президента Клінтона
·Москва вимре від "коров"ячого сказу"?
·Усе менше надій на мир

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"АвтоВАЗ-Інвест" став господарем запорізького алюмінію
·Європа хоче заборонити насильницьке поглинання компаній
·Добрі наміри "Доброти"
·Фінансовому словнику - високу оцінку
·ЕКОНОВИНИ

НАС 800 ТИСЯЧ
·Адміністративно-територіальна реформа Львова:

АРТ-ПОСТУП
·Юрій Онух: "На бієнале у Венеції Україну представить Фонд Мазоха"
·Фонд Мазоха

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Чемний водій ДАІ не боїться
·Автогіганти скорочують виробництво

СПОРТ-ПОСТУП
·Кінця світу у футболі ще не буде
·Без тренера і без голів
·Дзаккероні повиснув на волоску
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Оголошено номінантів на "Оскар"