BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 16 ЛЮТОГО 2001 року |

НОВИНКИ

9 лютого “Автоваз” відправив у Луцьк перші 12 кузовів для збирання автомобілів ВАЗ-2107 і ВАЗ-21043. Тим самим розпочався другий етап реалізації угоди між “Автовазом” і Луцьким автозаводом про організацію на цьому підприємстві повузлового збирання автомобілів “ВАЗ” широкого модельного ряду з машинокомплектів, які поставлятимуться з Тольятті. Про це повідомляє прес-центр автозаводу. У лютому планується відправити в Луцьк 100 “сьомих” машинокомплектів і 50 – “сорок третіх”. Усі вони включатимуть кузови 1-ї комплектації, тобто кузов уже буде зібраний. До кінця року “Автоваз” відвантажить на Україну кузовів, силових агрегатів та інших вузлів і деталей у кількості, розрахованій для збирання 1,5 тисячі ВАЗ-21043 і стільки ж – для ВАЗ-2107. Триватиме і постачання комплектів деталей ВАЗ-21093: за рік із конвеєра зійдуть 2 тисячі автомобілів цієї моделі. А 7 лютого генеральний директор “Автовазу” Олексій Ніколаєв і генеральний директор Херсонського автоскладального заводу Анатолій Хоменко підписали в Тольятті контракт на постачання на Херсонський автоскладальний завод комплектуючих виробів для збирання автомобілів ВАЗ-2106. Контракт розрахований на рік і передбачає постачання 2000 машинокомплектів. Першу партію планується відправити в квітні. Перший етап збирання вазівських “шісток” буде повузловим, тобто також із використанням кузовів 1-ї комплектації.

Новітня модель системи спостереження і фіксації порушень швидкісного режиму нещодавно була представлена у Франції. Вона може фіксувати до 20 тисяч порушників у день і значно спрощує процес відправлення штрафів. Новий пристрій, названий Line 300, оснащується радаром-детектором швидкості, дальність якого становить близько 2,5 кілометра, а також високошвидкісною цифровою фотокамерою. Зробивши знімок, автомат заносить його в базу даних. При цьому нова камера не використовує фотоспалаху, тому порушник навіть не помітить, що його сфотографували. Нова система дозволяє значно автоматизувати процес роботи з порушниками, включаючи надсилання їм листів із фотографіями і штрафами. Зараз, за словами розробника системи, ведуться переговори про постачання Line 300 англійським поліцейським. Якщо переговори закінчаться успішно, новий пристрій почне ловити порушників в Англії вже через рік.

Прізвисько “Великий дим” Лондон отримав ще сто років тому, оскільки вже тоді його повітря перетворювали в димовий коктейль підприємства важкої промисловості й теплові станції. Тепер усі ці утворювачі диму витіснені далеко за межі міста, і 75% забруднення лондонського повітря – справа транспорту. Вдень у центрі міста збирається стільки автомобілів, що швидкість їх руху не перевищує 16 км за годину. Однак, незважаючи на це, лондонці наразі не збираються викидати свої автомобілі, хоча одне з останніх опитувань громадської думки показало, що вони вкрай незадоволені станом повітря в місті. Так, 57% опитаних назвали столицю Великобританії “нездоровим місцем для життя”. У свою чергу, мер Лондона відреагував на результати опитування планом поліпшення транспортної ситуації у місті, який покликаний зменшити кількість автомобілів. Однак досі не відомо, яким чином він цього досягне. Та вже незабаром усі 20 тисяч відомих на весь світ чорних лондонських таксі буде оснащено спеціальними приладами, які нейтралізують шкідливі викиди.

Днями на півдні Йорданії верблюд вийшов на швидкісну автомагістраль і став причиною масштабної дорожньо-транспортної пригоди. Як повідомляє місцева поліція, водій автобуса, який мчав на великій швидкості автострадою, спробував уникнути зіткнення з верблюдом і врізався в легковий автомобіль, що їхав назустріч. Унаслідок інциденту водій автомобіля загинув, а 30 пасажирів автобуса отримали травми різного ступеня тяжкості. До речі, на багатьох дорогах Йорданії встановлено спеціальні знаки, що попереджають водіїв про небезпеку зіткнення з верблюдами, які перетинають шосе. Та все ж, незважаючи на це, подібні інциденти трапляються досить часто.

POSTUP - ПОСТУП
№27 (685),
16 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Нація звільнить Кучму?
·Василь Куйбіда пожадівся послові США

ПОГЛЯД
·Чи висловлять люди недовіру Президентові?
·Львів цього року буде жити за планом
·Чи діждемося Маннергейма?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·З 1 березня за житло платитимемо більше
·На зміну грипу прийшли кір і гепатит
·Медичні центри добудовуватимуть гуртом
·КІЛЬКА СЛІВ
·Представлено нового начальника УМВС
·Очікується реорганізація комунальних підприємств
·На реставрацію гроші проситимуть у ЮНЕСКО
·Лад у країні наведуть податківці?

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Стоп, приїхали...

ПОСТУП З КРАЮ
·Ющенка, Плюща і Кучму притягнуть суду?
·Юлію Тимошенко тримають у найгіршому СІЗО
·Ющенко хоче кадрових змін
·Нація звільнить Кучму?
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Над Балтикою таки пахне ракетами
·Останній гріх президента Клінтона
·Москва вимре від "коров"ячого сказу"?
·Усе менше надій на мир

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"АвтоВАЗ-Інвест" став господарем запорізького алюмінію
·Європа хоче заборонити насильницьке поглинання компаній
·Добрі наміри "Доброти"
·Фінансовому словнику - високу оцінку
·ЕКОНОВИНИ

НАС 800 ТИСЯЧ
·Адміністративно-територіальна реформа Львова:

АРТ-ПОСТУП
·Юрій Онух: "На бієнале у Венеції Україну представить Фонд Мазоха"
·Фонд Мазоха

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Чемний водій ДАІ не боїться
·Автогіганти скорочують виробництво

СПОРТ-ПОСТУП
·Кінця світу у футболі ще не буде
·Без тренера і без голів
·Дзаккероні повиснув на волоску
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Оголошено номінантів на "Оскар"