BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 15-21 ЛЮТОГО 2001 року |

PC-NEWS

Melissa знову з нами

Як чудово написали на одному з буржуйських сайтів: “Melissa: She’s baaaaack!”. Там люди справді налякані. Але в нашій країні більшості користувачів лякатися не варто. Варіант вірусу, що зараз почав множитися у західних мережах, поширюється лише в файлах для Microsoft Office 2001 Word for Macintosh. Нашим користувачам “Маків” варто обережно ставитися до файлів невідомо від кого. Наразі поширення нової Melissa не викликало епідемії. І якщо цього найближчим часом не станеться, загрози як такої небуде.

Британці і WWW

Уряд Туманного Альбіону вирішив кожному тверезому і поміркованому мешканцеві надати доступ до Інтернету. Причина такого кроку – технологічне відставання Великобританії в плані поширення інтернет-технологій. Отже, до 2005 року по цілій країні планується встановити шість сотень кабін з інтернет-терміналами. Кабіни нагадуватимуть телефонні й стоятимуть у людних місцях – в аеропортах та на вокзалах. Називається цей захід Multi.phone. Займатиметься цим British Telecom, а скільки на це знадобиться грошенят, наразі ніхто не каже.

CD-MP3 плеєр від TDK

TDK оголосила про створення CD-MP3 плеєра MOJO. Зазвичай варто компанії приліпити кілька зайвих клавіш, як вона вже заявляє, що її продукт – “номер один у світі”. Отак і TDK. Щоправда, цей плеєр дозволяє за кілька секунд прочитати ID3 інформацію з усіх файлів на диску (назва треку, автор, жанр та ін.). Плюс – створення плейлистів і так далі. Одним словом, доволі зручна у користуванні річ. Крім усього іншого – 10 годин роботи на двох батареях типу АА за рахунок 8-хвилинного буфера, куди заганяється вміст диску, після чого він зупиняється. Решта, в принципі, – як звичайно.

VIA Apollo KT266

Компанія VIA почала продавати гуртовикам свій новий чіпсет Apollo KT266. Ця розробка створена для співіснування з AMD-івськими процесорами, зробленими на форм-факторі Socket A. Чіпсет доволі цікавий. У ньому реалізована підтримка практично всіх модних на сьогодні технологій, починаючи від AGP4X і закінчуючи можливістю підтримки до 4 GB оперативної пам’яті одночасно. Ну, ще 5 USB-портів, і взагалі, все як у найкращих домах Парижа і Жмеринки. Коштує він 35 “зелених” – гуртом. Материнські плати на цьому чіпсеті будуть десь так доларів по 90. Мабуть.

Тепер Playstation – довше!

Кажуть, що Sony після торішніх довгих пологів почувається чудово. Просто Playstation-2 настільки добре продається, що такого годі було й сподіватися. Станом на нині продано понад 5 мільйонів іграшок, але, очевидно, плани компанії до березня продати ще стільки ж є досить реальними. Якщо весь цей ажіотаж триватиме, то до моменту виходу X-box SPS 2 буде не так уже й просто зіштовхнути з п’єдесталу. Навіть враховуючи те, що X-box мав би бути значно кращим.

знову про здоров’я

Деякі західні аналітики вважають, що серед працівників компаній, які працюють у сфері hi-tech, стрімко зростає кількість осіб, що вживають наркотичні препарати. Це відбувається тому, що середньостатистичний працівник такої контори на Заході має велику зарплатню, у нього ненормований робочий день, а його “обдовбаність” практично не впливає на професіоналізм. Аналітики кажуть, що якщо цим не зайнятися тепер, пізніше доведеться виділяти великі гроші на лікування персоналу від наркозалежності.

POSTUP - ПОСТУП
№26 (684),
15-21 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Юлія в тюрмі

ПОГЛЯД
·Що вони роблять?
·Подарунок для Папи
·JULIA CAESAR?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Карстовий провал загрожує життю людей
·Невідомі напали на офіс УНА-УНСО
·Скільки коштує пам"ятник Тарасові Шевченку?
·КІЛЬКА СЛІВ
·Телебачення знову вимикають
·Працівник УСБУ оголосив сухе голодування
·Скуповуються акції львівських хлібопекарень

ПОСТУП З КРАЮ
·ЗВИНУВАЧЕННЯ
·Новий український курс - Росія?
·Троє звернулися до народу
·Бунт і втеча у Маріупольській колонії

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Олександр Мороз: Я справді використовую "касетний скандал"!

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Америка відповіла Україні та Росії
·Європа відмовляється від російських літаків
·Коли запровадять візи у Польщу?
·Новий землетрус у Сальвадорі
·Шеварднадзе передумав вступати у НАТО

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Монітор і здоров"я. Хто кого?
·Нове страховисько від Command&Conquer
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ЗАРОБІТЧАНСЬКИЙ ПОСТУП
·Заробітки: хто, куди, навіщо?

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Убивство в лазні
·За "опіку" вимагали... квартиру
·Замість доларів - тюремне ув"язнення
·Довірливий платить двічі

СПОРТ-ПОСТУП
·Перший турнір за новими правилами
·Напередодні неофіційного фіналу
·Дві тисячі осіб прощалися з гравцем збірної Італії
·Римський "Лаціо" прощається з Лігою чемпіонів
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Жан-Поль Готьє - старий тільник, нова колекція
·ГОРОСКОП