BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 15-21 ЛЮТОГО 2001 року |

ЗВИНУВАЧЕННЯ

Кучмі обіцяють недоторканність після відставки

Депутат Сергій Тєрьохін вніс на розгляд парламенту законопроект про гарантії Президенту і членам його сім’ї після закінчення повноважень. Якщо депутати підтримають ініціативу, Л. Кучма буде користуватися правом недоторканності на території України. Щоправда, ці норми на нинішнього гаранта Конституції зможуть поширюватися тільки у разі, якщо він добровільно піде з поста протягом трьох місяців із моменту прийняття Закону. Згідно із законопроектом, у разі відставки Президенту і його сім’ї гарантується довічна державна охорона, безкоштовне лікування, довічне неоплачуване користування однією з державних дач, службовим автомобілем і навіть право на неоплачуваний проїзд міським або приміським транспортом. Президент України зможе користуватися правом недоторканості на території України, його не притягнуть до карної або адміністративної відповідальності за дії, звершені ним під час виконання президентських повноважень. Єдиний виняток – скоєння державної зради або іншого тяжкого злочину. Усі ці гарантії, якщо закон буде прийнятий у запропонованій редакції, поширюватимуться і на наступних президентів у всіх випадках, крім імпічменту.

Медексперт попросив політичного притулку

Громадянин України Валерій Івасюк, який проводив експертизу “таращанського тіла”, заявив, що йому загрожували співробітники СБУ. Як повідомляє про це британська газета Independent, медексперт попросив притулку в уряду Великобританії. У публікації йдеться про те, що В. Івасюка на початку січня цього року було запрошено в СБУ для надання пояснень із приводу місцезнаходження матеріальних цінностей на суму понад 3 млн. доларів США. За інформацією контрольно-ревізійного управління Міністерства фінансів України, ці гроші були отримані Національним комітетом з боротьби із захворюванням на СНІД, який В. Івасюк очолював із 1994 по 1998 рік. Прес-центр СБУ заявив, що заява громадянина України В. Івасюка про тиск на нього з боку українських спецслужб у зв’язку з розслідуванням справи Ґонґадзе не відповідає дійсності.

Уряд підвищує зарплату бюджетникам

З березня цього року зарплати працівникам бюджетної сфери, зокрема тим, які працюють у галузі освіти, науки, охорони здоров’я, культури і мистецтва, будуть підвищені на 20-70%. Як заявив на розширеній нараді керівників територіальних управлінь Національного банку України і голів правлінь комерційних банків прем’єр-міністр Віктор Ющенко, зарплата висококваліфікованих фахівців буде підвищена в середньому на 34-40%. Прем’єр також пообіцяв, що за деякий час уряд розгляне питання підвищення зарплат ще й іншим категоріям працівників бюджетної сфери.

намети на хрещатику знесуть радикали?

Судові виконавці повторно зажадали від учасників акції “Україна без Кучми” звільнити історично-архітектурний комплекс Хрещатик від наметів. Нагадаємо, що Старокиївський районний суд столиці задовольнив позов мерії про заборону нецільових заходів на території історичного заповідника. Проте учасники акції написали на всіх наметах, що вони є власністю народних депутатів (на кожному наметі тепер стоїть прізвище депутата) і заявили, що – у разі посягання на майно народних обранців – самі подаватимуть позов до суду. Лише комендант містечка Євген Філендаш виконав вимогу суду звільнити територію: він зібрав свої речі у пакет і перебуває поза межами містечка. Влада столиці поки що не застосовує силових заходів для звільнення Хрещатика від наметів. Як повідомляють учасники акції, вона – влада – цього не робитиме. Організатори акції припускають, що для знесення наметів знову будуть використані хлопці з радикальних організацій – наприклад, перевдягнуті анархісти.

POSTUP - ПОСТУП
№26 (684),
15-21 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Юлія в тюрмі

ПОГЛЯД
·Що вони роблять?
·Подарунок для Папи
·JULIA CAESAR?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Карстовий провал загрожує життю людей
·Невідомі напали на офіс УНА-УНСО
·Скільки коштує пам"ятник Тарасові Шевченку?
·КІЛЬКА СЛІВ
·Телебачення знову вимикають
·Працівник УСБУ оголосив сухе голодування
·Скуповуються акції львівських хлібопекарень

ПОСТУП З КРАЮ
·ЗВИНУВАЧЕННЯ
·Новий український курс - Росія?
·Троє звернулися до народу
·Бунт і втеча у Маріупольській колонії

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Олександр Мороз: Я справді використовую "касетний скандал"!

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Америка відповіла Україні та Росії
·Європа відмовляється від російських літаків
·Коли запровадять візи у Польщу?
·Новий землетрус у Сальвадорі
·Шеварднадзе передумав вступати у НАТО

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Монітор і здоров"я. Хто кого?
·Нове страховисько від Command&Conquer
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ЗАРОБІТЧАНСЬКИЙ ПОСТУП
·Заробітки: хто, куди, навіщо?

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Убивство в лазні
·За "опіку" вимагали... квартиру
·Замість доларів - тюремне ув"язнення
·Довірливий платить двічі

СПОРТ-ПОСТУП
·Перший турнір за новими правилами
·Напередодні неофіційного фіналу
·Дві тисячі осіб прощалися з гравцем збірної Італії
·Римський "Лаціо" прощається з Лігою чемпіонів
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Жан-Поль Готьє - старий тільник, нова колекція
·ГОРОСКОП