BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 8-14 ЛЮТОГО 2001 року |

КРАЄВИД

Черговий удар по Тимошенко

Генеральна прокуратура України заарештувала ще одного заступника генерального директора корпорації “Єдині енергетичні системи України” Петра Пристромка. Цю справу слідство пов’язує з часами, коли корпорацію “ЄЕСУ” очолювала Юлія Тимошенко – нині лідер опозиційної до влади партії “Батьківщина”. Заступник Генпрокурора Микола Обіход повідомив, що у зв’язку з новими фактами, виявленими Державною податковою адміністрацією України у справі банку “Слов’янський”, до складу слідчої бригади Генпрокуратури України введена бригада слідчих ДПА.

Скандал у Верховній Раді

Члени Прогресивної соціалістичної партії блокували трибуну парламенту в перший день засідань 7-ї сесії (у вівторок), щоби перешкодити приведенню до присяги народного депутата Віталія Кубова, який був зареєстрований народним депутатом ще 19 жовтня 2000 року за списками ПСПУ, але потім був виключений із партії. Лідери прогресивних соціалістів Наталія Вітренко і Володимир Марченко, які вдалися до блокування трибуни, вважають, що В. Кубов після отримання депутатського мандата планував увійти до групи “Трудова Україна”. Днями Київський міський суд розгляне судове подання ПСПУ про визнання незаконним рішення Центральної виборчої комісії від 19 жовтня 2000 року щодо реєстрації Кубова. Тим часом, народні депутати прийняли проекти постанов про дострокове припинення повноважень загиблих народних депутатів Ю. Кононенка та О. Ємця. Замість О. Ємця у парламент пройде політик із партійного списку НДП, а, за деяким даними, на місце Ю. Кононенка можуть претендувати Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко.

“Пам’ять Меркурія” потопив вулкан?

Український морський геолог академік Євген Шнюков вважає, що причиною загибелі судна “Пам’ять Меркурія”, яке затонуло 26 січня, міг бути викид газу з дна Чорного моря. “Судно затонуло надзвичайно швидко, – сказав він. – Це неминуче в тому випадку, якщо воно потрапило в газовий пузир, що піднявся з дна”. Трагедія, на думку вченого, сталася в районі грязевих вулканів, при виверженні яких іноді викидається велика кількість газу. Імовірність такого збігу обставин дуже мала, однак, вважає науковець, її виключати не треба. Цього тижня в морі тривали пошуки людей, що зникнули безвісти після аварії судна: як повідомили в кримському управлінні з надзвичайних ситуацій, було прийняте рішення вести їх до четверга –
7 лютого.

Ющенко поїхав дивитися на політ літака IRAN-140

Прем’єр-міністр України Віктор Ющенко від’їхав із дводенним робочим візитом в Ісламську Республіку Іран. У Тегерані він проведе переговори із вищим керівництвом країни, обговорить перспективи економічної співпраці, зокрема в сферах авіабудівництва, добування і транспортування енергоносіїв. У рамках візиту буде підписана міжурядова торгова угода, відбудеться бізнес-форум представників ділових кіл України й Ірану. 7 лютого глава українського уряду відвідає місто Ісфахан, де візьме участь у церемонії відкриття льотних випробувань першого україно-іранського пасажирського літака IRAN-140 (Ан-140).

POSTUP - ПОСТУП
№22 (680),
8-14 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Телефони "Поступу" прослуховують

ПОГЛЯД
·Телефонне право контролю
·"...Кожному гарантується таємниця телефонних розмов..."
·НЕ БІЙСЯ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Західний Буг катастрофічно забруднений
·Залізниця може залишитися без квиткових кас у центрі
·Робітник подав до суду на Президента України
·КІЛЬКА СЛІВ
·Підприємці потребують захисту свого життя
·Відсутність води викличе спалах захворювань
·На захист прав і свобод людини стає суд

ПОСТУП З КРАЮ
·Генпрокуратура пов"язала Лазаренка з "касетним скандалом"
·Перші пологи українських медиків в Індії
·У столиці спалили опудало Президента
·Скандал навколо смерті Сергія Кудрі вичерпано
·Сім кіл Леоніда Кучми
·Чекаючи на кредити МВФ
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Боротьба з нелегальною імміграцією посилиться
·Китай сполучено з Тайванем
·На арену виходить "Бульдозер"
·Путін їде в Австрію продавати МиГ-29
·США проти бін Ладена

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Засобом тортур обрали швабру
·Віднині журналісти мають право носити зброю
·Намисто Тутанхамона

АРТ-ПОСТУП
·На стежках світляних...
·З днем народження, "Небо"!
·Львівський митець Мирослав Ягода:

СПОРТ-ПОСТУП
·Ювілейний чемпіонат відбудеться у Львові
·Марадона: знову за старе
·Скільки заробляють українські футболісти
·З життя птахів
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·У Лондоні - лихоманка графіті
·ГОРОСКОП