BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6-7 ЛЮТОГО 2001 року |

ЕКОНОВИНИ

“СЛОВ’ЯНСЬКИЙ” – ЗА ҐРАТИ?

Податкова міліція України закінчила слідчі заходи в рамках кримінальної справи, відкритої стосовно колишніх керівників комерційного акціонерного банку “Слов’янський” (Запоріжжя). За словами начальника Головного слідчого управління Державної податкової адміністрації України Святослава Пискуна, нині тринадцятьом колишнім керівникам банку “Слов’янський” висунуто обвинувачення в рамках цієї справи. Серед них Пискун назвав колишнього главу правління банку “Слов’янський” Олену Якименко, головного бухгалтера Юрія Вінницького, віце-президента банку Бориса Фельдмана та двох з-поміж найбільших акціонерів банку: Раїсу Шевцову і Сергія Толокольникова. За його словами, обвинувачення пред’явлено за трьома статтями. Зокрема, зазначені особи звинувачуються в розкраданні колективного майна на суму 11 млн. доларів, зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків на суму 335 млн. гривень, ухилянні від сплати податків на суму 1,5 млн. гривень. Як відзначив Пискун, під час розслідування податковою міліцією було встановлено, що КАБ “Слов’янський” працював з First Trading Bank (острів Науру) “щодо відмивання грошей незаконного походження”, а крім того, здійснював й інші протизаконні фінансові операції, у тому числі з коштами фізичних осіб.

КУЧМУ УКЛІННО ПРОСЯТЬ СКАСУВАТИ КОНКУРС З ПРОДАЖУ ЗАЛК

Асоціація “Українські виробники і споживачі алюмінію” звернулася до Президента Кучми з проханням втрутитися в події навколо приватизації ВАТ “Запорізький алюмінієвий комбінат”, щоб сприяти припиненню тендеру. Як сказано в листі, направленому Асоціацією Президентові, тендер проводиться в умовах “повної втрати державних орієнтирів, непрозорості, безпрецедентних відкритих порушень законодавства України, пов’язаних з лобіюванням інтересів конкретних учасників”. На думку Асоціації, події, що відбуваються навколо конкурсу, і в які втягнено безліч органів державної влади, перешкоджають залученню інвестицій у розвиток ЗАлК та алюмінієвої галузі, негативно впливають на інвестиційний рейтинг і міжнародний авторитет України.

заАРЕШТОВАНО КЕРІВНИКІВ DAEWOO

Арешт колишніх директорів Daewoo Group – тільки початок нового скандалу навколо цього найбільшого у світі банкрута. Слідчі підтверджують, що дочірні компанії Daewoo приховували борги і завищували прибутки для того, щоб отримати банківські кредити, сума яких перевищує вісім мільярдів доларів. Прокуратура у Сеулі заявила, що найближчими днями видасть ордери на арешт як мінімум 40 колишніх керівників концерну, включаючи і його засновника, Кім Ву Чуня, який переховується зараз за кордоном. Концерн, що був колись символом економічної експансії Південної Кореї, торік був оголошений банкрутом, і це стало важким ударом для уряду. Компанія має пройти через справжнє чистилище, щоб до червня отримати 500 мільйонів доларів на реструктуризацію. Найскладнішим питанням в уже схваленій урядом програмі залишається скорочення робочих місць на заводах Daewoo Motor.

НА АЛЯСЦІ ДОБУВАТИМУТЬ НАФТУ

У зв’язку з новим зростанням цін на нафту Америка потрапила у дуже скрутне становище. Щоб не опинитися на межі енергетичної кризи, американські нафтовики вирішили використовувати будь-яку, навіть незначну, можливість збільшення власного виробництва. Глава нафтового інституту США Ред Кавеней звернувся до адміністрації Буша з проханням відкрити частину заповідника на Алясці для видобутку нафти. Зараз на Аляску припадає 15% власного видобутку нафти США. З 1980 року на території Арктичного національного заповідника на Алясці видобуток нафти було заборонено, оскільки конгрес визначив її статус як “місцевості, що охороняється”. Кавеней вважає такий стан справ “прогалиною в урядовій енергетичній політиці”. За словами глави нафтового інституту, на Алясці розташовані “значні резерви” нафти, і нинішній конгрес може змінити статус цієї території.

POSTUP - ПОСТУП
№21 (679),
6-7 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Майор слухав усе
·Народний рух знову втратив Чорновола

ПОГЛЯД
·Генпрокуратура кинула кістку
·Брутальне насильство проти журналіста "Поступу"
·Гей, рухнемо

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Після тривалих снігопадів слід чекати повені
·"Львівводоканал" не бачить потреби в кредитах
·Кожен ринок міста матиме власний паспорт
·В аварію потрапив монгольський дипломат
·КІЛЬКА СЛІВ
·Перебіг грипу відбувається без ускладнень
·Львівщину визнали інвестиційно привабливим регіоном

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Помста наркоділка чи ревнивого коханця?
·Хто платить - той має

ПОСТУП З КРАЮ
·Грип крокує Україною
·Народний рух знову втратив Чорновола
·Лідерам "Батьківщини" погрожують арештами
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Іванов пророкує нову гонку озброєнь
·Черговий "газпромівський" скандал
·Нові скандали з французькими політиками

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Україна може й не отримати черговий транш від МВФ
·Нова історія про відмивання "російських грошей"
·Львівська "тютюнка": знову вгору
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Обід з усусами
·Музика вишневого цвіту
·Радість спільного танцю

ВЕРСІЇ У ПОСТУПІ
·Ода "аудіо-козацтву", або
·Хто стоїть за "касетною справою"?

СПОРТ-ПОСТУП
·Несподіванка в Миколаєві
·Збірна Франції - знову чемпіон світу
·Сергій Бубка стрибнув востаннє
·"Галичанка" знову програла "Спартаку"
·Вищу лігу залищать дві команди!
·Шевченка наздогнали на позначці "13"
·ФУТБОЛ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Болтон - плагіатор
·Нове обличчя Revlon
·Історія макіяжу