BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6-7 ЛЮТОГО 2001 року |

КРАЄВИД

Україна ризикує стати беззахисною

Якщо негайно не змінити становище у військово-промисловому комплексі та оборонній промисловості України, то вже до 2005 року Збройні сили не будуть мати необхідної техніки, яка би дозволила їм захищати нашу країну. Як заявив Володимир Горбулін на своїй першій прес-конференції в ранзі голови державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України, сьогодні відсутня координація в цьому питанні між Міністерством оборони України, державним комітетом промислової політики та Національним космічним агентством. Витрачаються і без того невеликі кошти, що не дає можливості виконати на 100% бодай один із запланованих проектів. Одним із головних напрямів комісії, за словами її керівника, стане організація роботи з розробки озброєнь, які користувалися би попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Плющ підписав закон про пропорційні вибори

Як заявив голова Верховної Ради Іван Плющ, він виступає за проведення парламентських виборів 2002 року на змішаній (партійно-мажоритарній) основі. Водночас Плющ визнав, що змішану систему потрібно модернізувати. Зокрема, він пропонує, щоб у висуненні депутатів у мажоритарних округах провідна роль була відведена партіям. І.Плющ також повідомив, сьогодні він підписав закон про вибори народних депутатів на пропорційній партійній основі і скерував його Президентові Леоніду Кучмі на підпис. Оглядачі прогнозують, що голова держави накладе вето на закон.

Турки допоможуть українцям

Туреччина планує надати Україні 250 тисяч доларів США для подолання наслідків стихійного лиха, яке спіткало декілька областей нашої держави наприкінці минулого року, повідомило Посольство Турецької Республіки. Туреччина вирішила долучитися до зусиль, спрямованих на ліквідацію наслідків біди, у відповідь на вчасну та щедру допомогу з боку України після руйнівного землетрусу, який стався в Північно-західній Туреччині в 1999 році.

У Росії загинули українці

У ніч із суботи на неділю в селі Шокша (за 60 км од Петрозаводська, на березі Онезького озера) сталася трагедія — згоріли 6 українців. За попередньою версією слідства, пожежа в дерев’яному будинку в селі сталася через перегрів дров’яної печі. Загиблі працювали в одній із місцевих фірм і займалися заготівлею лісу.

Країна знову змінює вектори

Міністр закордонних справ України Анатолій Зленко передав міністрові оборони США Дональду Рамсфельдові пропозиції щодо стратегічного партнерства двох держав. Це сталося під час першої їхньої зустрічі в Мюнхені. Крім того,
А.Зленко передав голові американського військового відомства особисте послання Президента Леоніда Кучми на ім’я президента Джорджа Буша, в якому, власне, і викладені міркування та пропозиції української сторони щодо розбудови відносин стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами. Після відставки з посади голови МЗС Бориса Тарасюка відчутним було бажання України дещо дистанціюватися від Заходу на користь Москви. Однак після оголошення Сполученими Штатами їхньої нової політики стосовно Росії Україна, схоже, знову намагатиметься активізувати співпрацю зі США.

Загинули два офіцери СБУ

За офіційним повідомленням прес-центру управління СБУ в Харкові, загинули два офіцери цієї служби — майор Георгій Тетерюк, 1954 р. н. та прапорщик Валерій Давидов, 1968 р. н. Це сталося під час пожежі в ізоляторі тимчасового утримання управління СБУ в суботу 3 лютого. Пожежу було локалізовано о 7 год. 33 хв. Усі особи, котрих утримували в ізоляторі тимчасового утримання, були евакуйовані, й серед них ніхто не постраждав.

POSTUP - ПОСТУП
№21 (679),
6-7 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Майор слухав усе
·Народний рух знову втратив Чорновола

ПОГЛЯД
·Генпрокуратура кинула кістку
·Брутальне насильство проти журналіста "Поступу"
·Гей, рухнемо

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Після тривалих снігопадів слід чекати повені
·"Львівводоканал" не бачить потреби в кредитах
·Кожен ринок міста матиме власний паспорт
·В аварію потрапив монгольський дипломат
·КІЛЬКА СЛІВ
·Перебіг грипу відбувається без ускладнень
·Львівщину визнали інвестиційно привабливим регіоном

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Помста наркоділка чи ревнивого коханця?
·Хто платить - той має

ПОСТУП З КРАЮ
·Грип крокує Україною
·Народний рух знову втратив Чорновола
·Лідерам "Батьківщини" погрожують арештами
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Іванов пророкує нову гонку озброєнь
·Черговий "газпромівський" скандал
·Нові скандали з французькими політиками

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Україна може й не отримати черговий транш від МВФ
·Нова історія про відмивання "російських грошей"
·Львівська "тютюнка": знову вгору
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Обід з усусами
·Музика вишневого цвіту
·Радість спільного танцю

ВЕРСІЇ У ПОСТУПІ
·Ода "аудіо-козацтву", або
·Хто стоїть за "касетною справою"?

СПОРТ-ПОСТУП
·Несподіванка в Миколаєві
·Збірна Франції - знову чемпіон світу
·Сергій Бубка стрибнув востаннє
·"Галичанка" знову програла "Спартаку"
·Вищу лігу залищать дві команди!
·Шевченка наздогнали на позначці "13"
·ФУТБОЛ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Болтон - плагіатор
·Нове обличчя Revlon
·Історія макіяжу