BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 2 ЛЮТОГО 2001 року |

КРАЙ

мітюков У БЕРЕЗНІ ПРОВЕДЕ ПЕРШУ СЕРІЮ ПЕРЕГОВОРІВ іЗ ПАРИЗЬКИМ КЛУБОМ

Україна планує в лютому завершити підготовку і в березні розпочати першу серію переговорів з країнами-кредиторами України – членами Паризького клубу, на яких визначити базові принципи реструктуризації боргу. Як повідомив міністр фінансів України Ігор Мітюков, “перша серія наших переговорів, яка, сподіваюся, відбудеться у березні, визначить базові принципи. Після того як базові принципи будуть обговорені з усіма членами, ми приступимо до конкретних двосторонніх договорів”.

За його словами, нині триває робота з аналізу кредитних угод з метою класифікації зобов’язань України і зарахування їх до боргів типу боргів Паризькому клубу. Він нагадав, що є чітка класифікація позицій, що належать до типу боргів Паризькому клубу – це кредити, надані під суверенні гарантії, що належать до державного боргу і закріплені відповідними угодами між відповідними державами”. “Під це визначення у нас підпадають майже всі кредити, видані під гарантії уряду, і наші борги перед Туркменистаном”, – уточнив міністр. Він відмовився назвати конкретну суму реструктуризації боргу. Мітюков не став також говорити про умови, які запропонує Україна своїм кредиторам, сказавши лише, що “Україна запропонує кредиторам ту траєкторію і ті обсяги обслуговування, які будуть реальними для української економіки”.

В 2001 РОЦІ грошові резерви україни зменшаться на 10,1 МЛРД. ГРН.

Україна в 2001 році виплатить 10,1 млрд. грн. державного боргу, у тому числі в рахунок погашення боргу – 4,3 млрд. грн., в рахунок обслуговування – 5,8 млрд. грн. За словами начальника департаменту держборгу Міністерства фінансів Віталія Лісовенка, за зовнішнім боргом буде виплачено 6,3 млрд. грн.: обслуговування –
3,8 млрд. грн., погашення – 2,5 млрд. грн. Виплати за внутрішнім боргом становитимуть 3,73 млрд. грн.: обслуговування – 2,03 млрд. грн., погашення – 1,7 млрд. грн. Начальник департаменту уточнив, що ці платежі включають виплати за короткостроковими борговими облігаціями, які будуть розміщуватися і погашатися цього року. За його словами, обсяг державних запозичень, що плануються в цьому році згідно з держбюджетом-2001, не перевищує 3,6 млрд. грн., у тому числі на внутрішньому ринку – 2,1 млрд. грн., на зовнішньому – 1,5 млрд. грн. Внутрішній держборг України станом на 1 січня 2001 року становить 13,6 млрд. грн. і 1,3 млрд. доларів, зовнішній – 10,35 млрд. доларів.

“ІТЕРІ” ЗАПЛАТИЛи В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Україна заплатила Міжнародній групі компаній (МГК) “Ітера”, за орієнтовними даними, близько 100 млн. грн. у рахунок оплати боргів за поставлений “Ітерою” газ у січні. Про це повідомила прес-секретар українського прем’єра Наталія Зарудна, посилаючись на слова глави уряду Віктора Ющенка.
При цьому вона припустила, що, можливо, ці кошти поки ще не надійшли до “Ітери”. Як відзначила Зарудна, міністр палива та енергетики України Сергій Єрмілов підтвердив, що всі проплати за січень за поставлений Україні газ будуть зроблені “в повному обсязі”. Говорячи про суму загальної заборгованості українських обленерго перед “Ітерою” в розмірі
59,7 млн. доларів, Зарудна зазначила, що цей борг включає борг за газ, поставлений “Ітерою” у січні, а також за минулий рік.

POSTUP - ПОСТУП
№19 (677),
2 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Тарас Чорновіл упізнав свій голос на касеті майора Мельниченка

ПОГЛЯД
·У пошуках правди
·Від сьогодні води на Сихові не буде
·Парадокси Безсмертного

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Як пересічному львів"янинові врятуватися від новокаледонського грипу?
·Львів"яни не хочуть скаржитися на корупціонерів
·КІЛЬКА СЛІВ
·Автоперевізники відмовилися від ультиматуму
·У військових судах свідчення дають навіть мерці
·Влада лобіюватиме фінансування екобезпеки

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Стратегія розвитку міста
·Уперше у Львові жінку відзначено церковним орденом

ПОСТУП З КРАЮ
·Олександр Мороз: Кучма зізнається...
·Тепер Кучма має Дубину...
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Справу Локербі закрито
·Відлуння землетрусу в Індії
·Європу віддано жіноцтву?
·Втеча російського дипломата

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Електроенергія дорожчає
·Японська економіка - в хисткому становищі
·"Грамед" "Галичфарму" - не конкурент
·СВІТ

НАС 800 ТИСЯЧ
·Корифей львівської вулиці
·Поетична вегетація
·Пані Білєцка з довоєнного міста

АРТ-ПОСТУП
·Право на вигадку, або Про смаки не сперечаються?
·Малоросійський водевіль

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·А ти придбав реєстраційний талон?
·День народження "буржуя"

СПОРТ-ПОСТУП
·"Динамо" та "Шахтар" можуть здійснити грандіозний обмін
·Балканська помста збірної України
·ФУТБОЛ
·Канадці продали свою гордість

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Макіяж: історія й еволюція

 


Вы заинтересованы в том, чтобы усладиться весомым трахом с профессионально лучшими шлюхами из вашего района? Всегда шлюхи уже готовы потрахаться с вами в любом месте.