BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 2 ЛЮТОГО 2001 року |

КІЛЬКА СЛІВ

ЦИКЛОН. Внаслідок складних погодних умов (мокрий сніг, ожеледиця) вийшли з ладу 100 трансформаторних підстанцій і було знеструмлено 28 населених пунктів повністю та 4 частково – у Миколаївському, Стрийському, Турківському, Яворівському, Буському, Мостиському і Пустомитівському районах Львівської області, повідомило Львівське обласне управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

АКЦІЇ. Прес-служба мерії повідомляє, що у лютому цього року в нашому місті буде проведено такі масові заходи: Львівська міська організація Української консервативної республіканської партії проведе два віча: 11 лютого о 14.00 год. на вул. Любінській перед кінотеатром “Галичина” та 25 лютого о 14.00 год. в Рясне-1 на площі перед крамницею “Ранет”. Обидва віча будуть присвячені 83-й річниці від часу проголошення самостійності Кубані та роковинам голодоморів. Натомість Львівський комітет захисту прав громадян та Львівська обласна Асоціація вільних профспілок ВОСТ 20 лютого о 12.00 год. проведуть пікетування Львівської обласної ради на вул. Винниченка, 18 із гаслом “Геть із Державної податкової адміністрації Медведчуків, Азарових – душителів малого та середнього бізнесу, нищителів економіки, виробництва та робочих місць”.

РЕГРЕСНИКИ. Шахта № 5 “Великомостівська” перейшла під юрисдикцію державної компанії “Укрвуглереструктуризація” (УДКР). Це дало можливість виплатити працівникам шахти заборговані регресні платежі та зарплату. Про це повідомило інформаційне агентство “Медіа Простір”. “6 млн. 135 тис. грн. виділила УДКР, аби ми розрахувались із регресними виплатами та заробітною платою,” – поінформував колишній керівник шахти №5 “Великомостівська”, а нині голова ліквідаційної комісії Олександр Лобач. 530-м регресникам виплатили залишки боргів за 1997 та 1998 роки, за 1999 рік – 40% (за липень та решту до кінця року), за 2000 р. – включно до листопада. Регресникам також пообіцяли, що у січні 2001 розрахуються за грудень 2000 року, а надалі виплата регресних платежів відбуватиметься регулярно.

ВІД ВДАДИ. Президія обласної ради розгляне питання, які будуть винесені 20 лютого на розгляд ХХ сесії Львівської обласної ради, повідомила прес-служба облдержадміністрації. Заплановано, що голова обласної ради Степан Сенчук звітуватиме про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2000 рік. Начальник управління майном комунальної власності Юрій Чабан винесе на розгляд депутатів цілий ряд приватизаційних питань. Слухатимуться також питання про затвердження символіки області, присудження премій у галузі мистецтва, встановлення стипендії ім. В. Чорновола студентам вищих навчальних закладів. До наступного засідання директор Львівської ДТРК Ярослав Климович та керівник управління у справах преси та інформації Оксана Бойкович повинні розробити та подати на розгляд членів Президії пропозиції щодо концепції функціонування регіонального телебачення, діяльність якого стане ще одним приводом для обговорення на ХХ сесії.

POSTUP - ПОСТУП
№19 (677),
2 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Тарас Чорновіл упізнав свій голос на касеті майора Мельниченка

ПОГЛЯД
·У пошуках правди
·Від сьогодні води на Сихові не буде
·Парадокси Безсмертного

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Як пересічному львів"янинові врятуватися від новокаледонського грипу?
·Львів"яни не хочуть скаржитися на корупціонерів
·КІЛЬКА СЛІВ
·Автоперевізники відмовилися від ультиматуму
·У військових судах свідчення дають навіть мерці
·Влада лобіюватиме фінансування екобезпеки

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Стратегія розвитку міста
·Уперше у Львові жінку відзначено церковним орденом

ПОСТУП З КРАЮ
·Олександр Мороз: Кучма зізнається...
·Тепер Кучма має Дубину...
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Справу Локербі закрито
·Відлуння землетрусу в Індії
·Європу віддано жіноцтву?
·Втеча російського дипломата

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Електроенергія дорожчає
·Японська економіка - в хисткому становищі
·"Грамед" "Галичфарму" - не конкурент
·СВІТ

НАС 800 ТИСЯЧ
·Корифей львівської вулиці
·Поетична вегетація
·Пані Білєцка з довоєнного міста

АРТ-ПОСТУП
·Право на вигадку, або Про смаки не сперечаються?
·Малоросійський водевіль

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·А ти придбав реєстраційний талон?
·День народження "буржуя"

СПОРТ-ПОСТУП
·"Динамо" та "Шахтар" можуть здійснити грандіозний обмін
·Балканська помста збірної України
·ФУТБОЛ
·Канадці продали свою гордість

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Макіяж: історія й еволюція