BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 1-7 ЛЮТОГО 2001 року |

КРАЄВИД

“Україна без Кучми” і без пива?

Київська акція “Україна – без Кучми” не збирається згортати намети після того, як їх наметове містечко на площі Незалежності у ніч з 29 на 30 січня було огороджене глухою двометровою огорожею. Як заявив співголова акції “Україна – без Кучми” Володимир Чемерис, наметове містечко буде переміщатися по Хрещатику до 6 лютого, коли поновиться всеукраїнська акція “Україна – без Кучми”, а нове місце розташування наметів ще не визначене. Тим часом
УНІАН повідомило, що разом із наметами за огорожу потрапили кілька пивних кіосків фірми “Оболонь”, причому міліція відмовилася допустити за огорожу представників “Оболоні”, які хотіли завезти свій товар. У вівторок правоохоронці також не пускали до наметового містечка журналістів.

Адвокат Ніказаков проти силовиків

Через 10 днів буде готовий Меморандум із правовою оцінкою дій правоохоронних органів при розслідуванні справи журналіста Георгія Ґонґадзе. Про що повідомив адвокат Віктор Ніказаков. Необхідність підготовки такого меморандуму, на думку адвоката, викликана тим, що в українських ЗМІ запроваджується цензура щодо інформації про причетність вищих посадових осіб України до злочинів проти демократії і свободи слова. На його думку, є обставини, які свідчать про те, що ні Генрокурор М. Потебенько, ні міністр внутрішніх справ Ю. Краченко, ні глава СБУ Л. Деркач не мають права на проведення розслідування цієї справи, оскільки всі вони залежні від Президента. Нагадаємо, що В. Ніказаков також є адвокатом Павла Лазаренка.

Мороз прогнозує дострокові президентські вибори

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз не виключає можливості проведення дострокових президентських виборів в Україні. На його думку, парламентські вибори відбудуться, як і належить, навесні 2002 року.
О. Мороз загалом позитивно оцінив новий Закон “Про вибори народних депутатів України”, який передбачає вибори в парламент за пропорційною системою. На думку лідера СПУ, цей закон “зменшує можливість використання адміністративного ресурсу”. Навіть якщо Президент не підпише цей закон, Верховна Рада, на думку А. Мороза, подолає вето глави держави.

Біля облдержадміністрації знайшли “лимонку”

У Херсоні після повідомлення “телефонного терориста” група саперів із собаками обстежила всю будівлю облдержадміністрації, але вибухівки не виявила. Дивна поведінка собаки примусила правоохоронців продовжити пошуки на площі перед будівлею. Дійсно, за 20 метрів від будівлі було знайдено бойову гранату “Ф-1” без кільця детонатора. Оперативний штаб ухвалив рішення не транспортувати гранату, а знищити її на місці. Правоохоронці не виключають, що за фактом тероризму буде порушена кримінальна справа.

Остарбайтери отримають гроші у травні

Виплата компенсацій колишнім примусовим нацистським працівникам відкладається принаймні до травня, оскільки американський суддя все ще не затвердив постанови відносно позовів німецьких фірм. Про це повідомив німецький учасник переговорів про компенсаційні платежі Отто Ламбсдорф. Він сказав, що суддя з Нью-Йорка, яка займається розглядом позовів до німецьких фірм, відклала розгляд справи до кінця лютого. Німецькі промисловці збираються залагодити всі фінансові претензії до того, як почнуться виплати примусовим працівникам. Тому почати виплату компенсацій в березні, як планувалося, неможливо.

POSTUP - ПОСТУП
№18 (676),
1-7 ЛЮТОГО 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Смерть на дорозі
·Росія передає Україні фрески Михайлівського собору

ПОГЛЯД
·Італійський циклон зносить із рейок львівські трамваї
·Четвірко новонароджених львів"ян переїжджає в нове помешкання
·МОРІТУРІ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Школи закрили на карантин через епідемію грипу
·На Львівському летовищі горів літак
·Мерія розробить генплан міста фахово: дешево і нашвидкоруч
·КІЛЬКА СЛІВ
·Політв"язні вимагають від Росії виплати компенсацій
·В Україну намагалися ввезти м"ясо сумнівної якості
·Велика втрата гідного сина українського народу

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·У загибелі "Пам"яті Меркурія" звинувачують капітана
·Жертва стереотипів
·Віктор Шишкін: Відставка Потебенька нічого не дасть
·Сергій Головатий звинувачує Генеральну прокуратуру
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Ширак заступився за вірмен
·Армія погрожує захопити владу
·Чеченський опір не вщухає
·Піночет чекає суду
·Коштуніца пропонує судити НАТО

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Галицькі націоналісти і східні конформісти
·Галичина в темряві

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Убивця страждав манією величі
·Путівки на відпочинок видавали незаконно
·Украдений пулярес

АРТ-ПОСТУП
·"Все, що минуло - світло..."
·Остап Сливинський: особистість, що стане постаттю...
·"Асоціації 2000" - асоціації є, виставки нема

СПОРТ-ПОСТУП
·"Спартак" женуть на Кіпр
·Марадона знову "відзначився"
·ФІФА і УЄФА помирилися
·Французи знову здивували футбольний світ
·ФУТБОЛ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Усе почалося з поцілунку
·ГОРОСКОП