Майкл Джексон і англійський рабин заснували дитячий добродійний фонд
Cтворено новий дитячий добродійний фонд, головою якого став Майкл Джексон, а президентом – його давній друг і наставник, рабин Шмулей Бутех, повідомляє
Бі-Бі-Сі. До опікунської ради фонду “Вилікуємо дітей” (Heal the Kids) увійшли також колишній ізраїльський прем’єр Шимон Перес і кіноактриса Елізабет Тейлор.
В офіційній заяві фонду його завдання сформульовані дуже узагальнено – “діяти на благо дітей на глобальному і локальному рівнях”. Зі слів Шмулея Бутеха можна зрозуміти, що мова йде про програми, спрямовані насамперед на відновлення традиційних сімейних цінностей: “Зараз більшість батьків прагнуть реалізуватися радше у себе в офісах, ніж у власних будинках. Їм важливіше бути “лицарями круглого столу” на роботі, ніж героями в очах власних дітей.
Нам це не подобається, і ми хочемо, щоби дитина стала номером один у нашому житті.” Яким чином новий фонд має намір домагатися цих благих цілей, у заяві не уточнюється. Можливо, сам Джексон більш докладно розповість про це в “Оксфордському союзі” – одному з найпрестижніших у світі дискусійних клубів, куди він запрошений виступити на початку березня.
На кінець весни – початок літа, нагадує Бі-Бі-Сі, заплановано вихід нового альбому Джексона, над яким 42-річний “король попу” вже дуже давно працює.
К. С.
|