BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 20-21 СІЧНЯ 2001 року |

Бум-бум, Борисе!

РОЗЛУЧЕННЯ

Багато сімейних пар, які живуть у злагоді, можуть здивуватися, наскільки швидко в наші дні відбуваються розлучення. Але факт, підтверджений юридично: Барбара та Борис Бекери вже розлучені.

У понеділок 15 січня сімейний суд Мюнхена офіційно оголосив своє рішення. Засідання суду було закрите, ніякої детальної інформації немає. Про своє рішення розлучитися Борис і Барбара Бекери оголосили на початку грудня. 15 грудня Борис подав заяву на розлучення до суду...

Згідно з загальними правилами, у Німеччині подружні пари, які хочуть розлучитися, повинні рік прожити окремо. Винятки передбачені, якщо подальше перебування у шлюбі було би занадто обтяжливим для когось із партнерів.
Розлучити швидше можуть, якщо, наприклад, чоловік погрожує дружині. У випадку з Бекерами імовірно, що їх розлучили через інтенсивні газетні публікації, які були надто важкі для дітей.

Але це не означає, що “справа Бекера” вже закінчена. Після рішення німецького суду активізувались американські адвокати Бориса та Барбари. У четвер вони мало не побились у залі суду, звинувачуючи клієнтів один одного в недотриманні умов контракту. “Правил гри”,— так і хочеться сказати, бо ж досі не з’ясувалося, про які саме умови йдеться. Адвокат Барбари звинувачував свого колегу та його клієнта у “висловлюваннях про Барбару без належної поваги”. Адвокат Бориса стверджував, що саме Барбара – єдина, хто не дотримується умов. Наступного понеділка адвокати повинні помиритися, й аж тоді, напевно, справу закриють і в американському суді.

Страждання Барбари Бекер

Барбара Бекер вимагає від колишнього чоловіка 30 мільйонів марок, аби переможно повернутися з Мюнхена до Флориди. Але вона теж жертва, бо не змогла впоратися зі своєю роллю медіапринцеси.

Те, що це може закінчитися якоюсь манією, вона знала ще в 1993 році, коли сказала: “Коли я бачу всіх цих струнких жінок і їхніх відомих чоловіків, мені здається, що вони мають нестримний потяг до алкоголю або до придбання нових речей”. “Але ми виняток”, – сказав Борис Бекер тоді, бо ще вважав свою дружину чарівною і називав її “богинею”.

Але ті, хто близько спілкувався з Барбарою Бекер останніми роками, стверджують, що вона жодної зі своїх блузок не одягала двічі. А якщо бачила чотири однакові костюми різного кольору і не могла вибрати, який їй подобається найбільше, то купувала всі чотири, витрачаючи при цьому 60000 марок. Її секретарка, няня, батько, товаришки щомісяця знімали з її банківського рахунку 25000 марок, а за послуги перукаря, манікюр і педикюр вона постійно мала борги. Рахунки ж, звісно, сплачував Борис. І, ясна річ, одного дня це йому набридло.

Досить кумедно виглядає те, що саме у Бекерів гроші стали однією з причин розлучення. Здавалося б, у них не мало виникати фінансових проблем. Але Бекер каже: “Я тричі виграв Вімблдон, а не 30 разів”.

Його дружина, яка називала чоловіка “босом”, хотіла стати співачкою і танцівницею, та цим вона нічого не заробляла. На початку подружнього життя вони говорили про те, що після того, як Борис закінчить кар’єру тенісиста, вони поміняються ролями, – та потім він почав сумніватися, що це коли-небудь стане можливим. “Будьмо чесні, з неї ніколи не буде Вітні Г’юстон чи Мераї Кері”, – говорить він. Те, що гроші були для його дружини “дверима в рай”, що “вона не змогла дати собі ради з несподіваним багатством”, що вона купувала одяг, як “наркоман наркотики”, – це нервувало його з 1997 року.

Барбара, чия мати – німкеня, а батько – американець, – це жінка, котра ніколи не зупиняється. Вона перестрибує з однієї теми розмови на іншу, біжить із крамниці одягу до кравчині, летить із Мюнхена на Маямі. Вона мала три мобільні телефони, й нічого не дратувало її більше, ніж тимчасова відсутність мобільного зв’язку. “Моє життя мало би бути прекрасним, – зізнавалася вона друзям, – але я не можу насолоджуватися цим життям. Я боюся викрадень, автомобільних катастроф, я завжди чогось боюся”. Вона була такою собі німецькою леді Діаною, і преса не могла з цього натішитися: “Вона чудово виглядає, має добре серце і є хорошою матір’ю”. Вона зустрілася з Нельсоном Манделою, та неакредитований фотограф, котрий з’явився на зустрічі, примусив її знову тремтіти. Вона хотіла, щоби на її обличчі в камері не було видно шраму біля носа, який залишився у неї ще з дитинства від випадкового удару пляшкою з мінеральною водою.

Останній тиждень перед розлученням вони обоє провели в Маямі, та окремо одне від одного. Борис дотримувався звичних ритуалів. Бігав, спав по обіді, пив “еспресо”. Щодня вони зустрічались і грали на пляжі у футбол, але переважно сперечалися. Їм навіть вдалося досягнути попередньої домовленості, яка більш-менш відповідала умовам шлюбного контракту. Барбара мала отримати 7 мільйонів марок (5 мільйонів, згідно з контрактом, і 2 – як “інфляційні гроші”) та ще якісь невеличкі суми на охоронців і нянь. Його адвокати оформили угоду, її адвокати змінили більшість формулювань. І він підписав, а вона – ні.

Після розлучення в Мюнхені Бекер сказав: “Я щасливий, що ми з моєю дружиною знайшли нарешті вихід із ситуації, і що сім’я Бекерів має майбутнє”. При цьому він виразно подивився на обох своїх синів, над котрими йому вдалося домогтися спільних із Барбарою батьківських прав. Старшому синові – Ноєві – у четвер виповнилося 8 років.

Спекуляції та чутки

33-річна мулатка російського походження, фотомодель Анжела Єрмакова, яка мешкає в Лондоні, стверджує, що Бекер є батьком її 9-місячної доньки Анни.
Вона бачилася з Бекером єдиний раз у житті – в японському елітарному ресторані Nobu в Лондоні, – де під час короткого побачення в коморі він і “зробив” й дитину. Єрмакова подала в суд на визнання Бекером батьківства і стверджує, що їй ідеться не стільки про гроші, скільки про те, що дитина мусить отримати ім’я. “Усе в цій історії – наразі тільки припущення”, – в один голос заявляють причетні до справи адвокати. Тож чекаємо на продовження. Сам же Бекер у четвер 18 січня оголосив в інтерв’ю пресі, що збирається здати аналіз на тест ДНК в Лондоні, щоби визначити, чи є він батьком цієї дитини.
За матеріалами закордонної преси підготувала Наталка СНЯДАНКО

POSTUP - ПОСТУП
№12 (670),
20-21 СІЧНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Удар Кучми
·Білл Клінтон попрощався з нацією

ПОГЛЯД
·Вода, освячена вірою
·Американці визнали Людиною 2000 року львів"янина Олександра Малюту
·Кеннеді - місце відпочинку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Енергетики хочуть позбавити струму копальні Червонограду
·Мешканців міста будуть лікувати телефонічно
·КІЛЬКА СЛІВ
·Нацрада призначила у Львові свого представника
·ЛАЗ збільшить виробництво або звільнить третину працівників
·Польські правоохоронці видали українським крадія машин

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Сергія Ратушняка знову судитимуть
·Удар Кучми

ПОСТУП У СВІТ
·Дітей продають через Інтернет
·Клінтон попрощався з нацією
·Жорстокий ритуал зміни президентів
·Відставка Естради неминуча
·СВІТООГЛЯД
·ХАКЕР

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Проблема розбитих голів залишається відкритою

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЇ
·Хіт-парад електронних цяцьок
·Настає ера віртуального кохання
·Пожирачі космічної матерії
·Американські супервояки - майже роботи
·Електронна небезпека

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Чи існує третя стать?

ЛИЦАРІ В ПОСТУПІ
·Лицарство, Європа і ми

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Три тисячі підроблених Пікассо, Далі, Міро
·Найбільша скляна площа
·Невідомиф твір Генделя
·Голомоза співачка
·Імператору надіслали вірші про траву

СПОРТ-ПОСТУП
·Несподіваний лідер
·Андрія Тлумака викликали до збірної України!
·Бум-бум, Борисе!
·СПОРТ-БЛІЦ
·Блаттер уже договорився до абсурду

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Багато м"яса і купальників