BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 20-21 СІЧНЯ 2001 року |

Андрія Тлумака викликали до збірної України!

Коли "Укрзалізниця" стане повноцінним спонсором "Карпат"?

НЕСПОДІВАНКА

Роман ДОРОШ

Як відомо, 19-28 січня в Києві футбольна національна збірна України під керівництвом Валерія Лобановського проводить свій перший тренувальний збір у цьому тисячолітті. Цікаво, що до складу збірної запрошені і два екс-гравці “Карпат” – Євген Назаров і Ярослав Хома. Але крім них, за словами генерального директора ФК “Карпати” Івана Липницького, вперше до складу збірної запрошено і молодого голкіпера львівської команди Андрія Тлумака!

Ця інформація справді цікава. Як виявляється, на думку Лобановського, сьогодні Андрій Тлумак – третій голкіпер в Україні після Юрія Вірта й Олександра Шовковського, які теж викликані на збір. Цікаво, що Тлумак в “основі” “Карпат” провів лише кілька матчів. І найбільш пам’ятний із них – у Львові з “Кривбасом”. Також, за словами Івана Липницького, польових гравців Даниловського та Кабанова запрошено до молодіжної збірної України. Звичайно, дуже добре, що у Львові є така талановита молодь, але вже потрібно щось робити, щоби вона надовго залишилась у місті Лева.

У розмові з кореспондентом “Поступу” Іван Липницький повідомив, що вже точно “закрите” питання з Євгеном Назаровим. Цей футболіст зараз перебуває на зборах збірної України, але він уже відмовився продовжити свою кар’єру у столиці Галичини.

А тим часом “Карпати” зараз тренуються у Львові, а на перший закордонний збір (на Кіпр) вирушають 30 січня. Цю поїздку оплатила “Укрзалізниця”. Втім, сьогодні важко остаточно сказати, чи справді це означає, що ця організація – повноцінний спонсор “Карпат”. Загалом, розмови про це тривають уже майже рік, але наразі справа далі за оплату тренувальних зборів не йде. І хоча навіть голова Львівської облдержадміністрації Степан Сенчук після бесіди з президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом повідомив про те, що “Укрзалізниця” стає спонсором “Карпат”, сьогодні однозначно сказати, що буде саме так, важко.

Тим паче, що футболістам “Карпат” досі повністю не виплатили заборгованість.
І хоча керівництво обіцяє, що все має владнатися найближчим часом, самі футболісти і тренери, здається, не налаштовані так оптимістично. Зрештою, всім уже набридли постійні фінансові негаразди наприкінці кожного року. Але так триватиме доти, доки у команди не з’явиться нарешті потужний спонсор.
Позаяк у нашому місті сьогодні претендентів не видно, то єдиний вихід – залучити спонсора з іншого міста. Тож сьогодні вся надія – на “Укрзалізницю”.
Тим паче, що ця структура не має “своєї” футбольної команди. А судячи з прикладу Росії, залізничне відомство якої утримує другу за силою команду країни – “Локомотив”, – можна зробити висновок, що при бажанні наша залізниця теж могла би взяти під свою опіку потужний клуб. Інша річ, чи в цьому зацікавлені два найсильніші сьогодні українські клуби – “Динамо” та “Шахтар”?
Зрештою, не тільки вони. У Києві знайдеться не один десяток “добродіїв” із футбольних кіл, котрі скажуть: “Навіщо нам іще одна потужна команда?”. І вони намагатимуться зробити все, щоби у Львові не створювали суперкоманду. Адже їм вигідні наші проблеми і нинішній стан справ у “Карпатах”. Так, сьогодні ми говоримо, що в нашому місті створюється команда, яка буде нагадувати іспанський “Атлетік”, де грають лише місцеві вихованці. Але де гарантія, що завтра по цих хлопців не приїдуть “добрі дядечки” з Донецька чи з Києва і не заберуть їх за будь-які гроші. Самого патріотизму в такому разі буде замало... Звичайно, нам не потрібно “варягів”, – це ми вже “проходили”, і чим усе це закінчилося, добре пам’ятаємо. Нам лише треба створити нормальні умови дитячим тренерам, аби вони постійно постачали команду перспективними гравцями. А питання про спонсорство “Укрзалізниці” треба вирішувати вже. Бо дуже скоро може бути запізно...

POSTUP - ПОСТУП
№12 (670),
20-21 СІЧНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Удар Кучми
·Білл Клінтон попрощався з нацією

ПОГЛЯД
·Вода, освячена вірою
·Американці визнали Людиною 2000 року львів"янина Олександра Малюту
·Кеннеді - місце відпочинку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Енергетики хочуть позбавити струму копальні Червонограду
·Мешканців міста будуть лікувати телефонічно
·КІЛЬКА СЛІВ
·Нацрада призначила у Львові свого представника
·ЛАЗ збільшить виробництво або звільнить третину працівників
·Польські правоохоронці видали українським крадія машин

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Сергія Ратушняка знову судитимуть
·Удар Кучми

ПОСТУП У СВІТ
·Дітей продають через Інтернет
·Клінтон попрощався з нацією
·Жорстокий ритуал зміни президентів
·Відставка Естради неминуча
·СВІТООГЛЯД
·ХАКЕР

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Проблема розбитих голів залишається відкритою

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЇ
·Хіт-парад електронних цяцьок
·Настає ера віртуального кохання
·Пожирачі космічної матерії
·Американські супервояки - майже роботи
·Електронна небезпека

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Чи існує третя стать?

ЛИЦАРІ В ПОСТУПІ
·Лицарство, Європа і ми

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Три тисячі підроблених Пікассо, Далі, Міро
·Найбільша скляна площа
·Невідомиф твір Генделя
·Голомоза співачка
·Імператору надіслали вірші про траву

СПОРТ-ПОСТУП
·Несподіваний лідер
·Андрія Тлумака викликали до збірної України!
·Бум-бум, Борисе!
·СПОРТ-БЛІЦ
·Блаттер уже договорився до абсурду

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Багато м"яса і купальників

 

пакет прозрачный