BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 16-17 СІЧНЯ 2001 року |

Ющенко особисто пообіцяв, що телевізори більше не згаснуть

БОРГИ

Іванка ПОПОВИЧ

У той час як директор Львівського обласного радіотелевізійного передавального центру (ОРТПЦ) Вадим Палкін у Києві з’ясовує ситуацію з основним боржником – Концерном радіомовлення, голова Львівської облдержадміністрації Степан Сенчук у Львові заявив журналістам на прес-конференції, що “виставить міліцію” і не допустить вимкнень ОРТПЦ технічними представниками ВАТ “Львівобленерго” навіть за графіком – з 09.00 до 17.00.

“Під час свого візиту до Києва я зустрічався з прем’єр-міністром України Віктором Ющенком, і ми домовилися, що старі борги ОРТПЦ перед ВАТ “Львівобленерго” буде реструктуризовано, а поточні проплати здійснюватимуться вчасно, – заявив керівник області. – Я більше не допущу выдключень подачі електроенергії до ОРТПЦ. Незважаючи на домовленість із керівництвом “Львівобленерго”, вони й у минулі вихідні продовжували відключати електроенергію ОРТПЦ з 09.00 до 17.00”.

Натомість, як повідомив “Поступу” заступник виконавчого директора ВАТ “Львівобленерго” Олексій Андрощук, станом на 15 січня жодних розпорядчих документів із Кабінету Міністрів про реструктуризацію минулорічних боргів не надходило. Заборгованість ОРТПЦ перед ВАТ “Львівобленерго” за спожиту електроенергію й надалі залишається майже 3 мільйони гривень, тому Товариство змушене продовжувати відмикати електроенергію ОРТПЦ за встановленим графіком.
“Ми готові сісти за стіл переговорів із керівництвом ОРТПЦ, – говорить голова правління ВАТ “Львівобленерго” Ярослав Шпак. – Жодного розпорядження з Кабміну про припинення вимкнень ОРТПЦ ми не отримували. Проте це не означає, що ми проти прийняття компромісних рішень. Ми переконані, що спільно з Вадимом Палкіним можна знайти вихід із цієї ситуації”.

Степан Сенчук зізнався, що не надто протестував, коли технічні працівники ВАТ “Львівобленерго” почали відмикати подачу електроенергії до ОРТПЦ. На його думку, необхідно було створити прецедент в Україні – і це мало б дати необхідний результат, але станом на сьогодні борг ОРТПЦ перед ВАТ “Львівобленерго” не зменшується. Тобто можна вважати, що, незважаючи на створений прецедент, адекватної реакції з боку Концерну радіомовлення (найбільшого боржника ОРТПЦ) й досі немає.

POSTUP - ПОСТУП
№9 (667),
16-17 СІЧНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·У Євгена Марчука вимагатимуть відеокасету

ПОГЛЯД
·Степан Сенчук вважає себе намісником-ветераном
·СОЦІОЛОГІЯ
·Тірольці Заходу

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·На реставрацію Вірменського кварталу немає грошей
·Антимонопольний комітет проти подорожчання маршруток
·Адміністратор готелю вимагав від офіціанта чайових
·КІЛЬКА СЛІВ
·Ющенко особисто пообіцяв, що телевізори більше не згаснуть
·У Львові відновлено акцію "Україна без Кучми!"
·Львівські трамвайники почали роздавати премії пасажирам

ПОСТУП З КРАЮ
·НОВИНКИ
·Юлію Тимошенко звинуватили в контрабанді
·Зміни по-президентськи: бути чи не бути?
·Причини кризи українського перехідного суспільства

ПОСТУП У СВІТ
·Буш-молодший скине Хусейна?
·Німці хочуть знищити 400 тисяч корів
·Мілошевич не герой
·Землетрус у Сальвадорі
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·У Запоріжжі знову написали листа
·Каліфорнії загрожує електричний апокаліпсис
·СВІТ

МУЗИЧНИЙ ПОСТУП
·Ленні Кравітц: "Greatest Hits" - це подорож

АРТ-ПОСТУП
·Режисер Мирослав Гринишин про виставу "У.Б.Н."
·Живий смолоскип - на знак протесту
·Скандал - найкраща реклама перед прем"єрою?

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·Чи варто штовхати під руку?

СПОРТ-ПОСТУП
·Знову "Будівельник", і знову - нічия
·Геннадій Защук: "Упораємося з Наймовським і Стафановим - будемо грати у фіналі"
·Екс-тренер "Баєра" зізнався, що він наркоман
·У Тайсона знову проблеми
·Лобановський зібрав збірну, але без легіонерів
·"Тур де Франс" може залишитися без спонсорів
·Один футболіст поставив на коліна "Мілан"
·Невже знову Каспаров?

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Модна країна. Ага. Дуже!

 







return_links(); ?>