BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12 СІЧНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Мати Ґонґадзе заявляє, що її життю загрожує небезпека

“Я хочу заявити офіційно, що я єдина людина, котра їм заважає. Вони хотіли мене знищити, бо немає мами – немає проблем”, – сказала Леся Ґонґадзе, мати зниклого журналіста Георгія. Вона також повідомила, що представник Печерського райвідділу міліції Києва, котрий приходив до неї, “вихопив” із її рук ксерокопію медичної картки Георгія Ґонґадзе, на якій було позначено, де саме у нього були поранення. Леся Ґонґадзе переконана, що тіло, знайдене в Таращі, було оброблене якоюсь речовиною, щоби знищити сліди поранень.

“Батьківщина” шукає докази замовлення справи проти Тимошенко

Про це йдеться у спеціальному зверненні партії “Батьківщина” до директора радіо “Свобода”: “9 січня 2001 року до празької студії радіо “Свобода” під час прямого ефіру зателефонував М.Мельниченко і повідомив, що справу проти віце-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко замовлено з Адміністрації Президента Генеральній прокуратурі з метою дискредитації уряду”. Цю інформацію, на думку керівних органів партії, сьогодні підтверджують реальні дії керівництва Генеральної прокуратури, спрямовані проти Ю.Тимошенко. У зв’язку з цим “Батьківщина” просить сприяти радіо “Свобода” в наданні додаткової інформації про справи проти віце-прем’єр-міністра.

В Україні під загрозою свобода слова та демократія

Член делегації Парламентської асамблеї Ради Європи Ханна Северінсен повідомила, що делегація ПАРЄ, яка зараз перебуває в Україні, подасть звіт на засіданні моніторингового комітету ПАРЄ за результатами свого візиту, і, можливо, пізніше звіт буде поданий на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи. Крім того, на її думку, може бути поставлене питання про проведення термінових слухань щодо свободи слова в Україні, адже, на переконання Ханни Северінсен, в Україні свобода слова та демократія перебувають під загрозою знищення. Представники Парламентської асамблеї Ради Європи також заявили, що готові знайти незалежні експертні установи в межах Ради Європи для експертизи первинних цифрових носіїв і засобу запису аудіоплівок, на яких нібито записані розмови вищих посадових осіб України.

На Тернопільщині впіймали суперборжника

Як повідомив помічник директора з енергозбуту ВАТ “Тернопільобленерго” Ігор Прідун, торік контролерам енергонагляду ВАТ “Тернопільобленерго” вдалося “вполювати” рекордсмена-боржника, котрий не платив за спожиту електроенергію 164 (!) місяці.

Партія “Собор” про загибель В’ячеслава Чорновола

Українська народна партія “Собор” виступила з заявою, в якій зажадала від Генеральної прокуратури України “негайно відновити кримінальну справу за фактом загибелі” лідера Народного руху України В’ячеслава Чорновола. У заяві, текст якої поширено в четвер, партія нагадує про те, що нібито під час президентської виборчої кампанії 1999 року тодішній кандидат у Президенти, нині – секретар РНБО Євген Марчук продемонстрував двом депутатам відеокасету, де офіцер міліції поклав відповідальність за організацію аварії, в якій загинув В.Чорновіл, на спецпідрозділ МВС, створений, як він стверджував, особисто міністром Юрієм Кравченком. Партія “Собор” констатує, що “впродовж передбаченого законом терміну жодна з посадових осіб, котрим було скероване депутатське звернення” депутатів Григорія Омельченка й Анатолія Єрмака, “не надіслала офіційної відповіді з зазначенням ужитих за викладеними фактами заходів”.

POSTUP - ПОСТУП
№7 (665),
12 СІЧНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Проголошено Рік Митрополита Андрея графа Шептицького
·Вирок у "касетній справі" ухвалить Тарас Чорновіл?

ПОГЛЯД
·Львів знову поринає у мітингову стихію?
·Перше засідання міської ради у новому тисячолітті
·ТРУБА

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівські вчителі готуються до страйку
·...А Служби Божі Папа відправить на іподромі
·Військовослужбовець намагався продати гранатомети "Муха"
·КІЛЬКА СЛІВ
·УНА-УНСО вже готує похорон Георгія Гонгадзе у Львові
·Молоде вино в старі міхи Львівської облдержадміністрації

ГАЛИЦЬКА СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Пограбували особу, що називає себе королем
·Організації у сфері молодіжного працевлаштування, єднайтеся!

ПОСТУП З КРАЮ
·Парламент не зміг звільнити Потебенька
·В очікуванні політичної сецесії?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Біляна Плавшич відкидає звинувачення
·Гладіатори кохання на "острові спокус
·Хто викрав американця Глака?

ПРОЕКТИ ПОСТУПУ
·"Пункт перетину": Лодзь-Штутгарт-Львів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Скандал довкола ЗАлКу набирає обертів
·Атака на глобалізацію продовжиться
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Сучасне мистецтво музейної проби

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Ще раз про цивільну відповідальність
·За новинками - у Детройт

СПОРТ-ПОСТУП
·Чеченці завоюють Росію футболом
·ФІФА покінчить з безпорядками на стадіонах
·Марина та Гвендаль: злиття на льоду
·ФУТБОЛ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Макіяж для нової жінки