BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12 СІЧНЯ 2001 року |

АРХІВАРІУС

1921
GAZETA LWOWSKA
Нова заля концертова
Ґроно шанувальників музики законтрактувалося вже на ряд концертів у прегарній залі в будові Палати рукодільничої при пляці Стрілецькім (нині – пл. Данила Галицького. – Ред.). Заля є дужа, має досконалу акустику, вигідні крісла і ложі, а до залі притикає головна гардероба. Для спациру під час антрактів служить обширне фойє. Перший концерт у тій залі відбудеться в понеділок, 13 січня за участи Вебера і Цетнера.
Слушні жалі
Доносять нам зі Станіславова, що виплати розмаїтим урядникам державним і вчителям відбуваються вельми нерегулярно. Так вчителі ще 6 січня чекали виплати пенсії за січень. Уряд податковий твердить, що затримка виникає з того приводу, що Головна каса Крайова ві Львові не прислала ще гроші. Наражає се урядників на великі прикрощі і значні страти матеріяльні, бо позичати мусять в осібників, котрі за ті прислуги жадають потім лихварського проценту. Влади наші мусять дати раду в тій справі, бо такі прикрі випадки повторюватися не повинні.
1931

Колядники-злодії
Дирекція поліції вносить попередження, що на вулицях Львова масово тиняються вертепи, скомпліковані з перебраних злодіїв. Ширяться випадки, коли тоті злодійські вертепи спиняють перехожих, оточують їх і під час співання колядок виривають їм з рук торби і навіть роздягають наголяса.
Три прем’єри на львівських сценах
Одразу три прем’єри чекають на нас у днях найближчих на всіх трьох сценах львівських. У суботу театр Великий виступить із прем’єрою неграної ніде донині в Польщі опери комічної Верді “Фальстаф”, котра повстане в режисерії дир. Залевського, а заразом в його інтерпретації партії титульної. У понеділок театр Малий відновить знану комедію Вл. Пежинського “Легковажна сестра” в прегарній режисерії М. Знежа. Вівторок на сцені “Розмаїтості” повстане архіцікава штука Олекси Файки “Чоловік з течкою” з Каролем Адвентовичем в ролі героя. Ориґінальний той витвір приготував яко режисер Я. Страхоцький.
Нова стація автобусна
Дирекція Міської колії електричної повідомляє, що на лінії автобусній “D” (рогатка Замарстинівська – Бруховичі) постала нова стація “Лісництво” (Голоско). На лінії автобусній “А” “Львів – Скнилів” впроваджуються білети до пересідання з автобусів на трамваї 1, 5, 6, 7, 8, 11, 14 і 15 з пересадкою на Копиткові зі Скнилова і Сигнівки, а також зворотні – з пересіданням на Копиткові до Скнилова і до Сигнівки.
1951

Агітаційні мотопробіги
Спортсмени добровільного спортивного товариства “Шахтар” провели декілька агітаційних мотопробігів, присвячених виборам до Верховної Ради УРСР. Вони побували в Городоцькому районі і на Золочівських шахтах. Мотоциклісти завезли в села передвиборчу літературу, гасла, плакати, провели декілька бесід з виборцями про вибори до Верховної Ради УРСР, прочитали лекції про Сталінську Конституцію і про переваги радянської виборчої системи.
Повідомлення
17 січня ц.р. в 15 годині в залі обласного лекційного бюро (Академічна, 19) відбудеться інструкційний доклад на тему: “27 літ без Леніна, під керівництвом тов. Сталіна – ленінським шляхом”. Доповідач – зав. відділом пропаганди і агітації міському КП(б)У тов. Дерец.

POSTUP - ПОСТУП
№7 (665),
12 СІЧНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Проголошено Рік Митрополита Андрея графа Шептицького
·Вирок у "касетній справі" ухвалить Тарас Чорновіл?

ПОГЛЯД
·Львів знову поринає у мітингову стихію?
·Перше засідання міської ради у новому тисячолітті
·ТРУБА

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівські вчителі готуються до страйку
·...А Служби Божі Папа відправить на іподромі
·Військовослужбовець намагався продати гранатомети "Муха"
·КІЛЬКА СЛІВ
·УНА-УНСО вже готує похорон Георгія Гонгадзе у Львові
·Молоде вино в старі міхи Львівської облдержадміністрації

ГАЛИЦЬКА СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Пограбували особу, що називає себе королем
·Організації у сфері молодіжного працевлаштування, єднайтеся!

ПОСТУП З КРАЮ
·Парламент не зміг звільнити Потебенька
·В очікуванні політичної сецесії?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Біляна Плавшич відкидає звинувачення
·Гладіатори кохання на "острові спокус
·Хто викрав американця Глака?

ПРОЕКТИ ПОСТУПУ
·"Пункт перетину": Лодзь-Штутгарт-Львів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Скандал довкола ЗАлКу набирає обертів
·Атака на глобалізацію продовжиться
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Сучасне мистецтво музейної проби

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Ще раз про цивільну відповідальність
·За новинками - у Детройт

СПОРТ-ПОСТУП
·Чеченці завоюють Росію футболом
·ФІФА покінчить з безпорядками на стадіонах
·Марина та Гвендаль: злиття на льоду
·ФУТБОЛ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Макіяж для нової жінки