BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12 СІЧНЯ 2001 року |

НОВИНКИ

У Вашингтоні групою автомобільних журналістів і фахівців було обрано 13 найкращих автомобілів вже 2001 року. Усі ці автомобілі отримали звання найкращих у своїй ціновій категорії. Так, кращою машиною ціною до 12,5 тисяч доларів стала Nissan Sentra, від 12,5 до
15 тис. – Ford Focus, до 20 тисяч – Chrysler Sebring, до 25 тисяч – Buick LeSabre. У двох найдорожчих категоріях перемогли Cadillac DeVille (від 40 до 50 тисяч), Mercedes S500 (понад 50 тис. доларів).

Компанія Daewoo зобов’язана відкликати майже 200 автомобілів через можливі проблеми з їхніми автоматичними коробками передач. Як заявив представник компанії Daewoo, відкликання здійснюється як “запобіжний захід” і охоплює приблизно 200 моделей Musso і шість Korando 4x4, зібраних між березнем
1999 і травнем 2000. Клієнтів, на яких поширюється це відкликання, буде сповіщено поштою на наступному тижні.

Згідно з результатами дослідження, понад третина опитаних жінок заявили, що отримують більше задоволення від своїх автомобілів, ніж від власного сексуального життя. Загалом 34% жінок вважають, що їх машини дають їм більше задоволення, ніж партнери. Для порівняння було опитано також 2000 чоловіків, 28% з яких дотримуються тієї ж думки. Також під час опитування було з’ясовано, що кожен сьомий водій дає ім’я своєму автомобілю, причому жінки роблять це набагато частіше за чоловіків.

На італійських автомобілістів чекає суворе випробування. Річ у тім, що з 1 січня 2001 року набрав чинності новий кодекс, набагато суворіший за попередній. Так, за ним паркування у недозволеному місці обійдеться в еквівалент 120 доларів, проїзд на червоне світло – у 250, розмова по мобільному – у 130 доларів. Найбільша проблема на італійських дорогах – це перевищення швидкості, що стало причиною великої кількості аварій зі смертельними наслідками. А тому боротися з цією проблемою будуть безжально: за перевищення швидкості новий кодекс передбачає штраф розміром від 300 до 1200 доларів.

Автомобільна аварія на одній із швидкісних трас Кіпру, в якій загинув один чоловік, стала останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння місцевої влади. Аварія сталася з вини водія вантажівки, який зігнорував швидкісний ліміт у 100 км/год. і не втримав величезну машину на трасі. Він пробив огорожу, автомашина вискочила на смугу зустрічного руху і перегородила її, а кабіна опинилася в кюветі. Саме тому з 1 січня 2001 року всі великі вантажівки на Кіпрі мають бути оснащені приладом, що обмежує швидкість, і відповідними приладами, що визначають час безперервного руху транспортного засобу. Під новий закон підпадають майже 7,5 тисяч багатотонних вантажівок, максимально дозволену швидкість для яких встановлено у 90 км/год. Водіям виділили ліміт часу перебування за кермом, а саме не більше 2 разів на день по 5 годин, а в тиждень – не більше 10 разів по 5 годин. Ці обмеження стосуються і пасажирських 5-тонних автобусів з кількістю місць більше 8. Щоправда, їх швидкість обмежується у 100 км/год.

За минулий рік бензин на українському ринку подорожчав на 33%. Цілком очевидно, що цього року бензин і далі дорожчатиме, і станеться це вже у весняно-літній період. За різними оцінками, у 2001 році індекс цін на автомобільний бензин зросте в Україні на 20 – 50 %. Діапазон зростання цін залежатиме від світових цін на нафту і від політики української влади щодо постачальників бензину. Якщо наші парламентарії забудуть розглянути питання про подовження дії пільгового режиму імпорту нафтопродуктів, ціни на бензин в Україні стрімко зростуть вже навесні – принаймні так вважають експерти нафторинку. За останні півтора місяця ціни на нафтопродукти на вітчизняному ринку стабілізувалися, але експерти прогнозують подальше зростання цін у весняно-літньому періоді, коли попит на паливо досягне максимуму. А нині бензин в Україну експортують з Росії, Прибалтики а також Білорусії, хоча ціна, за якою білоруські постачальники продають паливо, абсолютно неприйнятна для України. Тож залишається сподіватися лише на вітчизняні заводи.

POSTUP - ПОСТУП
№7 (665),
12 СІЧНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Проголошено Рік Митрополита Андрея графа Шептицького
·Вирок у "касетній справі" ухвалить Тарас Чорновіл?

ПОГЛЯД
·Львів знову поринає у мітингову стихію?
·Перше засідання міської ради у новому тисячолітті
·ТРУБА

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівські вчителі готуються до страйку
·...А Служби Божі Папа відправить на іподромі
·Військовослужбовець намагався продати гранатомети "Муха"
·КІЛЬКА СЛІВ
·УНА-УНСО вже готує похорон Георгія Гонгадзе у Львові
·Молоде вино в старі міхи Львівської облдержадміністрації

ГАЛИЦЬКА СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Пограбували особу, що називає себе королем
·Організації у сфері молодіжного працевлаштування, єднайтеся!

ПОСТУП З КРАЮ
·Парламент не зміг звільнити Потебенька
·В очікуванні політичної сецесії?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Біляна Плавшич відкидає звинувачення
·Гладіатори кохання на "острові спокус
·Хто викрав американця Глака?

ПРОЕКТИ ПОСТУПУ
·"Пункт перетину": Лодзь-Штутгарт-Львів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Скандал довкола ЗАлКу набирає обертів
·Атака на глобалізацію продовжиться
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Сучасне мистецтво музейної проби

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Ще раз про цивільну відповідальність
·За новинками - у Детройт

СПОРТ-ПОСТУП
·Чеченці завоюють Росію футболом
·ФІФА покінчить з безпорядками на стадіонах
·Марина та Гвендаль: злиття на льоду
·ФУТБОЛ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Макіяж для нової жінки