У НХЛ забивають навіть голкіпери
ХОКЕЙ
Роман ДОРОШ
Незважаючи на вихідні та святкові дні, в Північній Америці триває регулярний чемпіонат НХЛ.
І з кожним ігровим днем збільшується кількість глядачів на трибунах. Сьогодні особливо багато глядачів ходить на “Пітсбурґ” – після того, як повернувся суперзірка американського хокею Маріо Лем’є. Причому він не тільки повернувся – він іще й довів усім, що сьогодні ще багато може зробити для своєї команди.
Після повернення супер-Маріо вже встиг набрати (у двох матчах!) сім очок. А забивав він навіть... нападникові “Оттави” Олексію Яшину, який намагався врятувати ворота своєї команди після того, як на майданчик замість голкіпера “Оттави” вийшов шостий польовий гравець.
Услід за Маріо повернувся до “Детройта” і 40-річний росіянин Ігор Ларіонов, який теж у першому ж своєму матчі у 2001 році відзначився закинутою шайбою у ворота “Чикаґо”. Може, настав час повернутися на хокейний майданчик і Вейну Ґретцькому? А вчора вночі проти команди Маріо Лем’є мав грати “Вашинґтон” нашого Дмитра Христича. І нарешті про ще один надзвичайний випадок. Справді, НХЛ – це фантастична ліга, де можуть відзначатися не лише польові гравці, але і голкіпери. Саме так сталося під час матчу між “Айлендерз” і “Монреалем”.
Так-от, голкіпер гостей Хосе Теодор допоміг своїй команді перемогти з сухим рахунком 3:0. І його заслуга не лише в тому, що він “насухо” відстояв увесь матч, а й у тому, що він зміг поставити переможну крапку в матчі, закинувши третю шайбу! І хоча це сталося вже тоді, коли ворота “Айлендерз” були порожні й замість голкіпера на лід вийшов польовий гравець, – усе ж таки не можна не відзначити влучність голкіпера. Відтак Хосе Теодор став шостим голкіпером в історії НХЛ, котрий зміг закинути шайбу. А щодо останніх матчів регулярної першості, то слід відзначити нічию команди українця Федотенка “Філадельфії” в зустрічі з “Нью-Джерсі” – 1:1. В інших матчах “Колорадо” розтрощило “Лос-Анджелес” – 6:2, а “Оттава” вдома перемогла “Сент-Луїс” – 3:1.
|
|