BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21-27 ГРУДНЯ 2000 року |

МВФ відновив фінансування України

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) у вівторок у Вашингтоні завершила четвертий перегляд програми розширеного фінансування (EFF) для України і виділила черговий транш кредиту в розмірі близько 246 млн. доларів за діючим курсом. “Українські власті заслужили на похвалу за останні досягнення в проведенні економічної політики і прогрес у проведенні реформ”, – прокоментував рішення ради директорів перший заступник директора-розпорядника МВФ Стенлі Фішер. Він також зазначив, що вперше в історії незалежної України буде зафіксовано зростання валового внутрішнього продукту (як очікується, на 5%) та привітав значне поліпшення в 2000 році фіскальної позиції, а також важливі структурні зміни в бюджеті, включаючи зменшення частки негрошових платежів, прийняття бюджету на 2001 рік. Як заявив із цього приводу прем’єр Віктор Ющенко, рішення МВФ про поновлення кредитування України свідчить про те, що економіка країни заслуговує на увагу світових інвесторів.

У парламенті демонстрували підроблений аудіозапис

Представник депутатської групи “Трудова Україна” Юлій Іоффе, говорячи про існування можливості підробки на аудіоплівці будь-якого голосу, продемонстрував на засіданні парламенту в середу фальшивий аудіозапис на диктофоні голосу лідера Соцпартії Олександра Мороза. “Безумовно, це фальшивка, але зроблена дуже якісно”, – сказав Ю. Іоффе. За його словами, члени групи дізналися про те, що на озброєнні у потужних спецслужб та в шоу-бізнесі є комплекси з програмним забезпеченням вартістю понад
100 тис. доларів, на яких можна виготовити подібні фальшиві аудіозаписи”. У відповідь Олександр Мороз заявив: “Ці штучки давно відомі”, – а також додав, що, окрім записів, у справі Ґонґадзе є ще й свідок – офіцер Микола Мельниченко.

Міжнародні журналісти – проти Кучми

Міжнародна організація захисту свободи слова “Репортери без кордонів” звернулися до всіх західноєвропейських журналістів із закликом не бути байдужими до того, що відбувається в Україні навколо пошуків журналіста Георгія Ґонґадзе. “Репортери без кордонів” вирішили підтримати акцію протесту, яка відбувається цими днями у Києві. “Незважаючи на те, що Україну не виключили з Ради Європи, ситуація зі свободою слова в цій державі за останній рік дуже погіршилася”, — підкреслив у зверненні Роббер Менар, генеральний секретар організації.

Уряд прогнозує економічне зростання в енергетиці

Нині в Україні існують усі умови для урегулювання в 2001 році ключових проблем у вугільній промисловості та в енергетиці, які спричинять економічне зростання галузей, вважає прем’єр-міністр України Віктор Ющенко. Він також нагадав, що уряд на одному з найближчих своїх засідань планує розглянути проект концепції розвитку вуглевидобувної галузі. Говорячи про реалізацію цієї концепції в майбутньому, прем’єр зазначив, що для досягнення ефективних результатів “надзвичайно важливо” ввести в дію комплекс заходів і дій, які має виконувати регіональна влада.

POSTUP - ПОСТУП
№208 (652),
21-27 ГРУДНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Прощання без сліз
·Львів теж за "Україну без Кучми"?

ПОГЛЯД
·Місто, яке любить Миколая
·Що приносить нам Миколай?
·Різдвяна історія

ПОСТУП З КРАЮ
·Хроніка новітнього опору
·МВФ відновив фінансування України

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Нетаньягу сходить з дистанції
·Млявий апокаліпсис
·Замах на віце-мера Москви

ГАЛИЦЬКИЙ ПОСТУП
·Як обирають Главу Української Греко-Католицької Церкви?
·Газовий ватран

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

СВЯТА У ПОСТУПІ
·Як ми на Андрія ворожили
·Нашим найменшим на день святого Миколая

КАЗКОВИЙ ПОСТУП
·Смак різки від Святого Миколая

КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Концепція розвитку Львова

АРТ-ПОСТУП
·Золотория у лінотипах
·"Прометею" вогню не забракне
·Колекція Сергія Косенка

СПОРТ-ПОСТУП
·Чемпіонат Італії - під загрозою
·Ромаріо повертається в Европу
·У Луїша Фігу - "Золотий м"яч"
·"Динамо" таки позбувається Деметрадзе
·Левицького дискваліфіковано
·Пам"яті великого тренера

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·"Поступ" і "Фільтр" роздають призи, або Чому варто передплатити "Поступ"?
·ГОРОСКОП