BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 9-10 ГРУДНЯ 2000 року |

Мадонна одружується?...

Королева Британії не вважає співачку надто відомою

КАЗУС

Популярність – річ відносна, навіть коли ви – Мадонна. Коли поп-королева оголосила Британському радіо, що вона хотіла би провести своє весілля у Вестмінстерському абатстві, то довідалася, що вона недостатньо для цього відома.

Мадонна сказала, що вона бажала б узяти шлюб у тій самій церкві, де обвінчалися принц Чарльз і Діана, та Собор святого Павла доступний для весіль тільки осіб королівської крові, а також людей, удостоєних такої честі Королевою. Той факт, що вона була свого часу розлучена, теж не зіграв позитивної ролі.

Питання про весілля Мадонни взагалі виглядає найважливішою соціальною подією року. Спекуляції у пресі й електронних засобах масової інформації на тему “планованого” шлюбу з батьком її сина Гаєм Ричі мають воістину грандіозний розмах. Як тільки наприкінці минулого тижня британські газети оголосили про те, що співачка виходить заміж, її журналісти вибухнули масою спростувань: ніяких заручин не було, і весілля так само не буде. Мадоннин біограф Ліз Розенберг стверджує, що ніякої офіційної заяви щодо весілля зоряної пари не надходило. Гай зараз проживає в Лондоні, а сама співачка готується до світового туру наступного року.

Завзята боротьба в засобах мас-медіа чуток щодо весілля Мадонни та її коханця – режисера Гая Ричі – перейшла всі межі й набула якогось ненормально-параноїдального характеру. Дійшло навіть до того, що у ЗМІ написали про намір пари купить душевую кабину для спільного використання. Щоби раз і назавжди закрити цю тему, я вирішив відвідати офіційний сайт співачки і хоч там віднайти істину. Та єдине, що знайшлося там із цього, очевидно, злободенного приводу, – це інтерв’ю Мадонни, в якому вона заявляє, що заміж збирається, та коли – не знає.

Тим часом саму Мадонну вся ця метушня втомила не менше, ніж її шанувальників, котрі вже й не знають, коли оговтаються від навали суперечливої інформації про свою улюбленицю. Отож, поп-діва вирішила рушити світами в пошуках духовного просвітлення. І завело її паломництво до Німеччини. Нещодавно співачка повернулася з паломництва в Замок Шомбург, де вона благословлялась і “духовно просвітлювалася” з допомогою Божественної Матері Міри, тридцятип’ятилітнього індійського містика. Поп-королева приєдналася до 200 інших пілігримів і тихо вслухалась у слова Божественної Матері три з половиною години. Мадонна захопилася містикою кілька років тому, причому зайнялася цим не на жарт серйозно. Так, що це, за словами самої співачки, надихнуло її на хіт 1998 року Frozen. Матір Міра, яка родом із півдня Індії, осіла в Німеччині в 1982 році, після одруження з одним із її прихильників, робітником сцени Гербертом. В інтерв’ю вона стверджувала, що мала 80 відсотків сили Бога, і заперечувала людське походження. “З народженням Роко та заручинами з Ричі Мадонна бачить себе на життєвому роздоріжжі, – сказав один із друзів співачки. – Саме це і спонукало її до цієї поїздки”. Отак! Буває, що й зірки втрачають себе і шляхи назад, до себе, обирають часом дуже загадкові. Дивно одне: що за стільки років роботи в шоу-бізнесі Мадонна не надбала властивого майже всім її колегам цинізму й усе ще шукає “духовного просвітлення”.

Та, однак, ідея “королівського” одруження, вочевидь, приму не покидає. Бо перший пункт у гастрольних планах Мадонни – Британія.

POSTUP - ПОСТУП
№202 (646),
9-10 ГРУДНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Чорновола вбили?
·Сутінки Росії

ПОГЛЯД
·Темні, як ніч, дні білої тростини
·Хто, хто Миколая любить?
·Державник на колінах

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівські міліціонери відбулися малою кров"ю
·Матвієнко обіцяє черговий скандал у вищих ешелонах влади
·Чоловікові, який потрапив під потяг, пощастило вижити
·КІЛЬКА СЛІВ
·Кінах запропонував Львову нову національну ідею
·Науковці підрахували, що 43% доходів українці тримають у тіні
·Храм св.Климентія - молитвою проти "Укртелекому"

ПОСТУП З КРАЮ
·Кучма звернувся по допомогу до Путіна
·Троє зустрілися з офіцером СБУ
·Нафтовий шлях через Україну

ПОСТУП У СВІТ
·Грузія виходить із СНД
·Арабський замах на німецьких євреїв
·Колишні "військові повії" вимагають компенсації
·Сутінки Росії
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Приваблива зовнішність - це половина успіху...
·"Гепатит Б" у перукарні
·Чому болить голова?

ПОСТУП НАУКИ
·Кури - рятівники
·Озонова дірка зникне через 50 років
·На Марсі знайшли озера
·Мутанти в лабораторіях

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·КНИГАРНЯ
·Росія може розпастися на сорок держав
·"Поступ" у "Четвер", або Дещо про феномен двох феноменів

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Сучасне японське мистецтво мандрує на Захід
·Фігаро на платформі метро
·Виставка сміття
·І корабель приплив...
·У Нью-Йорку побудують ще один музей Гугенхайма

ПОСТУП МУЗИКИ
·МУЗ-ON
·Мадонна одружується?...
·Занадто розумно для радіо
·МУЗ-ON
·Музика, кіно та країни третього світу

СПОРТ-ПОСТУП
·Андрій Шевченко - найкращий футболіст України
·Бекерові набридла чорна дружина
·СПОРТ-БЛІЦ
·Вампета втік з "Інтера"
·"Сельта" потурбувала зимовий сон гірників

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Концерти, грабіжники та весілля