BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 1 ГРУДНЯ 2000 року |

КІЛЬКА СЛІВ

МІГРАЦІЯ. У Львівській облдержадміністрації за участю представників правоохоронних та силових структур області, а також представників обласної та районної влади відбулася конференція з проблем нелегальної міграції. Як зазначили учасники конференції, Львів – транзитна область на шляху нелегальної міграції з центральних регіонів України на Закарпаття. За даними начальника штабу Львівського прикордонного загону Віктора Оконіщука, якщо у 1999 році на Львівщині було перекрито 7 каналів переправлення нелегальних мігрантів, то у 2000 – 9, що дозволило затримати 429 нелегальних мігрантів у складі 77 груп. Значну допомогу при виявленні та затримці нелегальних мігрантів надають жителі прикордонних районів Львівщини.

РУКА ДО РУКИ. Британська благочинна організація “Рука до руки” розпочала цикл семінарів для вихователів дошкільних дитячих установ Львова “Методика енциклопедичних знань Злена Домана”. Як повідомила активістка організації Джайніс Лейніс, за допомогою цієї методики можна навчати дітей віком 2,5-3 роки читати й рахувати. Методика ця досить поширена в західних країнах, однак майже не відома в Україні. Ця методика надзвичайно проста, освоїти її можна за одне-два заняття. В основу її покладено добре відомий факт, що основний досвід дитина отримує до 5 років. Отже, у цьому віці найлегше проходить навчання, та ще й якщо його проводити в ігровій формі. За методикою ж Злена Домана можна навчати дітей одразу кільком іноземним мовам.

БІЗНЕС-КЛУБ. Протягом тривалого часу в місті Новояворівську діє місцевий бізнес-клуб, який об’єднує представників малого та середнього бізнесу, директорів підприємств, пов’язаних із енергетичною, деревообробною промисловістю. Частими гостями на засіданнях бізнес-клубу є представники органів влади, політологи, політики. 24 листопада відбулося чергове засідання бізнес-клубу, на яке було запрошено керівника Центру політичних досліджень “Нова хвиля” К. Бондаренка. Жвава дискусія щодо сучасного розвитку України та майбутнього нашої держави не залишила байдужих. Як повідомив керівник бізнес-клубу М. Федик, бізнесмени Яворівщини планують розширювати контакти і залучати до співпраці представників як львівських, так і київських та польських інтелектуальних середовищ, аби у ході невимушеного спілкування продукувалися нові ідеї.

КОЖНОМУ ПО ПРЕЗЕРВАТИВУ! Саме таким чином планують зупинити поширення чуми ХХ сторіччя Львівське регіональне відділення фонду боротьби зі СНІДом SALUS та молодіжний клуб XL. Перша з кількох запланованих акцій – молодіжна вечірка “Танцюй проти СНІДу” – відбулася у кінотеатрі “Київ” 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Як зазначив головний менеджер акції Михайло Гринчишин, “вечірка зібрала насамперед саме ту частину молоді, яка жодним чином не бажала слухати “мудрих” лікарів та вчителів, які так нудно переконують їх у тому, як же потрібно вести статеве життя. Ми впевнені, що наші дії дадуть неабиякий результат”. Упродовж акції безкоштовно було роздано дві сотні презервативів. Цікаво, що основну потребу в них висловила ніжна частина людства: дівчата розібрали близько 70% “перших ліків проти СНІДу”.

POSTUP - ПОСТУП
№197 (641),
1 ГРУДНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Папа буде в Україні 21-24 червня
·Уряд Ющенка - найнадійніший союзник Кучми?

ПОГЛЯД
·Кінець львівського альтруїзму
·Дітям дозволили курити
·Прощання з Миколою Бідняком
·Завжди не готові

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Робота львівського ПЕКу потребує суттєвого покращення
·Паспорти не потрібні
·З турботою щодня?
·КІЛЬКА СЛІВ
·Головний біль Європи
·Стосунки без насильства
·Канадська підтримка
·Майбутнє України - в Європі

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Коли контейнер зацвіте незабудками

ПОСТУП З КРАЮ
·Праві колються, як волоські горіхи...
·Може, досить поразок?
·Україна долає стихію

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Євросоюз починає боротьбу зі сказом
·Улюблені жертви російських судів і прокуратур
·Росія блокує діяльність ОБСЄ

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Абонентська плата - вимога сьогодення
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Життєвий аргумент Романа Федоріва
·АНОНС

НАС 800 ТИСЯЧ
·Я роблю описи
·Вільна, бо нікому нічого не винна
·Вакансія - за лічені хвилини

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНИ
·Дорогами Європи

СПОРТ-ПОСТУП
·Status Quo збережено
·Сезон розпочався - українці без нагород
·Крамник роздає шматочки шахової корони
·СПОРТ-БЛІЦ
·"Боса" "Галатасарая" шукає поліція

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Реальний світ Пітера Гебріеля
·Піст - провісник зими