BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 24 ЛИСТОПАДА 2000 року |

Ціна Іванчука - 600 доларів...

ШАХИ

Один із членів збірної України на Всесвітній шаховій олімпіаді, яка нещодавно завершилась у Стамбулі, по приїзді додому мав цікаву розмову з кореспондентом інтернетівського сайту “Клуб Каспарова”. Пропонуємо вашій увазі фрагменти цього інтерв’ю одесита В’ячеслава Ейнгорна.

– В Україні дуже багато людей уболівали за команду, й усі задоволені результатом. Утретє поспіль ми у трійці, жодної програної партії на перших четирьох дошках... Про виступ Пономарьова взагалі треба говорити окремо. Але ось яке питання: Ваш результат – 5 із 7, чому ж Ви зіграли так мало партій, і як визначався склад на матчі?

– У нас були дві ударні дошки – Іванчук і Пономарьов. Склад же визначали по-різному. Зазвичай учасники висловлювали думки, та голосування в чистому вигляді, звісно, не було – так легко можна дійти до абсурду. Коли думки розділялися, нерідко доводилося просто кидати монетку. Це, до речі, має свої плюси – ніяких взаємних образ.

– Ми програли вирішальний матч Росії...

– Так, якби виграли, могли би боротися за більш високе місце. Під час матчу відчувалося, що шахісти нервують, особливо українці. Після цього матчу (1,5:2,5) нам залишалося боротися за “бронзу”. На Олімпіаді Україна була шостою за рейтингом. Іванчук на початку турніру сказав: будемо в десятці, а якщо пощастить – посядемо третє місце. Просто як у воду дивився!

– Від початку було зрозуміло, що Іванчук гратиме всі 14 партій?

– Так, але це призвело до того, що до кінця турніру він дуже втомився. Йому треба було взяти бодай пару вихідних – на початку й у середині турніру.

– У нас було офіційно оголошено розмір премій, навіть видано постанову Кабінету Міністрів України про спортивні премії, яку можна знайти в Iнтернеті. Чи видали учасникам команди премії – 600 доларів?

– Ні, але ще могли і не встинути видати. Шкода, що шахи – все ще не олімпійський вид спорту. І шкода, що українська федерація досі не може знайти для команди спонсора.

– А чи сподобався Вам матч Каспаров – Крамник?

– Невисока якість партій, здивувала погана форма Каспарова.
І. Г.

POSTUP - ПОСТУП
№193 (637),
24 ЛИСТОПАДА 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Енергетична Атлантида в степах України
·Американська комедія триває

ПОГЛЯД
·Найкращі львівські студенти
·Львівський референдум - на суд Європи
·Закон тотожності

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Турист - істота небезпечна
·УРП піде статутним шляхом
·"Альфа" збирає патрони
·КІЛЬКА СЛІВ
·Відкривається ще один ринок
·Орден за людську мужність
·Місто з мертвою водою

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Василь Куйбіда довго шукав виходу
·Львівські кіномани єднаються

ПОСТУП З КРАЮ
·Куди рухається Рух?
·Президент займався в Туреччині PR-ом
·Справа Жердицького завершиться у грудні?

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Чи можна тортом зупинити глобальне потепління?
·Мирна революція в Перу
·Румунські сексоти хочуть у парламент
·Дендросвастика під Берліном
·Еверест рухається

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·СВІТ
·Прем"єра нового процесора Pentium 4
·Нашого світла - по всьому світу?
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·АРТ-НОВИНИ
·Відкритими очима
·У ритмах сумовитих танго

НАС 800 ТИСЯЧ
·Літня школа у Лужицях
·Я буду танцювати
·Я даю людям роботу

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Шини для вашої машини

СПОРТ-ПОСТУП
·Марадону не впустили в Японію
·Ціна Іванчука - 600 доларів...
·Схоже, Льюїс зустрінеться таки з Тайсоном
·"Арсенал" продовжує котитися

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Бітломанія, або Нові успіхи старих бітлів