BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 9-15 ЛИСТОПАДА 2000 року |

ГОРОСКОП

Водолій. Цей тиждень подарує вам нових друзів. Вони стануть для вас немов брати і сестри. На них ви й справді зможете розраховувати. Ви навіть по-справжньому полюбите їх – і вони принесуть у ваш дім спокій та почуття безпеки.

Риби. Будьте готові прийняти удар долі. Конфлікт із вашим колишнім другом, природно, не завершиться мирно. У будь-якому разі не дайте застати себе зненацька. Неважко передбачити, що перемога може виявиться для вас надто дорогою.

Баран. Цього тижня впевненість у власних силах зіграє з вами злий жарт і спровокує скандал і сум’яття у колі тих людей, які поставили на вас усе. Більше того, це спричинить зсув у відносинах із тими, хто був на вашому боці.

Телець. Години наполегливої праці над собою й самоосвіта нарешті принесуть вам потрібний результат. Неспокійні дні та безсонні ночі залишаться позаду. Все це завершиться колосальною несподіванкою на роботі.

Близнюки. Не станеться нічого особливого. Ви довго досягатимете мети, але нарешті вам усе вдасться. Теща і всі інші родичі нарешті оцінять ваші заслуги.

Рак. Присвятіть цей тиждень собі, щоби хронічне відчуття втоми пройшло раз і назавжди, щоби вам не довелося ставити себе у кут через помилки, яких варто було уникнути від самого початку. Виспіться і відпочиньте донесхочу.

Лев. Цього тижня вам потрібно зробити якісь реальні кроки, що зможуть радикально покращити ваше становище на роботі. Це вам майже нічого не буде коштувати. Якщо точніше – то тільки час і нервові клітини. Задумайтеся – і зробіть усе як треба.

Панна. Символічне значення цього тижня стане очевидним для вас тільки з часом. Приємні речі (серйозні і не дуже) стануть вашими супутниками у житті. У розмові з другом виставити на користь своїх аргументів якийсь вагомий доказ ви зможете в будь-якому випадку.

Терези. Потрібно подбати про здоров’я, і то в першу чергу, інакше якщо захворієте, вас, звичайно, ніхто не носитиме на руках як малу дитину, з вами ніхто не панькатиметься. Вам доведеться самому ставати на ноги і змінювати свою поведінку.

Скорпіон. Колекціонування власних гріхів і помилок – не для вас, краще не стане, а тому перестаньте страждати привидами минулого. Прокиньтеся і відкрийте очі на сьогодення. На провали – і на перемоги, бо ж у кого їх немає?

Стрілець. Цього тижня з’явиться великий шанс на те, що на вас усе-таки впаде золотий дощ. Може, навіть кредитори і міліціонери не переслідуватимуть вас протягом цілого року. Можете навіть трішки розслабитись, адже порятунок таки прийде.

POSTUP - ПОСТУП
№184 (628),
9-15 ЛИСТОПАДА 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Американська комедія

ПОГЛЯД
·Штрафи великі і маленькі
·У Львові не знають, де лежать гроші
·Біологічний ресурс

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Івано-Франківськ продовжує львівську справу
·Збагачувальники хочуть грошей
·Похорон кримінального авторитета
·КІЛЬКА СЛІВ
·Революції не сталося
·Львів на порозі епідемії грипу

ПОСТУП З КРАЮ
·Що показала справа Жердицького?
·Теофіл Бауер проти чернівецьких журналістів

ПОСТУП У СВІТ
·У червні 2001 року чекаємо на візит Папи в Україну
·Польща погодилася на обхідну трубу
·Британці розділили сіамських близнюків
·Компанія DAEWOO - банкрут

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Віктор Ющенко: Будьмо чесними самі з собою

ЗАГАДКИ В ПОСТУПІ
·Шарлатани чи месії?
·Загублений золотий

ПРЕМ"ЄРА У ПОСТУПІ
·Василь Кожелянко кидає виклик історії

АРТ-ПОСТУП
·Ювілейний Bach-Fest"2000 у Сумах

СПОРТ-ПОСТУП
·В очікуванні фінішного спурту
·Армія Венгера замерзла у Донецьку
·Альбіна Дерюгіна: "Подальша доля української гімнастики вирішиться 11 листопада"

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Довкола музики
·ГОРОСКОП