BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 17-18 ЖОВТНЯ 2000 року |

КІЛЬКА СЛІВ

БРАТАННЯ. Доки київські державні мужі, що з ними Василь Куйбіда минулого тижня їздив в Узбекистан, вирішували стратегічні питання постачання в Україну азійського газу та бавовни, наш мер примудрився знайти нам там ще одного побратима. Однією з десяти угод, підписаних в Узбекистані, став Меморандум взаєморозуміння між Самаркандом і Львовом, на якому свої автографи залишили мери двох міст. “Самарканд – дуже древнє й цікаве для Львова місто. Там і проблеми подібні до наших. Співпраця між нами відбуватиметься у трьох напрямках – економічному, культурному та в плані збереження історичної забудови”, – повідомив після повернення Василь Куйбіда. Він сказав, що як тільки Львів вирішить найнагальніші проблеми, пов’язані з входженням в опалювальний сезон, до нашого міста буде запрошено делегацію бізнесменів та чиновників зі Самарканда.

ГОРИМО! 15 жовтня о 4.30 спалахнула пожежа у господарстві 60-річного Степана Б., мешканця села Нижня Яблунька Турківського району. Вогонь зайнявся у дерев’яному житловому будинку й перекинувся на прибудови. Вогонь повністю знищив дерев’яний будинок площею 210 кв. м і дерев’яну майстерню площею 48 кв. м. Також постраждала літня кухня площею 35 кв. м (повністю знищено дах і перекриття). Крім того, згорів дах дерев’яної стайні, площа якої – 112 кв. м. Пожежа завдала збитків на суму 30 тисяч гривень. Того ж дня виникнула пожежа у місті Броди, там зайнявся гараж. Повністю згорів автомобіль “Таврія”, що був усередині. Вогонь також пошкодив речі домашнього вжитку й сам гараж. Збитки становлять 8 тисяч гривень.

ПРОЩА. 13-15 жовтня у селі Крилос (духовній столиці національного відродження) відбулася сьома Міжнародна проща Вервиці. Сюди з’їхалися представники молоді з Москви, Сибіру, Білорусії. Послухати Службу Божу за участю владик греко-католицької церкви, побувати на християнських концертах та взяти участь у дебатах мали змогу учні львівського інтернату (завдяки Львівській обласній організації УРП, яка дбає про духовне виховання молоді). У селі Крилос збудовано дерев’яну церкву, яку після завершення Прощі буде перевезено під Москву, де греко-католицька церква отримала площу під неї.

НА ГРАНІТІ. Сьогодні міський голова Василь Куйбіда зустрівся зі студентами, які десять років тому показали приклад мужності у боротьбі за справу демократії, кинувши себе разом з іншими українськими студентами на холодні плити столичного майдану. Міський голова від імені Львова подякував Маркіянові Іващишину, Олесеві Донію, Василеві Кузану, Андрію Салюкові, Сергієві Бащуку й іншим присутнім за те, що вони зробили у 1990 році. Василь Куйбіда наголосив, що цей крок був до снаги лише людям з молодечим запалом, не обтяженим страхом. Їхній вчинок міський голова Львова назвав відвагою на межі з авантюризмом. Василь Куйбіда – на згадку про десятиріччя їх перемоги та на знак вдячності від громадян Львова – вручив гостям подарунки.


Громадська приймальня народного депутата Тараса Стецьківа здійснює прийом громадян з понеділка до п’ятниці з 16.00 до 19.00.
Звертатися за адресою:
проїзд Крива Липа, 6. Телефон: 72-89-87

POSTUP - ПОСТУП
№171 (615),
17-18 ЖОВТНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·На цвинтарі мало не побилися
·Театральний феєрверк над Львовом

ПОГЛЯД
·Львівське пиво - всьому світу
·Гаряча вода була вчора
·Розпочався опалювальний сезон
·У ногах правди немає

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Відлуння цвинтарного інциденту
·Під Покровом Богородиці
·Перемишлянщина святкувала у Львові
·КІЛЬКА СЛІВ
·Львівський мер - об"єкт критики для всіх і для кожного
·Республіканці передумали знімати Василя Куйбіду
·Міліція занепокоєна

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Львівські соціалісти: ліві та ще лівіші
·Намісник і "мерседеси"

ПОСТУП З КРАЮ
·Міліція знає убивць Щербаня й Аліка Грека
·Змінимо Конституцію і виборчу систему
·Кучма і Путін знову домовилися
·Ющенко "підкорився традиції"

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Переговори, які не мають права на поразку
·Сатисфакція президента Лукашенки
·Грузія віддаляється від Москви
·Емансипація в Іноземному легіоні
·Лиха вода залила Альпи

МЕДІА У ПОСТУПІ
·Слово, як засіб убивства

АРТ-ПОСТУП
·Которович в гостях у сторічної ювілярки
·Органна музика в поетичній інтерпретації
·Народна творчість Галичини
·"Контрастний" концерт Львівського камерного

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Chevron i Texaco відтепер разом
·ОРТ поділять на чотирнадцятьох
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Карпати" таки дотиснули "Сталь"
·Володимир Кличко помстився за брата
·Парадокси європейської осені
·Каспаров-Крамник- 2:3
·Дві перемоги за рахунок класу

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Йоші Ямамото презентував "похоронну" колекцію
·Дует дизайнерів Viktor&Rolf перетворив показ у мюзикл