BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 17-18 ЖОВТНЯ 2000 року |

У ногах правди немає

А.Г.

Свого часу я вирішила будувати Європу в одній окремо взятій долі, себто у своїй. Що це означає? Я вирішила не запихатися у переповнений транспорт, не купувати товарів у продавців, які хамлять, не стояти у чергах тощо. Принаймні намагалася не пхатися, не купувати, не стояти. І якось воно непогано виходило у стані здоровому та щасливому, коли існує альтернатива піти пішки, зайти в інший магазин чи звернутись іншим разом.

Але от спіткала мене прикрість: я підвернула ногу. І сталося це, м’яко кажучи, не на площі Ринок, а в глухому селі, хоч і зовсім недалеко від Львова. Усвідомивши, що до рятівної маршрутки не дійти, ми із псом пошкандибали до зупинки місцевого автобуса. Мужньо і звично вислухавши на зупинці зауваження: “Краще б порося годували!” – та: “Своєю машиною із псами треба їздити,” – я дочекалася такого жаданого автобуса, що запізнився всього на 17 хвилин (ну й що, слава Богу, не німці). Проте відразу стало зрозуміло, що навіть запхавши якнайдалі почуття власної гідності та прагнення до європейської інтеграції, в автобус мені не влізти, і ми із псом залишилися на зупинці. Паніки в нас не виникло, адже ми мали на озброєні “мобільник” та гроші, на які могли би спокійно заїхати до Львова таксі. Присівши на узбіччі дороги, я набрала рятівний номер 083. На питання, чи можу я замовити машину, чемний голос відповів: “Звичайно!” Проте коли я назвала адресу, цей безтілесний голос-рятівник поклав трубку. Я набрала номер ще раз і пояснила, що не можу нікуди дійти, що ситуація критична і що я ж залишаю їм свій номер телефону. Голос відповів: “Номер – мобільний, значить, і ви можете бути будь-де”. Поки я шукала контраргумент проти такої вбивчої логіки, трубка вдарила по моїх нервах короткими гудками. Я спробувала згадати інші номери, і всюди відповідали: “Звичайно!”. Але вислухавши адресу, казали: “Вільних машин немає, дзвоніть в іншу фірму”. Навіть сльози та щоразу яскрава (як мені здавалося) розповідь про скалічену ногу не допомогли (а я ж стільки говорила, що хай дорого, хай утричі дорожче, ніж у Києві, але радіотаксі – це ж такий чудовий вихід із критичних ситуацій. Навіть коли за мною відмовилися приїхати у “Ляльку” чи на Сихів, я не вірила, що це не звичайний збіг обставин). Удар по “мобільних” ілюзіях виявився таким сильним, що ми із псом набули максимально жалісливого вигляду, тож нас важко було не пошкодувати. Нам вдалося зупинити “попутку” і добратися у Брюховичі. А там і до Львова вже було недалеко.

У понеділок нога набула жахливого вигляду, і я вирішила скористатися ще одним своїм правом – правом на медичну допомогу. А оскільки я вже мала досвід спілкування із травмопунктами, то озброїлася телефонним довідником і почала дзвонити у платні заклади з питанням, чи можна в них зробити рентген. Найцікавішим виявилася відповідь, дана суворим голосом у діагностичному центрі “Аріадна”: “Дівчино, ми діагностуємо цілий організм, а ви до нас із якоюсь ногою!” Єдиним місцем, де спробували допомогти принаймні порадою, виявився медичний центр “Геруда”. Запропонував свій варіант і “Богдан”: відвезти в лікарню й назад – за 127 гривень, а якщо ще й зробити рентген – то аж 157.

Не наважуючись експериментувати далі, я залишилася лежати вдома, плекаючи рештки ілюзій – і вкотре вже усвідомивши, що краще бути багатим та здоровим...

Катерина СЛІПЧЕНКО

POSTUP - ПОСТУП
№171 (615),
17-18 ЖОВТНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·На цвинтарі мало не побилися
·Театральний феєрверк над Львовом

ПОГЛЯД
·Львівське пиво - всьому світу
·Гаряча вода була вчора
·Розпочався опалювальний сезон
·У ногах правди немає

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Відлуння цвинтарного інциденту
·Під Покровом Богородиці
·Перемишлянщина святкувала у Львові
·КІЛЬКА СЛІВ
·Львівський мер - об"єкт критики для всіх і для кожного
·Республіканці передумали знімати Василя Куйбіду
·Міліція занепокоєна

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Львівські соціалісти: ліві та ще лівіші
·Намісник і "мерседеси"

ПОСТУП З КРАЮ
·Міліція знає убивць Щербаня й Аліка Грека
·Змінимо Конституцію і виборчу систему
·Кучма і Путін знову домовилися
·Ющенко "підкорився традиції"

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Переговори, які не мають права на поразку
·Сатисфакція президента Лукашенки
·Грузія віддаляється від Москви
·Емансипація в Іноземному легіоні
·Лиха вода залила Альпи

МЕДІА У ПОСТУПІ
·Слово, як засіб убивства

АРТ-ПОСТУП
·Которович в гостях у сторічної ювілярки
·Органна музика в поетичній інтерпретації
·Народна творчість Галичини
·"Контрастний" концерт Львівського камерного

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Chevron i Texaco відтепер разом
·ОРТ поділять на чотирнадцятьох
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Карпати" таки дотиснули "Сталь"
·Володимир Кличко помстився за брата
·Парадокси європейської осені
·Каспаров-Крамник- 2:3
·Дві перемоги за рахунок класу

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Йоші Ямамото презентував "похоронну" колекцію
·Дует дизайнерів Viktor&Rolf перетворив показ у мюзикл