BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 29 ВЕРЕСНЯ 2000 року |

Російський слід у спробі перевороту в Україні

Служба безпеки України в Чернігівській області порушила кримінальну справу проти одного з активістів російської патріотичної опозиції, голови так званої постійно діючої президії Верховної Ради СРСР Олександра Козлобаєва. Про це повідомив начальник Чернігівського обласного управління СБУ Микола Вавринчук. За його словами, кримінальну справу проти О.Козлобаєва порушили під час розслідування справи щодо групи осіб, яка нібито готувалася повалити конституційний лад в Україні. М.Вавринчук також повідомив, що під час розслідування справи повторно затримали депутата Чернігівської міськради, голову Новозаводської організації Всеукраїнського союзу радянських офіцерів Володимира Коваленка. В.Коваленко повторно затриманий “у зв’язку з новоз’ясованими обставинами”, – сказав М.Вавринчук.

Костицький вбачає загрозу тоталітаризму для України

Член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Василь Костицький (фракція СДПУ(о) не виключає загрози повернення України до тоталітаризму. Наслідком цього може стати міжнародна ізоляція України та поява нових кордонів між державами, заявив український депутат, виступаючи в середу на сесії ПАРЄ у Страсбурі під час розгляду питання про роль ООН у новому тисячолітті. В.Костицький закликав міжнародне співтовариство надати українській державі “адекватну допомогу” для запобігання “виключенню України з сім’ї європейських народів”, а також повідомив про економічні труднощі, які породжують “реваншистські настрої з боку сил, що мають ностальгію за колишнім Союзом”.

Омельченко випередив Ющенка

Найбільшу довіру мешканців столиці України мають київський міський голова Олександр Омельченко та прем’єр-міністр Віктор Ющенко. Згідно з даними соціологічного опитування, оприлюдненими в середу на прес-конференції “Політичні настрої киян: вересень-2000”, О.Омельченкові радше довіряють 54,6% опитаних; однаковою мірою довіряють і не довіряють – 21,9%; радше не довіряють – 18,3%. В.Ющенкові радше довіряють 45,7%; як довіряють, так і не довіряють – 21,3%; швидше не довіряють – 18,8%. Третю позицію в рейтингу посідає лідер Народного руху України Геннадій Удовенко (показники відповідно 15,5%, 15,5% і 41,4%). На 4-у місці – секретар Ради національної безпеки та оборони України Євген Марчук (15,2%, 20,7%, 41,5%). Далі йдуть голова Верховної Ради Іван Плющ (14%, 22% і 45,5%); лідер партії “Реформи і порядок” Віктор Пінзеник (13,1%, 17,2%, 36,1%); лідер Українського народного руху Юрій Костенко (13,0%, 13,2%, 31,7%); віце-прем’єр Юлія Тимошенко (13,0%, 15,5%, 56,5%); перший віце-спікер Віктор Медведчук (10,5%, 14,6%, 40,6%). Директор Інституту політики Микола Томенко повідомив, що його організація виступила з ініціативою зняти з рейтингових опитувань Президента України Леоніда Кучму, щоби “зняти моменти конфліктності” між головою держави та прем’єром.

Томенко закликає Кучму втрутитись у діяльність силовиків

Директор Інституту політики Микола Томенко вважає, що Президент України повинен зробити “відповідні організаційні кадрові висновки” щодо керівництва силових відомств за підсумками останніх подій у країні й оприлюдненими даними про їхню діяльність. “Не прогнозую відставок, але те, що якесь втручання гаранта Конституції – Президента – в систему діяльності правоохоронних органів необхідне, – для мене абсолютно очевидно”, – заявив він на прес-конференції в середу. М.Томенко нагадав, що заступник генерального прокурора Сергій Винокуров, звітуючись перед Верховною Радою про перебіг розслідування обставин зникнення журналіста Георгія Гонгадзе, повідомив, що торік в Україні були оголошені в розшук 35,449 тис. осіб, із котрих знайдено 31,231 тис., а з них 128 осіб стали жертвами злочинів. “Оприлюднення таких даних має викликати відповідні організаційні кадрові висновки.

POSTUP - ПОСТУП
№161 (605),
29 ВЕРЕСНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Бажання руху
·Ампурація голови

ПОГЛЯД
·Обнадійливі новини про гарячу воду
·Клани в законі
·Місто-бордель

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Сенчук повернувся!
·Засудженим - соціальну адаптацію
·ЖЕКи - під контролем мера
·КІЛЬКА СЛІВ
·Робота не завершиться вчасно
·Область готується до зими
·"Світ" повертає героїв

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Міська рада на грані хаосу
·З візка - і на коня

ПОСТУП З КРАЮ
·Російський слід у спробі перевороту в Україні
·Діти лейтенанта Шмідта
·Розбір польотів
·Осінь. Час нагнітати масовий психоз

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Комуністи на служби в мафії
·Сухарто уник суду
·Палац для імператора Путіна
·Ватикан та Пекін не поділили історії
·Переворот в історії мистецтва

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Валютна істерія фінішує в серпні
·ОПЕК ставить Заходу ультиматум
·Сьогодні кращий, ніж учора
·СВІТ

ТЕЛЕПРОСТІР
·Олександр Богуцький: Багатьох наших політиків краще взагалі по телевізору не показувати

АРТ-ПОСТУП
·Книга, яка нам потрібна
·Нагірні, Леви: історія одного врятованого архіву
·Музичне свято в Стрию
·ДЗИГА
·САНТИМЕНТ
·ЛІКНЕП

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПОСТУП
·Молдавські олімпійці залишаються в Австралії
·А австралійка загубила медаль
·Андрій Котельник уже у фіналі
·Олімпійські трагедії зірок
·Сіднейська Олімпіада стане стимулом для туристів

СПОРТ-ПОСТУП
·Донеччани знову за старе,
·Кукабара, Сидней, Коала, Кенгуру...

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Аффлек і Деймон дарують мільйон
·U2 випустили новий відеокліп