BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 29 ВЕРЕСНЯ 2000 року |

Місто-бордель

Вибір зауваг із паперів А. Г. на тему “Цивілізація як бордель”. (Добираючи ці зауваги, я припустив, що А. Г. заробляв собі на життя як альфонс, але ця версія ще потребує докладнішої текстологічної перевірки):

“Ми вдаємо, що все ще не визначились, яке суспільство будуємо. Ми дуримо і самі себе, і решту світу, який уже визначився. М и б у д у є м о б о р д е л ь. Докази? Прошу дуже: ми цікавимося бордельним життям, ми читаємо бордельні видання, ми переглядаємо бордельні телепрограми, ми сперечаємося на бордельні теми, наприклад, чи варто легалізувати в Україні проституцію. Країни, в яких куревство давно вже легалізоване (Нідерланди, наприклад, які представляють інтереси України в міжнародних фінансових організаціях), викликають у нас в ерогенних зонах солодкий щем.

Нам потрібно нарешті визнати: ми прагнемо долучитися до здобутків бордельної цивілізації! Справа не в східному чи західному векторах, бо найдревніші школи статевих задоволень виникли якраз на Сході, зате Захід навчився їх тиражувати і робити на цьому бабки, – справа, як завжди, в нас самих.

Якщо ми і далі будемо брехати самі собі, наші найфаховіші повії і плейбої будуть емігрувати в усі кінці світу, залишаючи на батьківщині лише крокодилів і пияків-імпотентів. А нам, патріотам, доведеться задовольнятися переглядом піратських порнокасет.

Україна постачає щороку за кордон до сотні тисяч фіндюрок, які могли б цілком пристойно чутися на рідній землі. (“Парубків моторних” ніхто поки що всерйоз не обліковує). Чому це живе, цицькасте, довгоноге, дупасте, притягальне, солодке м’ясо покидає рідні терени? Бо воно – невчене або погано вчене. Уряд і освітянські заклади про нього не дбають. Воно вважає, що варте тих грошей, які йому обіцяють шахраї-посередники, а не тих, які може дійсно заробити. Йому обіцяють сотню за сеанс, а потім виявляється, що воно ще й саме винне астрономічні суми своїм сутенерам.

...Ми повинні займатися цільовим статевим просвітянством. Починати з малого – гуртків, читалень, студій над “Польовими дослідженнями з українського сексу” (єдина відверта книга на цю тему за всі роки Незалежності), семінарів, тренінгів, змагань.

Більша мета – побудова зразкового борделю (робоча назва – Палац Утіх), хай навіть і не в історичному центрі міста (тут можна впорядкувати музеї-борделі), а десь у молодому динамічному районі новобудов. У цьому нашому Палаці Утіх добре має бути найперше нам самим! І хай вже сюди приїздять гості з усіх-усюд, і хай поповнюють державну скарбницю. Саме тут здійсниться мрія про Велику Демократію: всі стани суспільства зможуть бути або працівниками, або клієнтами Палацу, незалежно від статі. Хай профспілки і законодавство захищають наші права!

...Чому чоловіки, яких обдаровано незвичайною чоловічою потугою, не можуть поділитися нею зі спраглими співгромадянками за винагороду? Чому переважно жінки отримують гроші від чоловіків? Адже в акті втрачає чоловік, а не жінка! Який дідько все так поперекручував? Жінка віддається? Жінка віддається так, що нічого не дає, а чоловік таки дає! Отже, платити повинна жінка, тим більше, якщо бабця хоче хлопа. Та це, врешті-решт, питання, які можна з’ясувати і в процесі здійснення нашого проекту.

...Бордель, загнаний загальнонаціональною кризою у тінь, повинен вийти на світло денне. Місто потроху перетвориться у суцільний святковий бордель. Аматори завдяки системі найрізноманітніших конкурсів і тестувань вступатимуть у навчальні заклади бордельного типу, де з них готуватимуть факівців високого класу. Інфраструктура з до-
свідчених стилістів, модельєрів, тренерів, медиків, юристів, охоронців, пенсійних страховиків обслуговуватиме все це коло. Ситуацію можна буде тримати під контролем. Хоч деякий час... Але “поїзд уже пішов”.
А. Г.”

У паперах А. Г. я знайшов чимало подібних проектів. Як на мене, це непряме свідчення того, що А. Г. ще парубкував і намагався визначитися, в якій сфері суспільно-корисної діяльності знайти собі застосування. На кільканадцятьох сторінках А. Г. зображував цілу галерею жінок, справжні імена яких зашифровував іменами з античної міфології, що натякало на його таку-сяку гуманітарну освіту. Під кожним, так би мовити, жіночим портретом було нехитре арифметичне рівняння – наприклад, під Дідоною – (50+50+80+100+100+100+100+200=780). Я уявив собі, що це – облік сум, які А. Г. отримував від Дідони за певні послуги. Послуг було вісім, і ціна за послуги зростала, а на найвищій позначці послуги чомусь припинилися. Якщо звернутися до поеми Вергілія чи навіть Котляревського, можна припустити, що послуги припинилися внаслідок самогубства Дідони. Але це лише версія.
Жіночі портрети, які виписував А. Г., були настільки (вживу це нейтральне означення) відверті, що я не певен, чи варто їх пропонувати читачам і читачкам “Поступу”. Вони, безумовно, можуть обурити добропорядних галичан і зменшити число читачів і передплатників моєї улюбленої газети.

Думаю, що своїм “бордельним” проектом А. Г. виправдовував не надто схвалювану українським суспільством професію – чоловіка-альфонса. Особисто я замість проекту “Місто-бордель” запропонував би доцільніший на сьогодні проект “Місто-університет”, та про це – іншим разом.

POSTUP - ПОСТУП
№161 (605),
29 ВЕРЕСНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Бажання руху
·Ампурація голови

ПОГЛЯД
·Обнадійливі новини про гарячу воду
·Клани в законі
·Місто-бордель

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Сенчук повернувся!
·Засудженим - соціальну адаптацію
·ЖЕКи - під контролем мера
·КІЛЬКА СЛІВ
·Робота не завершиться вчасно
·Область готується до зими
·"Світ" повертає героїв

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Міська рада на грані хаосу
·З візка - і на коня

ПОСТУП З КРАЮ
·Російський слід у спробі перевороту в Україні
·Діти лейтенанта Шмідта
·Розбір польотів
·Осінь. Час нагнітати масовий психоз

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Комуністи на служби в мафії
·Сухарто уник суду
·Палац для імператора Путіна
·Ватикан та Пекін не поділили історії
·Переворот в історії мистецтва

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Валютна істерія фінішує в серпні
·ОПЕК ставить Заходу ультиматум
·Сьогодні кращий, ніж учора
·СВІТ

ТЕЛЕПРОСТІР
·Олександр Богуцький: Багатьох наших політиків краще взагалі по телевізору не показувати

АРТ-ПОСТУП
·Книга, яка нам потрібна
·Нагірні, Леви: історія одного врятованого архіву
·Музичне свято в Стрию
·ДЗИГА
·САНТИМЕНТ
·ЛІКНЕП

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПОСТУП
·Молдавські олімпійці залишаються в Австралії
·А австралійка загубила медаль
·Андрій Котельник уже у фіналі
·Олімпійські трагедії зірок
·Сіднейська Олімпіада стане стимулом для туристів

СПОРТ-ПОСТУП
·Донеччани знову за старе,
·Кукабара, Сидней, Коала, Кенгуру...

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Аффлек і Деймон дарують мільйон
·U2 випустили новий відеокліп