BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 ВЕРЕСНЯ 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг. Помилки на старті не дозволять вам добре пройти дистанцію цього тижня. Існує значна імовірність того, що вас переслідуватимуть нервові зриви і душевні муки, які не дадуть вам спокійно заснути. Усе несподіване з’ясується протягом дня. І це станеться зовсім невчасно.

Водолій. Приємне і неприємне, страшне і навпаки – усе цього тижня буде з вами. Та воно не повинно перерости у манію пошуку власного загубленого “я”. Шкода, але каскад позитивних емоцій вас не затопить. Тому краще перестаньте марити. Прокиньтеся.

Риби. Ваші руки перестануть вас слухатися. Ваші ноги не носитимуть вас. Ваші мрії уникатимуть лук, усіяних квітами, а вітри не будуть засипати вас дощами і листами – з освідченнями і без них: вам не писатимуть. А тому у вас почнеться депресія.

Баран. Зробіть нарешті те, про що так давно мріяли і думали. Коштуватиме вам це чимало, але відповідний час наблизився, тож від вас чекають вчинків, достойних людини з великої літери. Одним словом – уперед, на барикади. Можете трохи поміркувати, але не надто довго.

Телець. Війни з власною тінню не принесуть вам радості чи бодай морального вдоволення. Неспокій і розчарування залишаться з вами. Зубний біль – також. Став очевидним значний прогрес у сфері інтимних стосунків із вашими найближчими сусідами.

Близнюки. Матимете сильні потрясіння і не менш сильні болі в зоні печінки. Давній конфлікт із вашим споконвічним ворогом (природною схильністю до алкоголю) завершиться не на вашу користь. Хоча ви й передбачали такий розвиток подій, але реальність виявиться для вас надто жорстокою.

Рак. Упевненість у власних силах, природна здатність привертати до себе увагу та завойовувати прихильність людей, які навіть не знайомі з вами, схильність до ролі лідера за екстремальних обставин примусять керівників робити ставку саме на вас. Добробут спричинить бажаний поступ у відносинах із коханою.

Лев. Брати наші менші, причому не тільки пси, коти, корови і таргани, принесуть у вашу душу спокій і почуття безпеки. Ніяких проблем зі здоров’ям, абсолютна гармонія душі й тіла. На цьому тлі фінансовий провал не мав би вас засмутити.

Панна. Досить серйозні неприємності цього разу обійдуть вас, ви їх щасливо уникнете. У боротьбі за таке жадане крісло керівника ваш опонент не зможе виставити вагомих аргументів, тож ви зможете цього разу отримати перемогу.

Терези. Усі маневри ваших друзів і ворогів, спрямовані на те, щоби вивести вас зі стану прострації, ні до чого не приведуть. Ваша поведінка стане причиною провалу всієї грандіозної кампанії, метою якої мало б стати ваше одруження.

Скорпіон. На дворі – час великих зсувів і потрясінь, і вам треба наважитися нарешті щось зробити. Надто вже непростого “розливу” і значного масштабу ви людина, це не може не мати впливу на ваше життя. Здоров’я ще “терпить”, і це дає вам змогу не шкодувати себе, рватися вперед і вперед.

Стрілець. Час пошуків, якоїсь невпевненості минувся. Ваша біда в тому, що ви цього не помітили. Бути готовим до великих змін і духом, і тілом – ось ваше завдання номер один. А почуття міри і вміння оцінювати вартість і ціну вчинків вам не позичати...

POSTUP - ПОСТУП
№156 (600),
21 ВЕРЕСНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Земля у нас не продається!
·Ця Олімпіада може стати останньою ТАКОЮ

ПОГЛЯД
·Будьте готові до зими
·Свідома молодь - за реформи
·Про страх усередині нас
·Бойовий гопак із претензіями на Олімпіаду

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Свято православ"я не за горами
·Чи бути українській експансії?
·Розстріляли працівників міліції
·КІЛЬКА СЛІВ
·Облдержадміністрацію лякають черговим пікетом
·Формула-1 на "горбатих"

ПОСТУП З КРАЮ
·Кучма не призначав Грача лідером КПУ
·Одкровення верхів
·Протестантизм наступає
·Нові подробиці зникнення Гонгадзе

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Бензин і дизпаливо вже не подорожчають?
·Європа обговорює податки на пальне
·Епідемія автомобільних "проколів"
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·НАТО залишається серцем Європи
·Правда від Мілошевича
·Конфлікт у промосковському уряді
·Зі шпигунів зірвуть маски

РЕВЮ ПОСТУПУ
·РЕВЮ
·СПРАВА ПРО НАЇЗД

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Луїс Барраган - таємний геній мексиканської архітектури
·Останнє "няв" на Бродвеї
·Дипломати проти вистави
·Новий журнал

СПОРТ-ПОСТУП
·Збір нагород триває
·Виявляється, динамівцям заважало волосся
·На чиїй вулиці свято?
·"Шахтар" поступився при гідній грі
·Олександра Багача таки "з"їли"

РЕПОРТАЖ У ПОСТУПІ
·Як потрапити до Америки?
·ПРОЩАННЯ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Сантана отримав "Греммі"
·ГОРОСКОП