BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 9-10 ВЕРЕСНЯ 2000 року |

Румунія рятуватиме українських дітей

Готовність допомогти Україні впоратися з екологічною катастрофою висловила Румунія. Це питання обговорювалося в ході зустрічі посла України в Румунії Ігоря Харченка з румунським міністром охорони здоров’я паном Габером. Така готовність румунської сторони пояснюється тим, що ця країна має певний досвід в розв’язанні подібних проблем. Крім того, Румунія висловила готовність оперативно сприяти виявленню причин захворювання на токсикодермію жителів п’яти сіл Миколаївської області. Територію п’яти сіл Первомайського району Миколаївської області було оголошено зоною екологічної катастрофи, бо, починаючи з 4 липня, там на токсикодермію захворіли 378 осіб, з них 208 — діти.

Австрія теж поверне гроші остарбайтерам

Австрія та Україна уклали угоду про виплату компенсацій колишнім примусовим працівникам часів нацизму. Як повідомляє віденська газета “Вінер Цайтунг”, делегації погодилися, що загальна сума компенсацій не перевищуватиме одного мільярда шилінгів. Ця сума повинна бути виплачена понад сорока тисячам людей, які мають на неї право. Колишні в’язні таборів примусової праці отримають по 105 тисяч шилінгів, підневільні робітники у промисловості — по 35 тисяч, а у сільському господарстві — по 20 тисяч.

Тиждень освіти дорослих

Учора в Україні вперше відкрився Міжнародний “Тиждень освіти дорослих”. Виступаючи з цієї нагоди, глава комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Ігор Юхновський підкреслив, що “для України проблема освіти дорослих більш актуальна, ніж для інших країн”, оскільки в країні існує проблема вивчення населенням української мови. Він також звернув увагу на актуальність проблеми перекваліфікації у зв’язку зі зростанням безробіття. Він нагадав, що, за прогнозами експертів, з 23 мільйонів працездатного населення України найближчим часом безробітними стануть 9 мільйонів. Організаторами тижня виступили Міністерство науки і освіти, а також Всеукраїнське координаційне бюро міжнародної суспільно-державної програми “Освіта дорослих в Україні”. Відтак Україна потрапила до переліку 28 країн світу, що підтримали ідею тижня освіти для дорослих на національному рівні.

СБУ “назбирала” три тонни коноплі

Великий “врожай” наркотичної коноплі вдалося зібрати у Дніпропетровській області: вага його становила майже три з половиною тонни. Управління СБУ у Дніпропетровській області “накрило” злочинне угруповання, яке вирощувало коноплю. Ці посіви були виявлені й знищені у Нікопольському районі. То найбільша партія наркотиків, виявлена за останні кілька років. За цінами “чорного” ринку, з одного куща можна отримати близько ста доларів США прибутку, тобто втрати наркоділків становлять десь близько трьох мільйонів доларів США.

Адвокат Агафонова проти Генпрокуратури

Адвокат заарештованого народного депутата Миколи Агафонова Андрій Федур звернувся до Верховної Ради з проханням створити спеціальну слідчу комісію для перевірки законності дій працівників Генеральної прокуратури при розслідуванні кримінальної справи його підзахисного. Причиною цього звернення можна вважати те, що адвокат досі не зміг ознайомитися з матеріалами справи. За його словами, це є грубим порушенням Кримінально-процесуального кодексу. Андрій Федур підкреслив, що захист заявив заступнику Генпрокурора Миколі Обіходу, а також слідчим Корелову і Молчанову про значні конкретні порушення законодавства з їхнього боку, однак Генпрокуратура відхилила заяву. Нагадаємо, що у серпні Миколу Агафонова ненадовго звільнили з-під варти для проведення медичної операції з видалення пухлини.

POSTUP - ПОСТУП
№150 (594),
9-10 ВЕРЕСНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Сенсації й інтриги VII Форуму книговидавців України
·Один рік без кредитів

ПОГЛЯД
·Роман Матолич: Ажіотаж довкола "Галичини" штучний
·"Книги Форуму тисячоліття"
·МУМУ 2000

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Пільги - дітям
·Техогляд - машинам
·Надзвичайні ситуації
·КІЛЬКА СЛІВ
·Мер не проти референдуму про недовіру собі
·Ректора Медичного університету звинувачують у корупції

ПОСТУП З КРАЮ
·Румунія рятуватиме українських дітей
·НДП схудла на Єханурова
·Україна може розв"язати всі конлікти в світі
·Пайфер сидів в Інтернеті
·Тимошенко зробили непристойну пропозицію

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Чаушеску годував Шакала
·Хто вбивав працівників ООН?
·Самурай виявився зрадником
·Нічого спільного з "Титаніком"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·ЄБРР рятує Україну від холодної зими
·Розплата за мовчання
·Україна - зовсім не конкурентспроможна країна
·СВІТ

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Найважливіше - втриматися у сідлі

ФОРУМ У ПОСТУПІ
·Сенсації й інтриги VII Форуму книговидавців України

ПОСТУП В РЕЛІГІЮ
·Мало бути тихо і спокійно
·Львівські костьоли

ВІЗІЇ В ПОСТУПІ
·Новий Львів

СПОРТ-ПОСТУП
·Повернення Яворського
·Тож скільки коштує золото Сіднея?
·Наталя Григоренко - ще одна надія львівських шахів
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Тільки факти