BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 08 ВЕРЕСНЯ 2000 року |

Соціалісти в черзі на протест

Вимагаючи знизити тарифи на комунальні послуги і випустити Дмитра Воронова з СІЗО

ПІКЕТ

Тетяна НАГОРНА

Черговий пікет учора розважав працівників Львівської мерії. Цього разу з цілою купою вимог, як до місцевої, так і до київської влади, під стіни Ратуші вийшло на око десь 120-125 (така кількість, зрештою, і була вказана в заявці на проведення масового заходу) соціалістів і майже стільки ж міліціонерів, котрі хоч ніяк не виявляли своєї солідарності з лівоналаштованою частиною мешканців нашого міста, але все ж мусили до, впродовж і після дійства стовбичити з усіх боків адміністративної будівлі, захищаючи чиновників од пікетників, а може, і навпаки. А вже сьогодні всі перераховані вище в повному складі, та вже з огляду на “рамки “всеукраїнської акції протесту” перебралися на площу перед Винниченка, 18, аби підвищити своєю присутністю там коефіцієнт корисної дії обласного керівництва.

“Ми не шоу влаштовуємо, а вкрай необхідну протестну акцію. Влада надалі приймає рішення про підвищення цін на комунальні послуги, хліб, транспорт, а народ тим часом убожіє. Ми чекаємо від Президента, Верховної Ради, уряду й органів місцевого самоврядування конструктивних дій на виконання їхніх передвиборних обіцянок, бо подальшого знущання не допустимо”, – мотивує організовані пікети голова Львівської міської організації СПУ Євген Таліпов.
Отже, список вимог соціалістів складається з 25 (!) пунктів. Від Президента, зокрема, вимагають підвищити мінімальну заробітну платню та прожитковий мінімум, повернути пільги самотнім матерям, від Верховної Ради – переглянути закон про землю та прийняти Податковий кодекс, Кабмін повинен був би виплатити компенсації ветеранам і... припинити переслідування підозрюваного в убивстві Ігоря Білозора – “безпідставно заарештованого офіцера Збройних сил України Дмитра Воронова” (соціалісти щиро переконані, що справа Білозора – ніщо інше, як “побутова п’яна бійка, якій було надано політичного підтексту”). Не менше претензій і до місцевої влади. Очевидно, втомившись вимагати від Степана Сенчука зупинитися на котрійсь одній із його несумісних, за законом, посад, ліві хочуть тепер, аби дали нарешті квартири кінескопівцям, відновили гаряче водопостачання, встановили державний контроль за цінами на хліб, покінчили з “негативною практикою вимикання світла в зимовий період” і повернули колишні ціни на проїзд у електротранспорті...

З повним варіантом вимог пікетників учора мав нагоду ознайомитися міський голова Львова Василь Куйбіда, якому, власне, їх і передали. А самі пікетники, не чекаючи на відповідь когось із офіційних осіб, достояли виділену їм годину й рівно об 11.00 подалися геть.

Прикметно, що соціалісти самі визнають неоригінальність нинішніх пікетів. “Так, із нами погоджуються, та робити нічого не хочуть. Але і ми не можемо сидіти склавши руки, коли таке коїться”, – говорить Євген Таліпов, відкидаючи версію, що вчорашнє та сьогоднішнє пікетування – це тренування перед “вєлікім октябрьом”. “Чергову дату ми відзначимо традиційно, як і 80 років до того – працею”, – заспокоїв Таліпов.

POSTUP - ПОСТУП
№149 (593),
08 ВЕРЕСНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Газопроводи розберуть шматками
·Крах української "Солідарності"

ПОГЛЯД
·Іван Рудницький: Освіта в місті є пріоритетною
·Чи буде встановлено меморіальну таблицю Ігореві Білозіру?
·Морока з приватними ритуалами

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Соціалісти в черзі на протест
·Мільйони для Бандинелі
·"Каритас" - це шанс на існування
·КІЛЬКА СЛІВ
·Телефон довіри Податкової
·Особисте життя жінки

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Їм з боку видно все...
·Перевірки на дорогах

ПОСТУП З КРАЮ
·Для СНД риють могилу
·Двоголовий "Нафтогаз"
·Європейці хочуть чим більше...
·Україна - зона надзвичайних ситуацій
·"Сільські вісті" перед загрозою закриття

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Чорнобильський синдром у Чехії
·Нафтовий бунт
·Талібська загроза над Центральною Азією
·Єпископ зникнув у Москві
·Кому Шабат, а кому ще й п"ятниця

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·МВФ нічого не має проти України
·Франція відмиває гроші українських "авторитетів"
·Чверть населення світу - убогі
·СВІТ

ФОРУМ У ПОСТУПІ
·Атланти, каріатиди і королі
·Форум завжди вважав себе лише українським
·Мандри із продовженням

"Ї" В ПОСТУПІ
·Штовхати Україну в дупу...інтелектуально

ПОСТУП НА ФОРУМІ
·Влада підтримала ініціативу видавців
·Час фемінізму настав
·Демократичне суспільство - українській школі

СПОРТ-ПОСТУП
·Китайці залишили вдома 40 олімпійців
·Українська збірна вирушила до Сиднея
·Воротар збірної України стане громадянином Греції
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Новини довкола музики