BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 31 СЕРПНЯ 2000 року |

СВІТООГЛЯД

Узбекистан не запрошував російських військ

Президент Узбекистану Іслам Каримов спростував повідомлення, нібито його уряд звернувся до Росії з проханням про допомогу в боротьбі з ісламськими бойовиками. За словами Каримова, війська Узбекистану здатні самостійно, без сторонньої допомоги, захистити кордони країни. Раніше засоби масової інформації повідомляли, що міністр закордонних справ Росії Ігор Іванов начебто заявив, що Москва розглядає прохання Узбекистану про військову підтримку.

Етична проблема із сіамськими близнюками

У Великобританії батьки сіамських близнюків подали апеляцію на рішення Верховного суду про необхідність розділити двох дівчаток, незважаючи на те, що в ході операції одна з них помре. Батьки, імен яких не називають (але відомо, що вони походять зі Східної Європи), виступають проти операції. За їхніми словами, у цьому випадку їм доведеться вибрати, котра дівчинка муситиме померти. Суд минулого тижня виніс рішення про необхідність операції на підставі медичного висновку про те, що в іншому випадку обидві дівчинки, в яких спільні серце і легені, помруть упродовж шести місяців. Апеляція сім’ї буде розглядатися наступного тижня.

Бомбовий замах на прокурора

У одному з тихих кварталів у центрі Єревана, у пивниці будинку, що належить військовому прокурору Вірменії Гагіку Джангіряну, учора вночі прогримів вибух. Людей, які перебували в будинку, на щастя, не постраждали. За фактом вибуху районна прокуратура порушила кримінальну справу. Гагік Джангірян очолює слідство в справі про теракт у вірменському парламенті 27 жовтня 1999 року.

Американські ВМС про причини аварії “Курска”

Аварія російської атомної субмарини “Курск” у Баренцевому морі, скоріше за все, була спричинена вибухом торпеди на її борту. Про це повідомила у вівторок газета The New York Times із посиланням на американські військові джерела. За інформацією газети, у районі навчань Північного флоту перебувала американська субмарина Memphis, що здійснювала акустичні записи. Розшифровування цих записів, відзначає The New York Times, дозволяє виключити припущення про зіткнення “Курска” з іншим кораблем. Відповідно до американської версії, на борту російського підводного човна стався вибух боєголовки торпеди, внаслідок якого в носовій частині субмарини утворилася величезна дірка. При цьому загинула більша частина команди.

Глобальне потепління несе смерть

Відповідно до нових досліджень, більш як половина світової флори і фауни може загинути протягом найближчих ста років через глобальне потепління. Всесвітній фонд захисту природи попереджає, що зміни клімату, частково викликані шкідливими викидами в атмосферу, будуть настільки відчутними, що багато представників живої природи не зможуть вижити. Відповідно до звіту організації, у міру посилення темпів глобального потепління рослини і тварини будуть змушені мігрувати у пошуках більш придатного середовища. За припущенням фонду, багато видів не зможуть це зробити достатньо швидко.

POSTUP - ПОСТУП
№144 (588),
31 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Тимошенко знайшла заміну МВФ
·У Львові відключать телебачення, радіо і мобільні телефони

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Масові захворювання у Глинянах
·У Львові відключать телебачення, радіо і мобільні телефони
·Ночі будуть світлими
·КІЛЬКА СЛІВ
·УАПЦ зняла звинувачення з Вадима Долганова
·Страшне вбивство на Львівщині

НАША СТОЛИЦЯ
·В очікуванні скандалу
·ЗВЕРНЕННЯ
·Поляки заполонили Львів
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Російський слід у Миколаївській епідемії?
·Спекотна осінь уряду
·Їздити на заробітки до Москви стане складніше
·Справа про теракт проти Вітренко вже в суді

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·"Газпром" знову йде в обхід
·"Останкіно" - найдорожчий факел Європи
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Свято поділеної польської правиці
·"Особливий шлях" Католицької церкви
·Шевенман: або я, або автономія
·Ніксон - президент "на колесах"

РЕВЮ ПОСТУПУ
·REVJU
·КЛУБ КОМІСАРА БОНЦЯ

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

АРТ-ПОСТУП
·Хрестоматійна галерея великих українців
·Гастролі "Чермоша"

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Золотий край...

СПОРТ-ПОСТУП
·У Львова вкрали футбольне свято Україна-Польща
·Агасі боїться весілля з Граф
·СПОРТ-БЛІЦ
·Футбольна війна

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Нова пісня "Бітлів" від Маккартні
·ГОРОСКОП