BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 31 СЕРПНЯ 2000 року |

Російський слід у Миколаївській епідемії?

Президент України Леонід Кучма дав низку доручень Кабінету Міністрів і місцевим органам влади за результатами засідання міжвідомчої комісії з питань ліквідації наслідків масового захворювання населення у Первомайському районі Миколаївської області.

Л. Кучма також має намір звернутися до президента РФ Володимира Путіна з проханням надати повну інформацію про ці шахтно-пускові установки. А тим часом загальна кількість хворих на токсикодермію жителів чотирьох сіл у Першотравневому районі Миколаївської області продовжує зростати. За даними на вівторок, їх кількість досягла 410 чоловік, з яких 240 діти.

Навіть якщо російське “Останкіно” впаде, українські линви вистоять

Українські виробники тросів, які забезпечують жорсткість Останкінської телевежі, стверджують, що троси “поведуть себе нормально навіть в умовах високих температур”. Про це заявив Володимир Зубанов, генеральний директор АТ “Силур” (м. Харцизьк, Донецька область), яке виготовило линви для Останкінської телевежі в 1965 році. За його словами, завод готовий виготовити нові троси для “Останкіно” в необхідній кількості і необхідної якості, якщо таке замовлення надійде. “Рівень технології, що застосовується на АТ “Силур” нині для виготовлення тросів, дозволяє зробити троси навіть міцніші, ніж ті, які використовувалися у вежі”, — підкреслив гендиректор.

Суди правильно карали мас-медіа

Верховний суд України, проаналізувавши судову практику за позовами до засобів масової інформації про захист честі та гідності за 1999 рік, встановив, що суди в основному правильно розв’язують спори за позовами, пред’явленими до ЗМІ. Про це заявив на брифінгу у Верховному суді України у вівторок суддя Іван Домбровський. Разом з тим, за його словами, окремі суди допускають помилки, що полягають у неповному з’ясуванні обставин, які свідчать про заподіяння моральної шкоди, визначення розміру компенсації, неналежне мотивування рішень. Говорячи про проблему високих позовних сум у справах стосовно ЗМІ, суддя висловив особисту думку, що визначення суми моральних збитків у судових позовах стосовно ЗМІ про захист честі та гідності треба залишити на розсуд судді.

Нацрада адаптуватиме нас до норм ЄС

В Україні створено Національну раду з питань адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Основним завданням Нацради є підготовка пропозицій відносно виконання зобов’язань України щодо зближення чинного і майбутнього українського законодавства із законодавством ЄС, передбачених угодою про партнерство і співпрацю між Україною і ЄС. Завданнями Нацради також є визначення пріоритетних напрямів розвитку законодавства України з урахуванням норм і стандартів ЄС і забезпечення контролю за заходами органів державної влади щодо адаптації законодавства України до законодавства європейських країн. Очолив Нацраду Президент.

POSTUP - ПОСТУП
№144 (588),
31 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Тимошенко знайшла заміну МВФ
·У Львові відключать телебачення, радіо і мобільні телефони

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Масові захворювання у Глинянах
·У Львові відключать телебачення, радіо і мобільні телефони
·Ночі будуть світлими
·КІЛЬКА СЛІВ
·УАПЦ зняла звинувачення з Вадима Долганова
·Страшне вбивство на Львівщині

НАША СТОЛИЦЯ
·В очікуванні скандалу
·ЗВЕРНЕННЯ
·Поляки заполонили Львів
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Російський слід у Миколаївській епідемії?
·Спекотна осінь уряду
·Їздити на заробітки до Москви стане складніше
·Справа про теракт проти Вітренко вже в суді

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·"Газпром" знову йде в обхід
·"Останкіно" - найдорожчий факел Європи
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Свято поділеної польської правиці
·"Особливий шлях" Католицької церкви
·Шевенман: або я, або автономія
·Ніксон - президент "на колесах"

РЕВЮ ПОСТУПУ
·REVJU
·КЛУБ КОМІСАРА БОНЦЯ

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

АРТ-ПОСТУП
·Хрестоматійна галерея великих українців
·Гастролі "Чермоша"

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Золотий край...

СПОРТ-ПОСТУП
·У Львова вкрали футбольне свято Україна-Польща
·Агасі боїться весілля з Граф
·СПОРТ-БЛІЦ
·Футбольна війна

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Нова пісня "Бітлів" від Маккартні
·ГОРОСКОП