BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 29 СЕРПНЯ 2000 року |

КРАЙ

Повернення 100 млн. доларів МВФ не вплине на гривню.

Дострокове добровільне повернення Україною 100 млн. доларів МВФ не матиме істотного впливу на валютний ринок. Як вважає заступник голови правління Індустріально-експортного банку Сергій Борисов, це повернення валютним ринком буде практично непоміченим. “Національний банк останнім часом викупив на міжбанківському ринку досить багато валюти, і при розумній курсовій політиці це дасть змогу зберігати на ринку стабільну ситуацію, якщо, звичайно, не буде якихось панічних настроїв, пов’язаних із підвищеним попитом на валюту”, – сказав Борисов. Як заявив, у свою чергу, директор казначейства Укрінбанку Олександр Хмелевський, “100 млн. доларів – це невелика сума. Зараз середньоденні обороти на ринку становлять приблизно 50 млн. дол., тож виплачена сума – це два дні роботи ринку”.

Кучма планує розібратися з металобрухтом.

Президент Леонід Кучма планує “більш уважно” підійти до розв’язання проблеми, що виникла у зв’язку з діючими нині умовами прийому брухту металів у населення, оскільки це призводить до економічних збитків і смерті людей. Про це президент заявив у понеділок в Кременчуку (Полтавська область) під час спілкування з робітниками ВАТ “Кременчуцький колісний завод”. Як зазначив Кучма, обсяги цієї проблеми загалом уже загрожують державі й призводять до загибелі людей, які намагаються незаконно добути брухт – з метою здачі його в пункти прийому. Президент підкреслив складність розв’язання цієї проблеми, оскільки “самими заборонами її не вирішити”.

“Дойче Телеком” візьме участь у приватизації “Укртелекому”.

“Дойче Телеком” (Deutche Telecom AG) має намір взяти участь у приватизації “Укртелекому”, повідомили у Державному комітеті зв’язку та інформатизації. За словами прес-секретаря Держкомзв’язку Ярослава Павловського, представники “Дойче Телеком” висловили такий намір на переговорах із головою Комітету Олегом Шевчуком під час виставки в Ганновері. “Більш детальні переговори будуть вестися в Києві на наступному тижні”, – сказав він. Голова Фонду державного майна Олександр Бондар на початку серпня заявив, що ФДМУ планує підготувати “Укртелеком” до приватизації до початку 2001 року. “Дойче Телеком” володіє 16,3% статутного фонду UMC.

Львівський “Колос” нарощує виробництво пива.

Підприємства, що є учасниками АТ “Укрпиво”, виготовили в січні-липні 2000 року 43,8 млн. декалітрів пива, що на 19,8% більше, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, за словами головного економіста компанії Галини Коренькової, запорізьке ВАТ “Пивобезалкогольний комбінат “Славутич” випустило 9,1 млн. декалітрів пива (на 58,6% більше, ніж у січні-липні 1999 року), Харківське ВАТ “Пивзавод “Рогань” – 9,0 млн. декалітрів (37,6%), АТЗТ “Донецька броварня” – 4,9 млн. декалітрів (17,6%), ВАТ “Миколаївський пивзавод “Янтар” – 4,7 млн. декалітрів (5,8%), ЗАТ “Чернігівський пивокомбінат “Десна” – 4,9 млн. декалітрів (менше на 1,8%). Крім того, “Львівська броварня “Колос”, контрольний пакет акцій якої, як і акцій ВАТ “Славутич”, належить скандинавській компанії BBH, виробила 1,3 млн. декалітрів напою, що на 33,2% перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Як особливо підкреслила головний економіст компанії, збільшили виробництво пива невеликі пивзаводи. Крім того, підприємства, що входять у концерн “Оболонь”, який не є учасником АТ “Укрпиво”, випустили 15,2 млн. декалітрів пива, що на 51,7% більше, ніж за сім місяців минулого року.

POSTUP - ПОСТУП
№143 (587),
29 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·У Львові планується референдум для вух
·Підсмалена московська гордість

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Гірники святкували як ніколи
·У Львові планується референдум для вух
·Школи мають шанс
·КІЛЬКА СЛІВ
·Починається навчання
·Сумна хроніка вихідних

НАША СТОЛИЦЯ
·Працевлаштовувати і сприяти цьому - це дві великі різниці
·Молодіжне працевлаштування: шанси є
·КОМЕНТАР ФАХІВЦЯ
·ДОВІДКА ПОСТУПУ

ПОСТУП З КРАЮ
·Ющенко пішов у відставку президентом
·Адвокати вимагають звільнення Тимошенка
·Президент проти токсикодермії
·В Україні багато потенційних "останкіно"
·Суд над Лазаренко знову перенесено
·На човні через Ла-Манш

ПОСТУП У СВІТ
·Українці голосували б за Гора
·Підсмалена московська гордість
·Санкції з Австрії треба зняти
·Бен Ладен готував олімпійський Чорнобиль
·Ліквідовано наркомережу
·Ізраїльтяни вбивають своїх

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Кучма чомусь перестав розуміти Росію
·Щастя бути куркою в Америці
·На ОРТ горять кадри
·СВІТ

ТЕМА ПОСТУПУ
·Партайгеноссе на глиняних ногах

ДОКУМЕНТИ У ПОСТУПІ
·Про стан дотримання в м.Дрогобичі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

СПОРТ-ПОСТУП
·Багач таки їде на Олімпіаду
·Хакінен "зробив" Шумахера
·Коли це закінчиться?
·Лужний - перемога без гри, Ребров - гра без перемоги
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Король, монах, шпигун
·ГОРОСКОП