BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 26-27 СЕРПНЯ 2000 року |

СВІТ

Хто врятує євро?

Лише день протримався євро над позначкою у 90 центів. Учора єдина європейська валюта знову опустилася до
89 центів. Не виключено, що сьогодні євро опуститься до 87 центів. Аналітики говорять про дві причини падіння євро – невтішні економічні показники Німеччини і поліпшення економічного становища у Японії. Падіння євро, як вважають трейдери, не зможе зупинити навіть підвищення облікових ставок Європейським центральним банком. Експерти з Hypo Vereinsbank дотримуються думки, що, всупереч очікуванням європейців, підвищення ставок лише зашкодить євро, бо показники німецької економіки не викликають оптимізму, а подорожчання європейського імпорту лише погіршить ситуацію.

Iridium уже не реанімуватимуть

Компанія Motorola, основний інвестор збанкрутілої Iridium, розпочинає програму зі знищення 66 супутників цієї глобальної супутникової мережі зв’язку. Таким чином, грандіозний проект, на який витрачено понад 7 млрд. дол., похований остаточно і безповоротно. Компанія Castle Harlan Inc., яка була останнім претендентом на купівлю Iridium за 50 млн. дол., припинила переговори, назвавши проект абсолютно провальним і збитковим. Телефонна трубка і підключення до мережі за 3000 дол. з вартістю хвилини розмови від 2 доларів і вище не привабили багатьох покупців. 50 тис. клієнтів не могли витягнути проект на самоокупність. За 8-9 місяців усі супутники зійдуть з орбіти і згорять в атмосфері. Ця операція коштуватиме додатково 50-100 млн. дол., пише International Herald Tribune.

Ford звинувачують у расизмі

Європейська комісія з боротьби за рівноправність людей різних національностей звинуватила компанію Ford у расизмі. Комісія вимагає покращити умови роботи етнічних меншин на англійських збиральних заводах Ford, на яких неанглійці становлять понад 40% усіх працівників. У разі відмови комісія погрожує ініціювати судове розслідування цієї справи, що загрожує концерну Ford великими штрафами. Скандал почався ще на початку цього року, коли один з працівників заводу азіатського походження поскаржився, що його завжди змушують робити найскладнішу і найбруднішу роботу, при цьому платять менше, ніж британським працівникам. Крім того, керівництво постійно його ображало і принижувало його національну гідність. Європейські представники Ford усіляко заперечували можливість подібного ставлення до персоналу, але справою зацікавилося головне відділення компанії в США, яке пообіцяло провести службове розслідування і покарати винних.

POSTUP - ПОСТУП
№142 (586),
26-27 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Шахтарі можуть захлинутися грішми
·Ющенко зробив ставку на 100 млн. USD

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Німці знову у Львові
·Платне читання
·Люди "гинуть" за метал...
·Краще знати, ніж мати
·КІЛЬКА СЛІВ
·Україна не побачить богослужіння зі Львова
·Лемки і бойки не поділили Президента

НАША СТОЛИЦЯ
·Ольга Бобильова: Нашій медицині не до евтаназії
·Як Львів святкував День Незалежності
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Побили речника НРУ
·"Леонід Кучма - Президент України"
·Є сота партія!
·Миколаївську токсикодермію помітили у Києві
·Успенські події не набули розмаху софіївських
·Політ "Дніпра" не відбувся

ПОСТУП У СВІТ
·Життя у Сонячній системі
·Вірмен сплутали з чеченцями
·Соратника Мечіяра позбавили недоторканості
·У Європу - без росіян
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Американці купилися на "МММ"
·Історія одного розлучення
·СВІТ

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Кваснєвський і всі решта
·ДОВІДКА
·Нинішній президент

АРТ-ПОСТУП
·"Містерії" Наталі Церклевич
·Злидні і тріумф Львівської консерваторії

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОСТУП
·Поїздом поезії через усю Європу

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Кавалер ордена Вікторії
·ВРАЖЕННЯ НЕЗААНГАЖОВАНОГО

СПОРТ-ПОСТУП
·Змагання дітей на голодних конях
·Лужний гратиме проти "Шахтаря", а Ящук - проти "Динамо"
·Україна - футбольна столиця Східної Європи
·СПОРТ-БЛІЦ
·Култгард, Хакінен чи Шумахер?

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Red Hot Chilli Peppers
·ГОРОСКОП