BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 24 СЕРПНЯ 2000 року |

СВІТ

Nike переорієнтовується на жінок

Компанія Nike Inc. має намір скористатися допомогою давньогрецької богині, ім’ям якої вона названа. Справа у тому, що найбільша компанія з випуску спортивного одягу створює новий підрозділ, який буде займатися розробкою і пошиттям виключно жіночого спортивного одягу та взуття. До кінця 2002 року керівництво Nike планує подвоїти виробництво жіночого одягу. На сьогодні ця категорія товарів становить лише 20% від усієї продукції компанії. Передбачається, що нова структура матиме власну маркетингову групу і бюджет. Особливу увагу новий підрозділ приділятиме створенню спортивного одягу для середнього класу. Крім того, американці створять нову лінію дорогої спортивної екіпіровки високого класу.

MasterCard бореться з грабіжниками

MasterCard International розробляє цифровий ідентифікатор, який міг би захистити власників пластикових кредитних карток від крадіжок під час купівлі через телефон або Інтернет. Як заявив віце-президент компанії Гайл Франколіні, цифровий код ідентифікатора визначатиме, чи дійсно користувач є власником даної карти. MasterCard дозволить банкам-партнерам самим вибирати провайдерів, за допомогою яких вони будуть запроваджувати нову технологію. У проекті MasterCard беруть участь SecureNet Ltd, ACI Worldwide і Gemplus, інформує Reuters.

Естонія – податковий рай

Власті Литви і Латвії стверджують, що місцеві бізнесмени почали реєструвати свої фірми в Естонії. Тут діє система безподаткових інвестицій, яка дозволяє уникнути сплати 24% податку з підприємств у себе в країні. Латвійські підприємці також можуть перевести свої фінансові операції в Естонію, щоб скористатися податковими пільгами. Міністерство економіки Латвії зараз обговорює пропозиції про зміну естонсько-латвійського договору про уникнення подвійного оподаткування, а також збирається ввести внутрішні адміністративні заходи, щоб уникнути ситуації, при якій латвійські підприємці, використовуючи естонські закони, ухиляються від сплати податків.

Британці входять на ринок Португалії

Британська компанія з виробництва пива і безалкогольних напоїв Scottish and Newscastle збирається придбати 49% акцій холдингу, який володіє 81% акцій другого за величиною португальського виробника пива Centralcer. Scottish and Newscastle заявила, що заплатить за пакет акцій холдингу Centralcontrol 93 млн. фунтів (138,5 млн. дол.). Частка Centralcer на ринку Португалії становить 40%, тоді як лідер країни – компанія Unicer контролює 60%.

Цукор стане ще дорожчий

Світові ціни на білий цукор цього року підвищилися в середньому на 60%. За оцінкою Міжнародної організації з цукру (ISO), в 2000-01 роках споживання цукру може перевищити виробництво більш ніж на 5 млн. тонн, тоді як раніше пропозиція випереджала попит. Відвантаження цукру з Бразилії, основного постачальника, у травні-червні цього року становили 541 тис. тонн – проти 2,23 млн. тонн за той же період 1999 року. Внаслідок засухи урожай цукрової тростини тут знизиться на 20%. Несприятлива ситуація складається і на ринку цукру Австралії, який займає 3 місце у світі. Зростанню цін протидіятиме продаж 1 млн. тонн індійського цукру з державних резервів. Вважають, що білий цукор не буде продаватися, поки ціни не піднімуться ще на 30 дол. за тонну. Надлишок цукру має Тайланд (1,4 млн. тонн), а також ЄС.

POSTUP - ПОСТУП
№141 (585),
24 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Дев"ять років надії
·Олігархи зіграли ва-банк

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Дільничні інспектори: сезон "Осінь 2000"
·Виконуючи обов"язок
·Ведіть жебраків до школи
·КІЛЬКА СЛІВ
·Садиба Михайла Грушевського
·"Перші кроки" Червонограда

НАША СТОЛИЦЯ
·Дев"ять років надії
·Незалежність для всіх і кожного
·Трудові досягнення до Дня Незалежності

ПОСТУП З КРАЮ
·Купіть собі трохи "1+1"
·Православні можуть зіпсувати свято
·Олігархи зіграли ва-банк

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·"АвтоЗАЗ-Daewoo" + Ford
·Алмазний король Оппенгеймер помер
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·Ізраїльська поліція знайшла зниклого американського вояка
·Війна парламенту проти кліру
·Державний рекет на благо остарбайтерів
·Терористи не винні
·Навіщо Москва грала вар"ята?

ПОСТАТЬ У ПОСТУПІ
·Ярослав Климович: Перша особа області - це святая святих

РЕВЮ У ПОСТУПІ
·Туз пік
·REVJU

СЦЕНАРІЇ ПОСТУПУ
·Хто стане Президентом?

АРТ-ПОСТУП НА ФЕСТИВАЛЯХ
·Фантасмагорії Папського палацу
·Плачидо Домінго і "Пікова дама"

СПОРТ-ПОСТУП
·Український футбольний день
·Олімпіада без українських вершників
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Знайшли листи Люїса Керрола
·ГОРОСКОП