BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 24 СЕРПНЯ 2000 року |

Купіть собі трохи "1+1"

ТЕЛЕІНДУСТРІЯ

Степан ЮРАС

У зарубіжних ЗМІ з посиланням на агентство Intelnews з’явилася інформація, що частину акцій відомої телекомпанії буде викинуто на ринок. Причиною такого кроку співзасновників є скрутне становище одного з партнерів “Студії “1+1” — Central Media Enterprises (CME), яка опинилася на межі банкрутства.

Зокрема, СМЕ не змогла до крайнього терміну — 15 серпня — виплатити відсотки за акціями на суму 186 млн. дол., не зважаючи на те, що дата виплати закінчилася. Тому — згідно з міжнародним економічним правом — кредитори СМЕ мають почати процедуру банкрутства компанії і вимагати продажу активів СМЕ в рахунок боргу. Процедура банкрутства може початися вже 15 вересня, тобто через 30 днів від останньої дати сплати дивідендів. Коментуючи в інтерв’ю електронній газеті “Українська правда” цю інформацію, генеральний директор “Студії “1+1” Олександр Роднянський повідомив, що наразі не може говорити про поширені Intelnews факти. Роднянський пообіцяв, що володітиме повною інформацією після розмови з директором компанії СМЕ, який має намір невдовзі прилетіти до Києва.

Ймовірно, що сам Роднянський не хотів би продавати акції телекомпанії, оскільки його влаштовує теперішній інвестор. За словами Роднянського, до нього неодноразово зверталися бажаючі купити частину акцій телекомпанії. “Але ми ці пропозиції не розглядаємо”, — заявив глава “1+1”.

“Нас влаштовує наш надійний партнер, здорова фінансова схема, у нас є чітка стратегія розвитку, яка забезпечує збалансований, як ми сподіваємося, людський вигляд компанії. А наші українські олігархи, як правило, розраховують на одноразові ін’єкції або на недовгострокові інвестиції. Крім того, ми не працюємо на конкретні політичні інтереси”, — пояснив свою позицію Роднянський. Що стосується фінансового становища телекомпанії, то, попри загалом негативні показники діяльності компанії СМЕ і “Студії “1+1”, в першому півріччі 2000 року, становище телекомпанії значно поліпшилося. Натомість у фінансовому звіті СМЕ перераховано низку чинників, завдяки яким становище “1+1” дещо зміцнилося. Телекомпанії довелося зменшити зарплати співробітникам, витрати на виробництво телепродукції, скоротити штат. Зараз, вважає Роднянський, негативну тенденцію вдалося переламати.

До речі, Intelnews (із посиланням на дані керівництва “Студії 1+1” повідомляє, що CME володіє 60% акцій цієї телекомпанії, незважаючи на те, що українське законодавство забороняє іноземним інвесторам володіти більш ніж 30% акцій в українських телекомпаніях.

Ситуація не зовсім така, прокоментував ці дані Роднянський. СМЕ володіє 30% акцій “Студії 1+1” через українську компанію. Інші акції належать самому Олександру Роднянському як фізичній особі. Але глава телекомпанії визнав, що “економічну присутність” СМЕ можна оцінити у 60%, оскільки ця компанія фінансує “1+1” і тому реально має право на частку в прибутках.

POSTUP - ПОСТУП
№141 (585),
24 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Дев"ять років надії
·Олігархи зіграли ва-банк

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Дільничні інспектори: сезон "Осінь 2000"
·Виконуючи обов"язок
·Ведіть жебраків до школи
·КІЛЬКА СЛІВ
·Садиба Михайла Грушевського
·"Перші кроки" Червонограда

НАША СТОЛИЦЯ
·Дев"ять років надії
·Незалежність для всіх і кожного
·Трудові досягнення до Дня Незалежності

ПОСТУП З КРАЮ
·Купіть собі трохи "1+1"
·Православні можуть зіпсувати свято
·Олігархи зіграли ва-банк

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·"АвтоЗАЗ-Daewoo" + Ford
·Алмазний король Оппенгеймер помер
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·Ізраїльська поліція знайшла зниклого американського вояка
·Війна парламенту проти кліру
·Державний рекет на благо остарбайтерів
·Терористи не винні
·Навіщо Москва грала вар"ята?

ПОСТАТЬ У ПОСТУПІ
·Ярослав Климович: Перша особа області - це святая святих

РЕВЮ У ПОСТУПІ
·Туз пік
·REVJU

СЦЕНАРІЇ ПОСТУПУ
·Хто стане Президентом?

АРТ-ПОСТУП НА ФЕСТИВАЛЯХ
·Фантасмагорії Папського палацу
·Плачидо Домінго і "Пікова дама"

СПОРТ-ПОСТУП
·Український футбольний день
·Олімпіада без українських вершників
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Знайшли листи Люїса Керрола
·ГОРОСКОП