BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 22 СЕРПНЯ 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Усе дуже добре. Насамкінець вам дадуть зрозуміти, що ваш підхід до справи і ваші розгойдані нерви не можуть слугувати вхідними дверима до великого успіху. Найкраще буде довіритися власним почуттям. Правда, робити це треба тихо – без крику і сварок.

Водолій
Ніщо вже не допоможе вам поставити себе на те місце, на яке ви, на вашу думку, заслуговуєте. Але не сумуйте, бо позитивні емоції – дорогоцінне явище у колі ваших близьких і однодумців. При всій вашій талановитості та безпосередності, ви навіть будете в чомусь незамінні.

Риби
Неймовірно, але факт: усе складається так, що ви зможете налагодити непогані стосунки з іноземцями з досить складною репутацією. Так що ви ще не все втратили. Думайте, шукайте нових знайомств, нових ідей, нових втілень своїх задумів і перспектив розвитку.

Баран
Врешті-решт поставте свої емоції під який-небудь контроль. Неможливо продовжувати існування в умовах нескінченних нервових струсів. Те, що потрібно, саме собою не станеться. Ризикніть у чомусь і вирвіться за коло буденності – і тоді все стане на свої місця.

Телець
День обіцяє бути до кінця насиченим. Може, він навіть принесе купу якихось неприємностей, зовсім несподіваних за характером і властивостями. Ви можете вірити в це чи не вірити, але не чекайте, що все владнається саме. У будь-якому разі, вирішувати не вам.

Близнюки
Проблема з неодруженими жінками вирішиться не на вашу користь. Відносини стабілізуються. Вам не варто їх переривати чи припиняти, не розвиваючи. Прихований перебіг непотамованої спопеляючої пристрасті – це не для вас.

Рак
Море поїздок і незабутніх вражень, зокрема й таких, які краще забути раз і назавжди. Тому, щоби не сталося чогось непоправного, краще нікуди не їдьте, інакше потім будете жалкувати і картати себе за те, що вас попереджували, а ви не послухалися. Ризикуйте, але ж знайте ціну і того ризику, і чистого бажання.

Лев
Ви нещасливі – і в цьому корінь проблем, корінь зла. Відносини з органами правопорядку і так ніколи не були на висоті, а тепер вони переростуть у відкриту конфронтацію. І ви правильно думаєте: краще не буде. І це – досить трагічно.

Панна
Повага з боку близької людини вам гарантована, якщо зможете покінчити з відчуттям загальної депресії й занепаду. Стимулів до життя і творчості у вас більш ніж достатньо. Ви, хоч як парадоксально це не звучить, дасте собі раду із тими, хто може вирішувати такі справи. Вони вам теж до снаги.

Терези
Настав момент, коли вам довндеться зробити досить радикальний крок і принести серйозні жертви на вівтар вітчизни. Найкраще взятися за суспільно корисну працю, щоб усі люди побачили і зрозуміли, що ви все-таки трохи людина, а не останній аферист.

Скорпіон
Відповідний стан, коли є непереборне бажання творити, не залишатиме вас іще протягом досить тривалого часу. Не припиниться і самокритичне ставлення до результатів створеного – і в цілому до умов людського існування. Ви навіть трохи втратите відчуття міри і часу.

Стрілець
День цей привнесе у ваше життя трохи невеличких, буденних і банальних змін. Усе буде, як і завжди, ну, може, не зовсім як завжди. Як воно буде насправді, ви відчуєте буквально на власній шкурі. Ваші маленькі “обломи” стануть у чомусь прикрою несподіванкою навіть для вас самих.

POSTUP - ПОСТУП
№140 (584),
22 СЕРПНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·На Північному полюсі скресла крига
·Неформальні підсумки

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Сіячів духовності поменшає...
·З життя нашого міста
·Львівські автобуси для Києва
·КІЛЬКА СЛІВ
·Страхування автомобілів тепер обов"язкове
·Львівські озера - дешево і ...небезпечно

НАША СТОЛИЦЯ
·Народні загони українізації!
·Володимир Свінчук: Моя робота - виховувати громадян України
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Україна увійшла у "велику сімку"
·Кучму не влаштовують кадри Ющенка
·Дикий пляж
·Суслов нагадав Ющенку про кредити МВФ
·Виплати вже близько
·Авіаконфлікт між Україною та Єгиптом

ПОСТУП У СВІТ
·Францію чекає федералізація
·На дні - репутація російської влади
·Шпигунські скандали
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Україна побудує газопровід в обхід Росії
·Німеччина встановила рекорд
·Гусинський все-таки продає НТВ
·СВІТ

ВІРМЕНИ У ПОСТУПІ
·Вірменський собор у Львові
·Блаженна і проклята...

АРТ-ПОСТУП
·600 років першої згадки про Стремільче
·Яким бути мистецтву в церкві третього тисячоліття?

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Свобода розвитку як критерій істини
·Творець украденої музики
·Підручники, атласи, контурні карти...

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Безвиході немає
·Суржик для інтелігенції

СПОРТ-ПОСТУП
·Перемогли і... розчарували
·"Карпати" знову влаштували розгром на "Україні"
·Без Лужного "Арсеналові" зовсім зле
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Ще один рецепт від Сінді Кроуфорд
·ГОРОСКОП