BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 19-20 СЕРПНЯ 2000 року |

КРАЙ

Гривня буде стабільною

Падіння курсу гривні в найближчі півтора місяця не прогнозується, заявив радник Національного банку України Анатолій Дроб’язко. На його думку, стабільність гривні найближчим часом зумовлена відсутністю чинників, які б могли її порушити. На міжбанківському ринку коливання курсу гривні складає близько 0,1 коп., що є позитивним показником. Також Дроб’язко повідомив, що інфляція в Україні до кінця року не перевищить 8-10%, За його словами, з трьох складових індексу інфляції ціни на продовольчі і непродовольчі товари не несуть у собі ризику збільшення темпів інфляції. У той же час, як зазначив Дроб’язко, “серйозну турботу викликає поведінка цін на послуги”. “Принаймні треба розібратися. Ось у нас підвищилися ціни на транспорт, на житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку. Виходить, або ці монополії зараз повинні показувати прибуток і треба розібратися, чи є в них ці прибутки, або треба розібратися з обґрунтованістю підвищення цін на цих ринках, оскільки нас не може не хвилювати те, що монополії збільшують ціни. Якщо монополії будуть поводитися так нахабно, то рівень інфляції буде набагато більший, ніж очікується”, – підкреслив Дроб’язко.

Єхануров каже, що концесії не буде

Перший віце-прем’єр-міністр України Юрій Єхануров спростував повідомлення про те, що уряд направив до Верховної Ради законопроект про передачу української транзитної газотранспортної системи в концесію українсько-російському спільному підприємству, яке спеціально створюється, що дозволило б згодом погасити борг України за російський газ. “Я про це нічого не знаю”, – заявив перший віце-прем’єр, підкресливши, що, “наскільки йому відомо”, в переліку законопроектів, які уряд пропонує Верховній Раді розглянути на черговій сесії, а також серед документів, які Кабінет міністрів направив в адміністрацію президента з проханням, щоб глава держави підтримав їх першочерговий розгляд в парламенті, такого законопроекту немає.

Битва за врожай запізнюється

18,12 млн. тонн зернових намолочено в Україні з початку року за даними на 16 серпня, при середній врожайності по країні 12,9 ц з га. Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики в четвер. За аналогічний період минулого року було намолочено 20,79 млн. тонн зернових при середній врожайності 21,6 ц з га. Серед регіонів найбільше зерна намолочено в Вінницькій області – 1,35 млн. тонн, найменше – в Закарпатській – 47,8 тис. тонн. Найвища врожайність – у Київській області, 27,3 ц з га, найнижча – в Луганській області, 10,1 ц з га.

Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств

Кабінет Міністрів України затвердив перелік підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. “Список цей дуже обмежений, і в порівнянні з попередніми пропозиціями з нього виключено 47 підприємств”, – сказала прес-секретар Наталя Зарудна. Вона повідомила, що загальну кількість підприємств і їх перелік буде обнародувано пізніше. У свою чергу, перший віце-прем’єр-міністр Юрій Єхануров, коментуючи прийняття цього рішення, зазначив, що наслідком затвердження цього переліку є те, що підприємства, які ввійшли до нього, будуть приватизуватися за “особливою процедурою”.

POSTUP - ПОСТУП
№139 (583),
19-20 СЕРПНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Росіяни можуть заблокувати українські рахунки у західних банках
·Дивні вибухи в Ризі
·Бунт президентських намісників

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Лікарі всіх країн єднаються
·І ми діждемося Цісаря
·КІЛЬКА СЛІВ
·Сучасний рівень "районок"
·Бунт президентських намісників
·Президентові України Л.Д.Кучмі

НАША СТОЛИЦЯ
·Чи переможе Святий Юрій залізного дракона?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Український слід в аварії "Курска"?
·Ялтинські дні і вечори
·Успенське яблуко розбрату
·Україна - пожирач інвесторів

ПОСТУП У СВІТ
·Відродження ісламу в Центральній Азії
·І знову - Левінскі
·Дивні вибухи в Ризі
·Арафат відтерміновує незалежність
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Єхануров виправдовується перед "Ітерою"
·"Конкорди" ще політають
·Ford завершив перевірку Daewoo Motor
·СВІТ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Франц Йосиф І на бюрку

МУЗИЧНИЙ ПОСТУП
·Наодинці з музикою Баха
·Бахові "Страсті"

ПОСТУП СВЯТКУЄ
·Солодкий присмак Спаса

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Гривня шістдесят в один бік

СПОРТ-ПОСТУП
·Українські хлопці в лондонському тумані
·Кінець футбольних радіотрансляцій
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Музика і кіно
·ГОРОСКОП