BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 19-20 СЕРПНЯ 2000 року |

Український слід в аварії "Курска"?

НП з субмариною “Курск” сталася не в суботу, як про це заявляють військові, а принаймні на добу раніше, стверджують деякі російські ЗМІ.

Початкова плутанина з офіційною датою катастрофи пов’язана зі спробою приховати її істинні причини: випадкове попадання в “Курск” бойової ракети, випущеної з російського або ж українського військового корабля (український флот і морська авіація брали участь у навчаннях), або ракети, пущеної з українського полігона, розташованого під Полтавою, у п’ятницю. Саме в цей день на полігоні відбувалися навчання.

Навряд чи якесь офіційне (українське чи російське) джерело підтвердить таку версію. Але інцидент із попаданням ракети у житловий будинок у Броварах саме під час навчальних запусків ракет ще не раз даватиме поживу для найнеймовірніших гіпотез.
М. В.

Адвокати Агафонова протестують

Адвокати народного депутата Миколи Агафонова, який перебуває під слідством Генеральної прокуратури України за обвинуваченням у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах, заявляють про відведення слідчих прокуратури в зв’язку “з грубими порушеннями кримінально-процесуального законодавства України”.

Адвокат М. Агафонова Андрій Федур заявив, що подальше утримання М. Агафонова під арештом загрожує життю його підзахисного. “Є висновок лікарів про те, що його хвороба прогресує. Стан здоров’я погіршується, а це може призвести до летального кінця”, – сказав адвокат.

Він також висловив здивування з приводу того, що досі немає відповіді Генпрокурора на адвокатське клопотання про зміну запобіжних заходів на підписку про невиїзд.

Адвокат нагадав, що 10 серпня
М. Агафонову було зроблено операцію з видалення пухлини. 15 серпня А. Федур подав на ім’я Генерального прокурора України Михайла Потебенька клопотання про зміну запобіжних заходів щодо
М. Агафонова, з проханням випустити його з-під арешту під підписку про невиїзд за станом здоров’я. Депутат за рішенням Генпрокуратури був доставлений зі слідчого ізолятора до онкологічного центру Київської міської лікарні.
C. Ю.

Шахтарі дислокувались біля Кабміну

Більш як 200 шахтарів, інвалідів-регресників з шахт “Комсомолець” та імені Ю. Гагаріна (Горлівка, Донецька область), а також їх родичі і далі пікетують будівлю Кабінету Міністрів, вимагаючи погасити заборгованість із зарплати і регресних позовів. Учасники акції, більшість з яких лежать на ковдрах і картонках, розмістилися вздовж стін уряду і вздовж вулиці Грушевського.
Біля входу в Кабінет Міністрів розміщені транспаранти з написами “У хорошого господаря собаки ситі, а у нашого Президента – народ голодний”; “Кучма, захисти народ!”; – “Така незалежність України – це геноцид свого народу”; “Злиденний шахтар-інвалід – національна ганьба України”; “Така смерть краще від такої незалежності”.

Як вдалося дізнатися у керівників акції, загальна заборгованість із виплати зарплати і регресних позовів на шахті
ім. Ю. Гагаріна і “Комсомолець” становить 29 млн. грн. Заборгованість із цих виплат не гасилася в повному обсязі з 1998 року. Зараз розглядається можливість розмістити на ніч учасників акції протесту в комунальних будинках Києва. З цією метою керівники акції протесту вчора зустрічалися з главою Київської міськадміністрації Олександром Омельченком.

Учасники акції продовжуватимуть пікетування доти, доки не будуть задоволені їхні вимоги щодо погашення заборгованості з регресних позовів. Учасники акції сподіваються, що в понеділок, 21 серпня, з ними зустрінуться або прем’єр-міністр Віктор Ющенко, або віце-прем’єр-міністр із питань ПЕК Юлія Тимошенко.
Л. С.


POSTUP - ПОСТУП
№139 (583),
19-20 СЕРПНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Росіяни можуть заблокувати українські рахунки у західних банках
·Дивні вибухи в Ризі
·Бунт президентських намісників

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Лікарі всіх країн єднаються
·І ми діждемося Цісаря
·КІЛЬКА СЛІВ
·Сучасний рівень "районок"
·Бунт президентських намісників
·Президентові України Л.Д.Кучмі

НАША СТОЛИЦЯ
·Чи переможе Святий Юрій залізного дракона?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Український слід в аварії "Курска"?
·Ялтинські дні і вечори
·Успенське яблуко розбрату
·Україна - пожирач інвесторів

ПОСТУП У СВІТ
·Відродження ісламу в Центральній Азії
·І знову - Левінскі
·Дивні вибухи в Ризі
·Арафат відтерміновує незалежність
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Єхануров виправдовується перед "Ітерою"
·"Конкорди" ще політають
·Ford завершив перевірку Daewoo Motor
·СВІТ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Франц Йосиф І на бюрку

МУЗИЧНИЙ ПОСТУП
·Наодинці з музикою Баха
·Бахові "Страсті"

ПОСТУП СВЯТКУЄ
·Солодкий присмак Спаса

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Гривня шістдесят в один бік

СПОРТ-ПОСТУП
·Українські хлопці в лондонському тумані
·Кінець футбольних радіотрансляцій
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Музика і кіно
·ГОРОСКОП