BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 19-20 СЕРПНЯ 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Це вам не дуже властиво, але буквально все, що ви сьогодні зробите, вам сподобається. Складність ситуації полягає хіба що в тому, що ви самі зацікавлені у службовому просуванні по службі. Хоча й визнаєте, що за сценарієм на цю роль не підходите.

Водолій
Довгу-предовгу дорогу доведеться відкласти на далеке майбутнє. Можливо, назавжди. Іншого виходу у вас немає. Найкраще, що у вашому становищі можна зробити, – то це кинути якір і засісти тихо й сумно, і не робити зайвих рухів.

Риби
Усе, що чекає на вас і на вашу нікому не потрібну наполегливість цього дня, – то зайва активність на ниві позашлюбних відносин. Вам порадять зачекати з відпусткою, беручи до уваги ще й ваші проблеми зі здоров’ям. Пошкодуйте себе і свою половину, скажуть вам.

Баран
У найближчий четвер ви ні спати, ні стояти не зможете. Даються взнаки постійні проблеми з подачею води. І так – буквально у всьому. Радимо вам не переобтяжувати себе зайвими проблемами і клопотами. Нехай буде так, як є, і не інакше.

Телець
Прості та, як на перший погляд, погані передчуття вже найближчим часом можуть поставити вас перед непростою дилемою, збити з правильного сліду. Зберіться на силах, інакше зробите досить серйозну помилку.

Близнюки
Переконати у своїй правоті шефа, власну дружину та її маму ви, на жаль, не зможете. Навіть не намагайтеся. Все одно вам це не вдасться. Ніколи. Бо трохи замало у вас уяви. Вам потрібна співпраця з активними й нелінивими людьми.

Рак
Наберіться терпіння і впертості, як в іспанського мула. Проте не забувайте про такі фактори, як природний хист і працьовитість. Не забувайте також, що всього врахувати неможливо, але що ця помилка може вас понизити в очах оточуючих і відібрати ті плюси, якими так щедро наділила вас природа.

Лев
Не шкодуйте себе і собі ні в чому й ніде. Рухайтеся тільки вперед. Відчуття перемоги не забариться відвідати вас. Випадково в наш час не перемагають, але ж усе може трапитися. Варто про це пам’ятати, однак не забивайте собі цим голову, а скористайтеся зі ситуації...

Панна
Про важливість процесу думання, навчання і праці на благо батьківщини ви не повинні забувати ні на мить. Тільки тоді ви нарешті зможете відійти від прийняття поспішних і немудрих рішень

Терези
Пам’ятайте, що ви тільки тоді будете максимально задоволені, коли докладете до своїх вражень відповідну кількість зусиль і хотіння. А пізніше вам навіть вдасться здивуватися, але ненадовго.

Скорпіон
Серйозно і на всі сто займіться своїми приватними справами. Так буде краще – і вам, і вашим дітям, і навіть внукам. Треба, щоб ви могли сказати: “Я – щаслива!”

Стрілець
Такий уже це момент у вашому житті. Знову повипливають якісь дурні сили. Збільшується ваша невпевненість у намірах і планах. Новий енергетичний і творчий горизонт поки що не для вас.

POSTUP - ПОСТУП
№139 (583),
19-20 СЕРПНЯ 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Росіяни можуть заблокувати українські рахунки у західних банках
·Дивні вибухи в Ризі
·Бунт президентських намісників

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Лікарі всіх країн єднаються
·І ми діждемося Цісаря
·КІЛЬКА СЛІВ
·Сучасний рівень "районок"
·Бунт президентських намісників
·Президентові України Л.Д.Кучмі

НАША СТОЛИЦЯ
·Чи переможе Святий Юрій залізного дракона?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Український слід в аварії "Курска"?
·Ялтинські дні і вечори
·Успенське яблуко розбрату
·Україна - пожирач інвесторів

ПОСТУП У СВІТ
·Відродження ісламу в Центральній Азії
·І знову - Левінскі
·Дивні вибухи в Ризі
·Арафат відтерміновує незалежність
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Єхануров виправдовується перед "Ітерою"
·"Конкорди" ще політають
·Ford завершив перевірку Daewoo Motor
·СВІТ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Франц Йосиф І на бюрку

МУЗИЧНИЙ ПОСТУП
·Наодинці з музикою Баха
·Бахові "Страсті"

ПОСТУП СВЯТКУЄ
·Солодкий присмак Спаса

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Гривня шістдесят в один бік

СПОРТ-ПОСТУП
·Українські хлопці в лондонському тумані
·Кінець футбольних радіотрансляцій
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Музика і кіно
·ГОРОСКОП