BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 17 СЕРПНЯ 2000 року |

СВІТООГЛЯД

У Киргизії знову бої

У середу зранку урядові війська Киргизії вступили в бій із новою групою ісламських бойовиків, що прорвалася з боку Таджикистану. Про це журналістів повідомив секретар Ради безпеки Киргизії Боліт Джанузаков. Бій триває в районі високогірного перевалу Туро. За попередніми даними, чисельність загону бойовиків становить приблизно 40-50 осіб. Згідно з повідомленням, із боку урядових військ вже є втрати. Киргизькі офіційні джерела повідомляють також, що на даний момент у трьох суміжних районах Таджикистану — Тавільдарінському, Джиргитальському і Гармському — зосереджено ще близько 700 бойовиків, готових перейти киргизький кордон. Урядові війська намагаються посилити ділянки, де прорив бойовиків є найбільш можливим.

Відновились ізраїльсько-палестинські переговори

Виконувач обов’язків міністра закордонних справ Ізраїлю Шломо Бен-Амі розпочав інтенсивні переговори з представниками палестинського керівництва напередодні нового близькосхідного саміту. Після проведених в останні дні переговорів з рядом світових лідерів Бен-Амі висловив переконання, що уряди європейських країн не визнають палестинську державу, проголошену в односторонньому порядку. За його словами, навіть Ватикан виступає проти поділу Єрусалима і передачі християнських святинь під контроль мусульман. Палестинські офіційні особи спростовують ці повідомлення. Учора ж на Близький Схід прибув спеціальний посланець США Денніс Росс.

Білоруська опозиція бойкотуватиме вибори

Білоруська опозиція підтвердила намір бойкотувати парламентські вибори. Шість опозиційних партій і організацій Білорусії оголосили про намір спільними зусиллями відмовити співгромадян від участі у призначених на жовтень парламентських виборах у країні. З цією метою вони об’єдналися в блок “Бойкот 2000”. Лідер Об’єднаної громадянської партії Анатолій Лебедько назвав головним завданням нового блоку “не допустити, щоби громадяни Білорусі 15 жовтня, в день обману, прийшли на виборчі дільниці, не дати можливості Александрові Лукашенку перехопити політичну ініціативу напередодні президентських виборів 2001 року”. У той же час досить багато представників опозиції все ж мають намір брати участь у виборчій кампанії. Серед них, наприклад, є й колишній прем’єр-міністр республіки Чигирь.

З’їзд американських демократів

У Лос-Анджелесі триває з’їзд Демократичної партії США. Учасники з’їзду затвердили передвиборну програму демократів. У ній, зокрема, говориться про необхідність подальшого скорочення ядерних арсеналів і ратифікацію Сполученими Штатами договору про загальну заборону ядерних випробувань. Сьогодні віце-президент США Альберт Гор повинен бути офіційно названий кандидатом на посаду президента від Демократичної партії. Учора Гор і президент США Білл Клінтон виступили на передвиборному мітингу в штаті Мічиган. Альберт Гор заявив, що збереження високих темпів зростання американської економіки буде одним із його головних завдань у випадку обрання президентом.

Green-card для студентів

Уряд ФРН планує введення спеціальних green-card для студентів. Як повідомив представник міністерства освіти Німеччини, висококваліфіковані студенти з країн, що не входять до Європейського Союзу, після завершення навчання в Німеччині повинні отримати право на роботу в країні. Крім того, експерти міністерства освіти ФРН вважають за доцільне не обмежувати дозвіл на роботу в Німеччині для закордонних комп’ютерних фахівців лише п’ятьма роками.

POSTUP - ПОСТУП
№137 (581),
17 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє попередження
·Євреї-ортодокси палять будинки розпусти
·Суркіс - чемпіон!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Усі, хто мав вийти, вже вийшли
·Впорядковують базари
·Потяги не сходили з рейок
·КІЛЬКА СЛІВ
·Британці полегшать життя найнужденнішим
·"Каральні експедиції" тривають

НАША СТОЛИЦЯ
·Усмішка зз гарантією на 100 років
·Фортифікаціям Золочівського замку - нове життя
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Тулуб працюватиме з Марчуком
·Тепер нас берегтиме поліція
·Ялта і море... президентів
·Останнє попередження

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Аграрні мрії прем"єра Ющенка
·"Конкорди" мусять звикати до землі
·Нафта преться вгору
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·Жарти Кім Чен Іра
·Ми краще потонемо гонорово
·СВІТООГЛЯД

ЮВІЛЕЙ У ПОСТУПІ
·Спіритичні сеанси з духом цісаря

РЕВЮ У ПОСТУПІ
·КЛУБ КОМІСАРА БОНЦЯ
·REVJU

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Втрачений рай
·Культура на крайній Півночі
·Вплив Мережі на стосунки автора і читача

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Особливості національного відпочинку

СПОРТ-ПОСТУП
·Суркіс - чемпіон!
·Третій українець в НБА
·Григорій Бондарук в Україні не має собі рівних
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Танок круглих животів